Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Mistrz cyfryzacji i innowacji
Utworzona: 2022-03-18

Schmitz Cargobull sięgnął trzykrotnie po wyróżnienia w konkursach zorganizowanych w Niemczech. Producent pojazdów został „Mistrzem cyfryzacji”, „Innowatorem cyfrowym” oraz jedną z „Najbardziej innowacyjnych firm niemieckich” roku 2022.

REKLAMA
W konkursie „Digital Champions 2022”, przeprowadzonym przez Instytut Badań nad Zarządzaniem i Gospodarką (IMWF) przy wsparciu naukowym Hamburskiego Instytutu Gospodarki Międzynarodowej (HWWI) na zlecenie czasopism "Focus Money" oraz "Deutschland Test", przeanalizowano około 12.500 firm. Po raz kolejny spółka Schmitz Cargobull znalazła się wśród firm nagrodzonych w kategorii „producent pojazdów”.

Kolejną nagrodę dla Schmitz Cargobull przyznało czasopismo "CHIP", jeden z wiodących tytułów poświęconych zagadnieniom nowoczenych technologii i komputerów. Wspólnie z Globis Management Consulting, europejską firmą konsultingową i badawczą, eksperci biorący udział w tegorocznej edycji konkursu wybrali najbardziej innowacyjne firmy w Niemczech na podstawie liczby i jakości nowych zgłoszeń patentowych. Schmitz Cargobull został wyróżniony tytułem „Digital Innovator 2022” w kategorii "producent pojazdów".

W badaniu uwzględniono wnioski złożone w okresie od 2018 do 2020 roku w każdej klasie patentów, w których udokumentowano nowe osiągnięcia w dziedzinie technologii cyfrowych. W tegorocznym badaniu przeanalizowano łącznie około 31 tys. wniosków patentowych, w tym 7380 nowych, złożonych przez około 2000 niemieckich firm lub grup korporacyjnych z każdego sektora komercyjnego i naukowego.

Tytuł „Najbardziej innowacyjnej firmy niemieckiej” po raz kolejny potwierdził pionierską rolę spółki Schmitz Cargobull jako innowatora w branży. Ranking firm stawiających na innowacje sporządziło niemieckie czasopismo biznesowe "Capital" we współpracy z instytutem Statista, zajmującym się analizą danych. Uwzględniono 20 sektorów i branż, od przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego po sektory energetyczne i ochrony środowiska. Przeprowadzono badanie ankietowe wśród około 3600 ekspertów ds. innowacji, których poproszono o ocenę firm w swoich sektorach. Około 470 firm spośród 2061 kandydatów uzyskało w tegorocznym badaniu 4 lub 5 gwiazdek. Schmitz Cargobull znalazł się w grupie liderów innowacji w kategorii „Transport i logistyka” z czterogwiazdkową oceną.

Nagrody te odzwierciedlają innowacyjność naszej firmy. Jesteśmy bardzo dumni z naszych pracowników, których wiedza i kreatywność odgrywają kluczową rolę w sukcesie firmy. Jako innowacyjny producent naczep od wielu lat oferujemy cyfrowe produkty i usługi, które zapewniają wysoką dostępność do danych eksploatacyjnych pojazdów. Pomagają klientom skuteczniej, bezpieczniej i wygodniej realizować swoje potrzeby i spełniać wymagania branży transportowo-logistycznej
- skomentował Andreas Schmitz, dyrektor generalny Schmitz Cargobull.
Źródło: Schmitz Cargobull
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
TN-MOTO Tomasz Jurkowski


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels