Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Przyciąga wzrok i wzbudza emocje
Utworzona: 2022-04-21

MAN TGE Individual Lion S z czerwonymi i czarnymi akcentami to najmłodszy członek rodziny samochodów dostawczych niemieckiego producenta.

Samochody dostawcze zwykle odgrywają niewielką rolę w filmach i telewizji. Najczęściej pojawiają się w sytuacjach, gdy tajni agenci obserwują przestępcę z ładowni. Wyjątkiem był amerykański serial telewizyjny z lat 80-tych pt. "A-Team", gdzie podrasowany czarny van pełnił rolę piątego członka zespołu. Także najnowszy członek rodziny TGE jest wyjątkowy: stylistyka modelu MAN TGE Individual Lion S przyciąga wzrok i wzbudza emocje.


Efekt został osiągnięty dzięki zastosowaniu dyskretnie sportowej stylizacji. Z przodu nad tablicą rejestracyjną umieszczony został dodatkowy panel ze stali nierdzewnej. Uwagę zwracają czerwone elementy wykończenia, znajdujące się pod osłoną chłodnicy, po bokach i na lusterkach zewnętrznych oraz pomalowane na czerwono zaciski hamulcowe. Te ostatnie harmonijnie kontrastują z czarnymi aluminiowymi felgami, które również stanowią część wyposażenia wersji Individual Lion S. Z tyłu wzrok przyciąga trzyczęściowy spojler dachowy. Pokrywy lusterek o fakturze włókna węglowego ozdobione logiem lwa oraz stopnie boczne i tylne dopełniają stylizacji nadwozia.

Najważniejszym elementem wnętrza są wysokiej jakości skórzane fotele z czerwonymi szwami i czerwonym haftowanym logiem lwa. Czerwone akcenty znajdują się też na kierownicy, przy otworach wentylacyjnych i na dywanikach podłogowych. Przestrzeń na nogi oraz schowki w obu drzwiach są podświetlone lampkami LED.


Nie ulega wątpliwości, że MAN TGE Individual Lion S to oferta skierowana do klientów o wyszukanych gustach i produkt o wyrafinowanej stylistyce. Jest to pierwszy pojazd pochodzący z nowego zakładu produkcyjnego MAN Individual w Sadach pod Poznaniem, który obejmuje około 3300 m2 powierzchni zadaszonej oraz około 10 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Załogę stanowi 40 pracowników, którzy przygotowują wyposażenie i wersje TGE różniące się od tych, które schodzą z linii produkcyjnej we Wrześni, oddalonej o 50 kilometrów.

W Sadach produkowane są zabudowy do transportu pasażerskiego, tzn. TGE Kombi, oraz wszystkie inne wersje 9-osobowe (8+1), zawierające rozwiązania montowane na specjalne życzenia klientów, takie jak podjazdy dla wózków inwalidzkich, zawieszenie pneumatyczne, stoły, oświetlenie lub klimatyzacja. W zakładzie montowany jest także specjalny osprzęt i dodatki, takie jak rampy załadunkowe, systemy świateł sygnalizacyjnych lub wywrotki trójstronne. Od przyszłego roku zakresu usług zostanie poszerzony o możliwość wykonywania modyfikacji rozstawu osi, oraz wyposażenie nowego Individual Lion S.


Nowa lokalizacja umożliwia nam osiągnięcie szybszych czasów realizacji dzięki bliskości zakładu produkcyjnego. Nasi pracownicy w Sadach mają średnio 15 lat doświadczenia w realizacji specjalnych zamówień dotyczących autobusów MAN. Zatrudniamy tam m.in. dobrze wyszkolonych mechaników samochodowych, elektryków wysokich napięć, mechatroników, techników tapicerów i kowala powiedział Frederic Jakowatz, kierujący działem MAN Individual w MAN Truck & Bus.
Źródło: MAN Truck & Bus
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels