Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

trafficban.pl - Zakazy ruchu w Europie

Coś się kończy, a coś zaczyna
Utworzona: 2022-08-25

Kończą się wakacje, sytuacja na drogach wraca do normy i zaczyna się czas powrotu do zakazów obowiązujących w pozostałych, niewakacyjnych miesiącach.

Wakacyjne zakazy jazdy różnią się w zależności od kraju występowania. Większość państw kończy ograniczony ruch pojazdów ciężarowych wraz z końcem tego tygodnia (ostatni weekend sierpnia, 26-28.08.2022r.). Tak więc w Austrii, Czechach, Francji, Niemczech, Polsce, Słowacji, Słowenii, Węgrzech, przestaną obowiązywać wakacyjne zakazy, a ograniczenia w ruchu funkcjonować będą tak jak przed wakacjami.

Inna sytuacja jest w przypadku Chorwacji (dodatkowe zakazy obowiązują do 15 września), Grecji (dodatkowe zakazy obowiązują na kilku odcinkach dróg do 11 września), Słowenii (dodatkowe zakazy obowiązują do pierwszego weekendu września). Kierowcy jadący do tych państw muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

Szczegółowe informacje dotyczące godzin i odcinków dróg, na których obowiązują zakazy oraz informacje dotyczące odstępstw od ograniczeń dla ciężarówek można znaleźć na stronie: www.trafficban.com.

Do ulubionych trafficban.pl - Zakazy ruchu w Europie
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels