Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Videotolling dla użytkowników kart flotowych

Utworzona: 2021-06-02


Flotowcy i przedsiębiorcy, którzy do tej pory płacili za przejazdy koncesyjnym odcinkiem autostrady A4 kartami flotowymi ORLEN: FLOTA lub MIKROFLOTA typu „S”, mają możliwość połączenia ich z videotollingiem. Dołączając do systemu płatności automatycznych, mogą podróżować szybciej, wygodniej i dużo taniej.

Użytkownik karty flotowej ORLEN, który zdecyduje się korzystać z videotollingu, czyli poboru opłat opartego na odczycie tablicy rejestracyjnej, w zależności od kategorii pojazdu, zaoszczędzi nawet do 5 zł na każdej bramce. Zaoszczędzi także czas, ponieważ przejazdy specjalnie wydzielonymi pasami, oznaczonymi symbolem czarnej kamery na żółtym tle, nie wymagają zatrzymywania się na bramkach, otwierania okna, czy kontaktu z inkasentem. Właściciel firmy będzie mógł wygodnie zarządzać przejazdami służbowymi poprzez swoje konto użytkownika i pobierać zbiorcze faktury, umożliwiające proste zakwalifikowanie wydatków w koszty.

Aby włączyć usługę videotollingu, należy skontaktować się z konsultantem Infolinii Programu FLOTA lub opiekunem klienta, a w przypadku karty MIKROFLOTA można wybrać tę opcję samodzielnie poprzez swoje konto w panelu online.

Otwarcie systemu płatności automatycznych dla użytkowników kart flotowych to wyjście naprzeciw przedsiębiorcom, którzy od tej możliwości uzależniali swoje zainteresowanie videotollingiem. Widzimy w tym szansę na dalsze zwiększanie liczby transakcji automatycznych i udrażnianie placów poboru opłat naszej autostrady. Chcielibyśmy, żeby w niedalekiej przyszłości do ORLENU dołączyli również inni operatorzy kart flotowych – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska.
Źródło: Stalexport Autostrada Małopolska S.A
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels