Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nowa aplikacja mobilna do płatności za paliwo

Utworzona: 2022-08-03


Ogólnoeuropejska zintegrowana platforma płatnicza i mobilnościowa Eurowag, wprowadziła rozwiązanie płatności mobilnych Eurowag Pay. Użytkownicy od teraz mogą płacić za paliwo za pomocą aplikacji.

Zakup paliwa przez aplikację przyspiesza i zwiększa bezpieczeństwo transakcji. Kierowcy korzystają ze swoich danych uwierzytelniających, a po zalogowaniu aplikacja jest chroniona kodem PIN lub biometrią. Tankowanie możliwe jest tylko na stacji paliw, na której znajduje się fizycznie kierowca. Alternatywnie, w razie potrzeby, dyspozytor może zdalnie uruchomić inne stanowisko tankowania.

Link do aplikacji 📲

W początkowej fazie projektu, klienci mogą korzystać z EW Pay na ponad 400 stacjach zlokalizowanych w Austrii, Belgii, Czechach, Niemczech, Węgrzech, Litwie, Polsce, Słowacji i Hiszpanii. Do końca roku funkcja powinna być dostępna łącznie na ponad 1500 stacjach. Wkrótce pojawi się również możliwość płacenia aplikacją za inne usługi, w tym parking, myjnię, prom lub naprawę.

Zatankowanie z Eurowag Pay to kwestia kilku kliknięć. Bez konieczności szukania terminala na stacji bezobsługowej, wkładania karty, wpisywania PIN-u, wybierania pompy, wyjmowania karty i wracania do ciężarówki. Kierowca klika przycisk, wybiera produkt na stanowisku i może rozpocząć tankowanie. Ten nowy proces znacznie ułatwi pracę naszym klientom – mówi Jiří Petrák, Product Owner Mobile Payments.Źródło: Eurowag
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels