Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Mają zrewolucjonizować obsługę klienta i przyspieszyć rozwój firmy
Utworzona: 2021-08-23

Mowa o systemach zarządzania transportem (TMS) oraz magazynem (WMS) firmy Blue Yonder, które wybrało GEFCO.

Decyzja o wdrożeniu jest podyktowana faktem, że obecnie budowanie wartości dla klientów za pomocą odpowiednich narzędzi cyfrowych dla ich globalnych łańcuchów dostaw to priorytet dla liderów branży logistycznej.

Aby wspierać proces naszej cyfrowej transformacji, potrzebowaliśmy rozwiązań do zarządzania transportem i magazynowaniem, które pomogą zaspokoić potrzeby naszych klientów, stojących przed złożonymi wyzwaniami logistycznymi. Wybierając Blue Yonder, nie tylko będziemy w stanie obsłużyć naszych obecnych klientów i sprostać stawianym wyzwaniom, ale także będziemy mogli przyspieszyć i rozwijać naszą działalność poprzez istniejące i nowe piony, tym samym dywersyfikując ofertę i docierając na nowe rynki mówi Sophie Baudoux, Executive Vice President of Information Systems, GEFCO.

Dzięki wdrożeniu oraz integracji systemów TMS i WMS firmy Blue Yonder, opartych na platformie Microsoft Azure, GEFCO przekształci swoje operacje transportowe poprzez szybkie i wydajne zarządzanie kompleksowymi procesami biznesowymi, od modelowania po planowanie i realizację. System TMS dostarczy GEFCO wgląd w operacje logistyki wejścia (inbound) i wyjścia (outbound) oraz narzędzia do współpracy z dostawcami i przewoźnikami. Z kolei dzięki systemowi WMS GEFCO zwiększy elastyczność, reagowanie w czasie rzeczywistym, terminowość i pełną wydajność oraz umiejętność zarządzania złożonymi operacjami magazynowymi.

Wybierając nasze systemy TMS i WMS oparte na modelu SaaS, jesteśmy przekonani, że GEFCO będzie mogło efektywnie rozwijać swoją działalność i przygotować się na przyszłość. Jesteśmy dumni z obecności GEFCO, światowego lidera w swojej branży, na naszej stale rosnącej liście globalnych klientów 3PL/4PL podkreśla Johan Reventberg, President, EMEA z Blue Yonder.

Źródło: GEFCO w Polsce
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels