REKLAMA

Stawiają na wodór
Utworzona: 2021-07-21

Quantron AG współpracuje z H2Go GmbH.

Wodór jako paliwo alternatywne to przyszłość elektromobilności. Jednak jest to również temat, który niesie ze sobą szereg wyzwań dla przewoźników. Właśnie dlatego firma Quantron AG, specjalizująca się w elektromobilności, podjęła współpracę z firmą H2Go GmbH, która zajmuje się technologią wodorową, aby przez połączenie wiedzy i doświadczenia obu podmiotów zaoferować pełny pakiet rozwiązań w zakresie mobilności wodorowej.

Wspólna oferta usług i produktów obejmuje pojazdy użytkowe zasilane wodorem, zindywidualizowaną logistykę i infrastrukturę wodorową, doradztwo dla klientów oraz tworzenie dostosowanych do potrzeb klienta map drogowych określających etapy wdrażania technologii wodorowej.

Oferujemy naszym klientom nie tylko pojazdy bezemisyjne, ale także wspieramy ich we wszystkich istotnych obszarach związanych z elektromobilnością i wykorzystaniem paliwa wodorowego. Współpraca z H2Go jest ważnym elementem naszej kompleksowej oferty serwisowej powiedział Andreas Haller, dyrektor generalny Quantron AG.


Dzięki współpracy z Quantron możemy teraz zaoferować naszym wspólnym klientom i partnerom kompletny ekosystem wodorowy dla pojazdów użytkowych, łącząc wiedzę na temat pojazdów i infrastruktury, wywierając w ten sposób pozytywny wpływ na regionalne i ponadregionalne łańcuchy wartości dodał Axel Poblotzki, dyrektor zarządzający H2Go GmbH.

Źródło: Quantron AG
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels