Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

W prestiżowym gronie „Masters”
Utworzona: 2022-06-07

Firma DAF przyznała Goodyearowi tytuł „Masters” w programie zarządzania efektywnością 2021. Projekt ten ma na celu wyróżnienie dostawców w szerokim zakresie kategorii, od rozwoju produktu poprzez wsparcie operacyjne aż po dostosowanie do potrzeb biznesowych.

REKLAMA
Oceniając każdego z dostawców, DAF bierze pod uwagę 16 kluczowych wskaźników wydajności (KPI), w tym kryteria dotyczące rozwoju produktu, wsparcia operacyjnego i dostosowania biznesowego. W 2021 r. Goodyear zakwalifikował się do najwyższej kategorii w programie, czyli do poziomu "Masters". Amerykański producent ogumienia uzyskał ten wynik po raz pierwszy dzięki zaangażowaniu swoich zespołów, które systematycznie podnoszą jakość obsługi klienta. W uzyskaniu certyfikatu "Masters" pomogło marce również kompleksowe rozwiązanie Goodyear Total Mobility.

Ostatnia nowość produktowa – opona Fuelmax Endurance – zapewnia ciężarówkom DAF nowej generacji niższe opory toczenia i przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla o 2%. Co więcej, wszystkie opony drogowe Goodyeara są kompatybilne z pojazdami ciężarowymi z alternatywnymi układami napędowymi (hybrydowe i elektryczne). Ugruntowuje to pozycję firmy jako zaufanego dostawcy i partnera, który konsekwentnie podąża ścieżką innowacji.

Komisja Europejska wprowadziła VECTO (Vehicle Energy Consumption Calculation Tool), czyli narzędzie do obliczania zużycia energii przez pojazdy. Goodyear współpracuje z producentami OEM i klientami flotowymi, aby zmaksymalizować wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju i podnoszenia efektywności flot. Oprócz wielu czynników, takich jak typ pojazdu, jego masa i aerodynamika, istotną rolę odgrywają opory toczenia opony.

Goodyear jest dumny z otrzymania tego prestiżowego wyróżnienia od firmy DAF. Dzięki temu, że jesteśmy kimś więcej niż tylko partnerem w dziedzinie opon i ściśle ze sobą współpracujemy, możemy zmaksymalizować wartość dodaną i zapewnić klientom optymalizację wydajności, zrównoważony rozwój i efektywność dzięki innowacyjnym usługom oraz zaawansowanym oponom o niskich oporach toczenia. Zaliczenie przez firmę DAF do najwyższej kategorii "Masters" świadczy o sile naszego partnerstwa. Jesteśmy również gospodarzami konkursu DAF Driver Challenge na naszym terenie doświadczalnym, wspieramy dostawy w systemie just-in-time dzięki własnemu centrum montażu opon, zapewniamy zintegrowany system TPMS i pomagamy klientom DAF-a w optymalizacji wydajności floty
– powiedział Frank Titz, dyrektor zarządzający Goodyear ds. pierwszego wyposażenia pojazdów ciężarowych w regionie EMEA.
Źródło: Goodyear
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels