Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Girteka o krok przed konkurencją
Utworzona: 2022-09-05

Największa w Europie firma transportowa korzystająca z własnego taboru, konsekwentnie zmierza ku cyfrowej przyszłości. Jednym z przykładów jest możliwość śledzenia swoich ciężarówek w czasie rzeczywistym, która została ostatnio uznana za najlepsze rozwiązania w grupie dużych firm transportowych już drugi rok z rzędu.

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do szybkiego dostępu w życiu codziennym informacji. Zamawiając towar szukamy kurierów, którzy będą mogli dostarczyć go na czas. W biznesie informacje tego typu są jeszcze cenniejsze. Właściwe informacje o transporcie dostarczane w czasie rzeczywistym mogą nie tylko wpływać na decyzje, ale pomagają też wielu producentom zoptymalizować przepływy produkcji i łańcucha dostaw oraz zwiększyć efektywność.

Nieustannie staramy się dostosowywać nasze usługi tak, aby jak najlepszej odpowiadały specyfice naszych klientów i optymalnie wykorzystywały możliwości technologii cyfrowych. Podstawowe informacje na temat wszystkich ładunków dostarczanych pod markami naszej grupy są przekazywane w czasie rzeczywistym. Takie dane stanowią nowy atut w dążeniu do doskonałości operacyjnej zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas. Zdobycie nagrody w tej kategorii potwierdza naszą pozycję lidera w branży dlatego jestem bardzo wdzięczny pracownikom Girteki, którzy są zaangażowani w tę pracę i osiągają takie efekty mówi Martynas Sarapinas, główny specjalista ds. rozwiązań informatycznych.
Girteka otrzymała również drugą nagrodę w kategorii „Najbardziej ekologiczni przewoźnicy” w ramach konkursu Transporeon Top Carrier Award 2022. Wyróżnienie potwierdza osiągnięcie kolejnego etapu na drodze Girteki do bycia firmą w pełni cyfrową, w której kierunek wyznaczają cele rozwoju zrównoważonego.

Odpowiedzialna logistyka to nie tylko jakość i profesjonalizm usług, ale także dbałość o środowisko i nasz wpływ na nie. Rozwój zrównoważony to nie tylko wyznaczanie kierunku inwestycji, ale także sposób, w jaki pracujemy na co dzień. Czasem są to małe kroki, jakie podejmuje każdy z nas, ale ich łączny skutek może być ogromny. Właśnie tak funkcjonuje dziś Girteka i zostało to docenione i nagrodzone w konkursie Transporeon, wiodącej w Europie platformy zarządzania transportem, która obsługuje największą globalną sieć spedycyjną składającą się z załadowców, przewoźników, dostawców usług logistycznych i sprzedawców detalicznych.

Cieszymy się bardzo, że Girteka nie tylko wykorzystuje dane do samodzielnego podejmowania lepszych decyzji, ale udostępnia je w swojej sieci, aby prowadzić współpracę w oparciu o dane i twarde fakty, a nie nadzieje i obietnice. W tym sensie chciałbym pogratulować Girtece ponownego zdobycia nagrody Transporeon Carrier Award w tej kategorii. Tym bardziej, że w tej kategorii ocenianych jest 145 000 przewoźników powiedział Serge Schamschula, Senior Partner Manager, Transporeon.
Źródło: Girteka
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Intrans Przeprowadzki


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels