REKLAMA

Łączą siły na rzecz poprawy bezpieczeństwa i wygody kierowców
Utworzona: 2019-09-11

Verra Mobility nawiązuje współpracę z APRR w celu zwiększenia zasięgu w Europie i zapewnienia usług większej liczbie klientów.

Firma Verra Mobility (NASDAQ: VRRM), globalny lider w transporcie inteligentnym, ogłosiła dziś nawiązanie współpracy z APRR, czwartym co do wielkości w Europie operatorem autostrad. Współpraca obejmie świadczenie usług zarządzania opłatami za przejazd autostradą na rzecz francuskich klientów, co ułatwi i usprawni mobilność szerszego grona konsumentów w całej Europie.

Tuż po nabyciu przez nas w zeszłym roku European Parking Collection nowa umowa jest kluczowym kolejnym krokiem w poszerzaniu międzynarodowego zasięgu. Początkowo skupimy się na zapewnianiu usług pobierania opłat partnerom działalności samochodów na wynajem we Francji. Współpraca i ewolucja naszych globalnych systemów jest pierwszym krokiem w budowaniu podstaw pod ekspansję w innych krajach. Działania te sprawią, że przemieszczanie się po europejskich drogach będzie sprawniejsze i lepiej połączone - skomentował David Roberts, prezes i główny dyrektor wykonawczy Verra Mobility.

Współpraca umożliwi firmie Verra Mobility projektowanie i opracowywanie produktów dla flot pojazdów, początkowo głównie na potrzeby samochodów na wynajem. Dzięki temu kierowcy i wynajmujący samochody będą mogli skorzystać z rozległej sieci punktów pobierania opłat w Europie, co pozwoli im na oszczędność czasu i kosztów przez korzystanie z pasów elektronicznego pobierania opłat bez konieczności zwalniania i zatrzymywania się w celu uiszczenia opłat kartą lub gotówką.

Współpraca z zespołem Verra Mobility była jak do tej pory bardzo udana. Wyglądamy wspaniałej współpracy w realizacji wspólnego celu poprawy ogólnego doświadczenia z podróży przy zachowaniu bezpieczeństwa, świadomości i wygody kierowców - skomentował Guillaume Herent, zastępca dyrektora generalnego APRR.

Źródło: Verra Mobility/PR Newswire/Cantrum Prasowe PAP
Do ulubionych