Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

A4 nadal taniej
Utworzona: 2020-12-23

Użytkownicy autostrady A4 Katowice-Kraków po Nowym Roku wciąż będą mogli korzystać z atrakcyjnych rabatów na przejazdy. Z elektronicznym poborem opłat A4Go i Telepass oraz aplikacjami Autopay bądź SkyCash podróże tym odcinkiem są tańsze nawet ponad 30 proc., a przy tym bezkontaktowe i bezpieczne.

Nie wymagają otwierania szyby w samochodzie, podawania inkasentowi gotówki lub karty, odbierania reszty i paragonu – bezkontaktowe płatności automatyczne to w dobie pandemii wirusa SARS-CoV-2 najbezpieczniejszy sposób wnoszenia opłat za przejazdy autostradą. Wybiera je coraz więcej kierowców – na koncesyjnym odcinku autostrady A4 transakcje z udziałem metod automatycznych: elektronicznego poboru opłat i videotollingu, stanowią już ponad 30 proc., a w godzinach szczytu nawet ponad 40 proc. transakcji ogółem.

Kierowcy samochodów osobowych, którzy decydują się zamienić gotówkę lub kartę na urządzenie pokładowe bądź aplikację, płacą za przejazdy tyle, ile ponad dziesięć lat temu: 8 zł na każdej bramce, zamiast obowiązujących w cenniku 12 zł. Taniej jeżdżą też kierowcy pozostałych kategorii pojazdów, płacąc 17 zł zamiast 20 zł w przypadku kat. 2 i 3 oraz 30 zł zamiast 35 zł w przypadku kat. 4 i 5. Takie stawki będą obowiązywać na autostradzie A4 Katowice-Kraków również po Nowym Roku.

Z myślą o nowych użytkownikach elektronicznego poboru opłat 21 grudnia br. Stalexport Autostrada Małopolska rozpoczął promocyjną akcję świąteczną – każdy, kto wybierze płatności z udziałem urządzenia pokładowego, otrzyma w prezencie kubek termiczny. Promocja dotyczy urządzeń pokładowych nabywanych stacjonarnie w Punktach Obsługi Klienta w Mysłowicach i w Balicach oraz online, poprzez serwis www.a4go.pl i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Naszą akcję świąteczną prowadzimy pod hasłem „Trzymajcie się ciepło”. To z jednej strony nawiązanie do prezentu dołączanego do A4Go, przydatnego w podróży kubka termicznego, a z drugiej nasze życzenie dla kierowców na ten niełatwy czas. Od początku pandemii koronawirusa stale przypominamy użytkownikom naszej autostrady, że bezkontaktowe płatności automatyczne to w tej chwili najbezpieczniejszy sposób wnoszenia opłat za przejazdy. Zainstalowanie aplikacji w telefonie czy urządzenie pokładowego w samochodzie to prewencja ważna tak samo, jak noszenie maseczki mówi Rafał Czechowski, rzecznik pasowy SAM SA.

Źródło: Stalexport Autostrada Małopolska S.A.
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels