REKLAMA

Kawa i przekąski - drobny gest wyrazem podziękowania
Utworzona: 2020-09-13

W dniach 23 września – 1 października OnTurtle i Teleroute przeprowadzą we Francji akcję, aby podziękować przewoźnikom za ich pracę podczas kryzysu wywołanego przez koronawirusa.

W ostatnich miesiącach znaleźliśmy się w nadzwyczajnej sytuacji spowodowanej przez pandemię COVID-19, w wyniku czego sektor logistyczny i transportowy musiały zwielokrotnić swoją zdolność do szybkiego realizowania dostaw podstawowych towarów w Europie.

W obliczu restartu gospodarki i dalszej obecności wirusa na naszym terytorium same brawa nie wystarczą, aby odpowiednio podziękować kierowcom, dyspozytorom, spedytorom oraz pozostałym specjalistom ds. transportu, którzy w trudnych warunkach nie przerwali swojej pracy.

Z tego powodu OnTurtle i Teleroute wyruszą food truckiem na francuskie drogi i będą oferować kierowcom darmową kawę i przekąski w ramach uznania za godny pochwały wysiłek, jaki podjęli podczas kryzysu i za utrzymywanie świata w ciągłym ruchu, aby w najtrudniejszych chwilach kryzysu realizować dostawy podstawowych towarów.

Akcja drogowa rozpocznie się 23 września w miejscowości La Jonquera w Hiszpanii i potrwa aż do 1 października. W tych dniach pojazd zatrzyma się na siedmiu stacjach paliw znajdujących się wzdłuż głównych tras we Francji:Chcemy być tą zmianą, która zabierze Was dalej, która potowarzyszy Wam w tej podróży” Dostosowujemy się do różnych sytuacji i zawsze stojąc po Waszej stronie z powodzeniem stawimy czoła przyszłym wyzwaniom w zakresie mobilności powiedziała Marta Fàbregas, CCMO Onturtle.Teleroute powstała po to, by zwiększyć wydajność w transporcie i zbliżyć do siebie różne podmioty w tym sektorze. W tym bardzo trudnym czasie giełda udowodniła swoją ogromną użyteczność i skuteczność, jednak to na nas wszystkich spoczywa teraz zadanie kontynuowania tej podróży i zbudowanie silniejszej sieci transportowej, która pozostanie zjednoczona w kryzysie dodał Fabrice Douteaud, COO ds. giełd transportowych Alpega Group.

Źródło: Alpega
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels