Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Regularne inwestycje w rozwój to ich sposób na biznes
Utworzona: 2022-08-19

Mowa o Grupie Delta Trans, jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce.

W skład Grupy wchodzą dwie spółki – Delta Trans Transporte i Delta Trans Logistik. Od początku działalności firma zajmuje się transportem międzynarodowym i obsługą celną. Z czasem w ofercie Grupy pojawiły się kolejne usługi, m.in. magazynowanie towarów, outsourcing produkcyjny, a także projektowanie i produkcja konstrukcji stalowych oraz specjalistycznych pojemników transportowych. Przedsiębiorstwo korzysta z 7 oddziałów zlokalizowanych na terenie Polski i utrzymuje flotę składającą się z ponad 300 pojazdów.

W działalność naszej firmy od początku wpisane są regularne inwestycje w rozwój i utrzymanie wysokiego poziomu posiadanej infrastruktury oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych podnoszących jakość i wydajność świadczonych usług. Realizowana strategia zapewnia nam zarówno pozyskiwanie nowych klientów, jak i poszerzanie asortymentu obsługiwanych towarów. Zainteresowanie klientów i rokrocznie nagrody i wyróżnienia niezmiennie stanowią potwierdzenie wysokiej pozycji firmy na rynku – mówi Paweł Rzepka, Dyrektor ds. Logistyki i Produkcji w Grupie Delta Trans.
Dlatego też Grupa Delta Trans renegocjowała umowę najmu i powiększyła powierzchnię w Rudzie Śląskiej w nieruchomości zarządzanej przez Savills Investment Management. Najemca zajmuje obecnie ok. 17 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Dobra współpraca z właścicielem obiektu oraz dostępność powierzchni w wybranym terminie wpłynęły na decyzję o przedłużeniu umowy najmu i jednoczesnej ekspansji w Rudzie Śląskiej. Dzięki temu Grupa Delta Trans uniknęła kosztownej przeprowadzki – dodaje Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych Newmark Polska.
Źródło: Delta Trans
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels