REKLAMA

Serwisy otwarte tam, gdzie to możliwe
Utworzona: 2020-03-24

Firmy Mercedes-Benz Trucks, FUSO i Daimler Buses podejmują wszelkie starania, aby w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem nadal zaopatrywać swoich klientów w części zamienne i świadczyć usługi serwisowe.

Wszędzie tam, gdzie jest to organizacyjnie możliwe ‒ zgodnie z odpowiednimi regulacjami prawnymi i urzędowymi ‒ marki koncernu Daimler Truck AG związane z segmentem pojazdów użytkowych dążą do realizacji celu, jakim jest utrzymanie w całej Europie pracy sieci nawet trzech tysięcy stacji serwisowych. Opracowywane są odpowiednie plany dla zakładów własnych i partnerskich. Poszczególne zespoły stawiają na pragmatyczne i nieskomplikowane rozwiązania, które umożliwią utrzymanie ruchu pojazdów klientów oraz ich zaopatrzenia w części zamienne.

Koledzy z placówek serwisowych w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, aby nasze społeczeństwo mogło jak najlepiej poradzić sobie z obecną wyjątkową sytuacją. Dlatego z całego serca dziękujemy tym bohaterom dnia codziennego
‒ powiedział Martin Daum, prezes zarządu Daimler Truck AG.
Ciężarówki i autobusy odgrywają w tej sytuacji szczególną rolę. Właśnie teraz konieczna jest dostępność pojazdów użytkowych dla transportu i logistyki oraz w celu zapewnienia ciągłości dostaw towarów, wywozu odpadów i działania służb ratowniczych. Dlatego tak istotne jest utrzymanie pracy jak największej liczby serwisów pojazdów użytkowych. Jednocześnie firma podejmuje niezbędne działania w celu zapewnienia ochrony klientom i pracownikom w placówkach serwisowych, które są otwarte.

Źródło: Mercedes-Benz Trucks Polska
Do ulubionych