Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Przetestuj Scanię Super 460 R
Utworzona: 2022-08-03

Program „Zawsze na czele” skierowany jest do firm transportowych z Polski, wykonujących przewozy na terenie Europy, niezależnie od tego, czy są klientami marki Scania. Partnerami programu są firmy Wielton i Wesob/Wecon.

Idea programu „Zawsze na czele” polega na włączeniu zestawu drogowego z ciągnikiem Scania do typowych zadań firmy transportowej. Jazdy testowe trwają tydzień. W tym czasie wykwalifikowany trener ekonomicznej jazdy wspiera kierowcę firmy w trakcie jego pracy, aby jak najefektywniej wykorzystać możliwości pojazdu Scania. Dzięki temu maleją koszty eksploatacji ciężarówki oraz zużycie paliwa, a rośnie zysk firmy transportowej.

Niższe spalanie to zysk – również dla środowiska

Scania Super to przede wszystkim nowa platforma silnikowa dla pojazdów Euro 6 o mocy od 420 do 560 KM. Zmodernizowany układ napędowy obejmuje również nowe skrzynie biegów i osie oraz rozwiązania w podwoziu. Cechą wspólną wszystkich tych elementów jest zdolność do znacznego poszerzenia możliwości specyfikacji oraz pełnego dostosowania pojazdów do konkretnych zastosowań. Wszystko to składa się na gwarancję oszczędności paliwa w transporcie długodystansowym na poziomie 8%.


Nasz układ napędowy Scania Super to zupełnie nowy punkt odniesienia w branży, jeśli chodzi o poziom osiągów, a nasi klienci mogą czerpać korzyści z ośmioprocentowych oszczędności paliwa. To kolejne rozwiązanie, które dowodzi naszej silnej koncentracji na wydajności transportu. Scania Super umacnia wiodą pozycję marki w dziedzinie zrównoważonego transportu na resztę tej dekady
– komentuje Pawel Paluch, dyrektor marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

Ceniona w branży

Nowy układ napędowy odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Scania Super 460 R w „Teście 1000 punktów”, najbardziej znanym ze wszystkich testów porównawczych w branży pojazdów ciężarowych. Ponadto, Scania Super po raz szósty z rzędu przyniosła marce tytuł „Green Truck” za ponadprzeciętną efektywność transportu i niskie zużycie paliwa.

Źródło: Scania
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels