REKLAMA

Utrudnienia na A6 w kierunku Kołbaskowa, Świnoujścia i Gdańska
Utworzona: 2020-09-15

W związku z intensywnymi pracami podczas przebudowy na węźle Szczecin Kijewo od 14 do 30 września w czasie wykonywania podłączenia nowej łącznicy relacji Stargard-Świnoujście zamknięty jest prawy pas ruchu autostrady A6, na jezdni w kierunku na Świnoujście.

Jak poinformował szczeciński oddział GDDKiA, jednocześnie będą wprowadzane utrudnienia na autostradzie w związku z budową wiaduktu węzła, które będą obejmowały zamknięcie jednej z jezdni i ruch w obu kierunkach jezdnią przeciwległą. Zwężenie jezdni A6 związane jest z końcowym etapem robót budowlanych na połączeniu łącznicy B2 (relacja Stargard-Świnoujście) z autostradą A6. Prace wykonuje firma Strabag odpowiedzialna za dokończenie robót w zakresie drogi krajowej nr 10. Czasowe zwężenia jezdni potrwają do końca września br.

Prace prowadzone przy wiadukcie nad autostradą A6, wymuszają czasowe wyłączenie poszczególnych nitek:
  • od wtorku 15 września od godziny 8:00 do środy do godziny 21:00 nastąpi zamknięcie prawej jezdni autostrady A6 w kierunku na Gdańsk,
  • od środy 16 września od godziny 21:00 do piątku 18 września do godziny 19:00 nastąpi zamkniecie nitki autostrady A6 w kierunku na Kołbaskowo (jezdnia lewa),
  • od poniedziałku 21 września od godziny 10:00 do czwartku 24 września do godziny 20:00 będzie miało miejsce zamknięcie prawej jezdni w kierunku na Gdańsk.

  • Źródło: GDDKiA
    Do ulubionych
    Photo by Josh Hild from Pexels