Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Skrzynia nie przecieka

Utworzona: 2022-03-26


Flotę firmy transportowej Euro-Trans zasiliły dwie wywrotki z zabudowami W1CE, wykonanymi przez KH-Kipper, o zwiększonej objętości i szczelności. Pojazdy będą wykorzystywane przy pracach ziemnych realizowanych na terenie Warszawy.

Euro-Trans specjalizuje się w transporcie kruszyw, cementu i betonu oraz świadczy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw. Transport ładunków realizowany jest z wykorzystaniem wysokotonażowych wywrotek oraz ciągników siodłowych z naczepami samowyładowczymi.


Zabudowa KH-Kipper o objętości 24 m3, oznaczona symbolem W1CE, to klasyczna skrzynia o prostokątnym przekroju wykonana z wysokowytrzymałej stali HARDOX 450. Charakterystyczne pochylenie przedniej burty, po której ładunek lekko się ześlizguje, minimalizuje przyleganie lepkiego materiału, co utrudniałoby wyładunek. Odpowiednio wyprofilowane naroża zapobiegają przyklejaniu się ładunku do wnętrza skrzyni. Odbiorca pojazdu zdecydował się na wygodny, zwijany ręcznie z poziomu ziemi, system plandekowy Cramaro.


Gumowa uszczelka i specjalne śruby dociskające burtę tylną zapobiegają wyciekaniu mokrego ładunku na zewnątrz skrzyni i brudzeniu nawierzchni drogi, co minimalizuje ryzyko otrzymania kary podczas kontroli drogowej. Zapobieganie zanieczyszczaniu dróg publicznych ma szczególne znaczenie wtedy, gdy pojazd porusza się w obszarze miejskim.

Źródło: KH-Kipper
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels