REKLAMA

Elektryki stanęły na podium
Utworzona: 2020-03-24

Renault Trucks zdobyło nagrodę VR „Enviromental Care” przyznaną przez niemiecki magazyn Verkehrs Rundschau za gamę pojazdów w 100 % napędzanych elektrycznie (Z.E).

Podczas drugiej edycji wręczania nagród VR Awards, która odbyła się w lutym 2020 r. W Monachium, Renault Trucks odebrało nagrodę VR „Enviromental Care„ – w kategorii producent pojazdów ciężarowych” za wprowadzenie pełnej gamy pojazdów elektrycznych Z.E.

Renault Trucks mocno stawia na rozwój pojazdów napędzanych energią elektryczną wykorzystując lata doświadczeń zebranych w tym sektorze. Jesteśmy dumni, że nasze elektryczne pojazdy, znajdujące się obecnie w produkcji seryjnej, przyczyniają się do poprawy jakości życia w centrach miastzaznaczył dyrektor zarządzający Renault Trucks Niemcy - Frédéric Ruesche.Dzięki kompletnej gamie pojazdów elektrycznych dostępnej od DMC 3,1 do 26 ton, Renault Trucks spełnia zarówno aktualne, jak i przyszłe wymagania firm transportowych prowadzących działalność w miastach. Pojazdy te idealnie nadają się do potrzeb branży komunalnej, umożliwiając bezgłośną obsługę w niekonwencjonalnych godzinach, jednocześnie przyczyniając się do poprawy jakości życia wśród mieszkańców. Pojazdy Renault Trucks D i D Wide Z.E. są produkowane w zakładzie produkcyjnym w Blainville-sur-Orne (Calvados, Francja).

Źródło: Renault Trucks
Do ulubionych