REKLAMA

Tarcza nie wystarcza
Utworzona: 2020-03-25

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce organizuje ogólnopolską kampanię informacyjną TARCZA NIE WYSTARCZA.

Prosimy wszystkich polskich przewoźników o przyłączenie się do naszych działań poprzez umieszczenie na pojazdach plakatu naszej wspólnej akcji- informuje ZMPD. Plakat gotowy do wydruku można znaleźć na stronie poniżej.

Pobierz plakat

Ustawa anty kryzysowa przygotowana przez rząd omija problemy transportu drogowego. Propozycje wsparcia są dla naszej branży zdecydowanie niewystarczające. Nie dają szans na przetrwanie przez nasze firmy epidemii i nie pozwalają nam zagwarantować ciągłości dostaw towarów niezbędnych do funkcjonowania ludzi oraz państwa. Czujemy się odpowiedzialni za wspólny los Polaków, pracujemy w szczególnie trudnych warunkach, taktujemy naszą pracę jako misję a naszych pracowników, szczególnie kierowców jako dobro narodowe. W poczuciu odpowiedzialności i troski chcemy głośno powiedzieć: TARCZA NIE WYSTARCZA. Przyłączcie się do wspólnego działania. Może jeśli powiemy coś jednym głosem będzie on lepiej słyszalny. Od wysłuchania naszych argumentów przez rządzących bardzo wiele dziś zależy. Nie chcemy protestować ani blokować dróg, dzisiaj nie pora na takie działania. Chcemy, żeby na usłyszano. We wspólnym interesie.

Źródło: ZMPD
Do ulubionych