Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Wielokrotny zwycięzca
Utworzona: 2022-09-27

Po raz kolejny Schmitz Cargobull zdobył pierwszą nagrodę w renomowanym konkursie „Trailer Innovation 2023”, tym razem w kategorii „Środowisko” za aerodynamiczną naczepę kurtynową S.CS EcoFLEX ze wzmocnioną kurtyną POWER CURTAIN i schowkiem Eco Pack, z serii EcoGeneration. Producent zajął również trzecie miejsce w kategorii „Podwozie” za innowacyjną osłonę przeciwnajazdową Ferry.

Aerodynamiczne naczepy kurtynowe z serii EcoGeneration zostały wprowadzone do oferty w zeszłym roku. Klienci używający tych naczep byli w stanie zmniejszyć zużycie paliwa o ponad 5%. Naczepę EcoFLEX z podnoszonym tyłem można teraz wyposażyć również w bezlistwowe nadwozie z POWER CURTAIN oraz Eco Pack - aerodynamiczny schowek, którego konstrukcja optymalizuje przepływ powietrza i zapewnia dalsze oszczędności paliwa. Eco Pack może służyć do przechowywania kół zapasowych, palet i osprzętu zabezpieczającego ładunek.

W kategorii „Podwozie” trzecie miejsce zajęła osłona przeciwnajazdowa Ferry. Konfiguracje pojazdów z niskimi oponami, które są często stosowane w transporcie kombinowanym, czasami prowadzą do uszkodzenia tylnej części naczepy podczas przeładunku na kolei, promie lub przy niekorzystnych kątach rampy. W celu ich ochrony firma opracowała osłonę przeciwnajazdową z rolkami ślizgowymi, która spełnia wysokie wymagania dyrektywy dotyczącej osłon przeciwnajazdowych ECE R58.03. W przypadku kontaktu rolki ślizgowe umożliwiają toczenie się pojazdu i wraz z amortyzatorami w ramieniu osłony zapobiegają poważnym uszkodzeniom podwozia lub elementów dodatkowych, takich jak wsporniki oświetlenia. W ten sposób nowa osłona przyczynia się również do obniżenia całkowitego kosztu posiadania.

Źródło: Schmitz Cargobull
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Colian Logistic sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels