REKLAMA

Sto pięćdziesiąta pierwsza
Utworzona: 2020-10-18

W latach 2019 i 2020 firma Amm Spedition, z siedzibą w Norymberdze, zamówiła ponad 150 jednostek Krone. Symboliczne przekazanie 150. naczepy przez regionalnego kierownika sprzedaży Krone Johannesa Bründla odbyło się w porcie w Norymberdze.

Bründl podziękował firmie w imieniu całego zespołu Krone za doskonałą współpracę. Ralf Amm i Alexander Richter, dyrektorzy zarządzający przedsiębiorstwa transportowego Amm GmbH & Co KG Spedition, odebrali 150. naczepę skrzyniową z serii Mega Liner informując, że zostanie ona od razu przekazana do użytkowania. Dzięki niskiemu podwoziu, Mega Liner ma pojemność ładunkową wynoszącą 100 m³, dodatkowo posiada wysokowydajny hydraulicznie podnoszony dach oraz praktyczny hydrauliczny system poszerzania rozstawu belek narożnikowych naczepy, który ułatwia załadunek i rozładunek.

Zawsze zwracaliśmy uwagę na wymagania naszych klientów. Oznacza to służenie odpowiednią wiedzą techniczną i sprzętem, ale za praktyczne wdrożenia tych elementów odpowiada człowiek. Jest to w pełni zgodne z naszą filozofią: opieramy się na partnerstwie, które dosłownie sprawia, że sprawy idą do przodu kontynuuje Ralf Amm.

Źródło: Krone
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels