REKLAMA

Kierowco, w końcu możesz czuć się bezpieczny
Utworzona: 2019-10-10

DELTA PARK Truck Secure Parking zdobył certyfikat TAPA Parking Security Requirement, stając się pierwszym w Europie centrum warsztatowo- usługowym na poziomie PSR1- osiągając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

DELTA PARK stał się pierwszym parkingiem w programie TAPA osiągając najwyższy z możliwych poziomów bezpieczeństwa PSR1 akcentuje George Wiessing z TAPA, podczas ceremonii 26 września br.

Didier Felice, Wiceprezes Regionu Krajów Basenu Morza Śródziemnego TIP Trailer Services, otrzymał certyfikat z rąk Rein de Vries, członka zarządu TAPA.Delta Park znajduje się przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A21 (Rue du Combiné, 62119 Dourges, Francja), najbardziej ruchliwego węzła drogowego w Europie, przez który przejeżdża codziennie ponad 25 000 samochodów ciężarowych.Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oraz organizacji takich jak TAPA, pragnęliśmy znaleźć rozwiązanie ewentualnych problemów związanych z zabezpieczeniem transportowanych towarów (przed kradzieżą, napadami na kierowców, wypadkami itp.) W trosce o bezpieczeństwo kierowców i przewożonych towarów, zadbaliśmy o to by cały plac naszego centrum wyposażony został w najnowszy z dostępnych na rynku sprzęt, w zakresie nadzoru oraz kontroli dostępu. Parking strzeżony posiada ogrodzenie z drutem kolczastym, całodobową ochronę, nadzór wideo przy użyciu kamery termicznej oraz specjalną kontrolę dostępu dla ciężarówek i pieszych podkreśla Didier Felice.

Z przyjemnością ogłaszamy, że uzyskany certyfikat PSR1 od TAPA, to potwierdzenie naszej ciężkiej pracy oraz wkładu w zapewnienie poczucia bezpieczeństwa naszym klientom. Jako wartość dodaną do parkingu strzeżonego- TIP wybudował specjalny kompleks usługowy dla kierowców, dostępny 24/7: darmowe prysznice, bezpłatny dostęp do WI-FI, pralnie, maszyny z przekąskami oraz napojami. Restauracja zlokalizowana obok wjazdu na parking jest dopełnieniem naszej bogatej oferty mówi Didier Felice.

Delta Park Truck Secure Parking jest częścią wielousługowego centrum pojazdów ciężarowych. W momencie awarii na drodze istnieje możliwość weryfikacji stanu pojazdu oraz naprawy- jeżeli wymaga, w Warsztacie TIP, a także korzystania z usług serwisów Profi+Best Of Pneu zajmujących się obsługą i naprawą opon. Oba rozwiązania dostępne są 24/7 i znajdują się na terenie Delta Park.

Będziemy kontynuować rozwój naszych usług, tak by być pewnym, że każdy pojazd opuszczający nasz plac będzie w jak najlepszym stanie technicznym podsumowuje Didier Felice.

Delta Park to pierwszy tak strzeżony parking dla pojazdów ciężarowych TIP Trailer Services w Europie.

Źródło i zdjęcia: TIP Trailer Services
Do ulubionych