Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zmiana listy dostawców kart flotowych i zakresu usług dla użytkowników
Utworzona: 2022-07-05

Od 1 lipca 2022 r. każdy wystawca kart flotowych może nawiązać bezpośrednią współpracę z szefem Krajowej Administracji Skarbowej. Dostępna jest możliwość wnoszenia opłaty elektronicznej z wykorzystaniem karty flotowej, jako zabezpieczenia.

Od tego dnia zmieniają się zasady współpracy szefa KAS z wystawcami kart flotowych w zakresie możliwości rejestracji oraz wnoszenia opłaty za przejazd po płatnych odcinkach dróg zarządzanych przez GDDKiA. Każdy wystawca kart flotowych, po przejściu z wynikiem pozytywnym testów integracyjnych i wniesieniu zabezpieczenia, może podpisać umowę z szefem KAS bez pośrednictwa integratora usług.

Zmiany dla użytkowników

🚛🚗 Zmiany dotyczą użytkowników pojazdów ciężkich oraz pojazdów lekkich, którzy zarejestrowali się i opłacają przejazdy w systemie e-TOLL za pomocą kart flotowych.

Od 1 lipca br. w systemie e-TOLL możliwe jest wnoszenie opłaty elektronicznej z wykorzystaniem karty flotowej, jako zabezpieczenia. W późniejszym terminie dostępne będą usługi związane z wykorzystaniem płatności pre paid (konto przedpłacone) z wykorzystaniem kart flotowych w Miejscach Obsługi Klienta oraz w Internetowym Koncie Klienta.

Lista dostawców kart flotowych

Aktualna lista dostawców kart w systemie e-TOLL jest zamieszczona na stronie etoll.gov.pl 📌

KAS radzi, by przed rozpoczęciem przejazdu każdy użytkownik upewnił się, że dostawca jego karty flotowej jest zintegrowany z systemem e-TOLL.

Źródło: Krajowa Administracja Skarbowa
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
superTrans Myjnie samochodowe


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels