REKLAMA

Rozpoczęły się targi ukierunkowane na potrzeby branży TSL
Utworzona: 2019-03-13

III Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii jak również usług związanych z transportem, logistyką oraz magazynowaniem, odbywać się będą od 13 do 15 marca br. w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie k/Warszawy.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki dedykowane są w całości branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu oraz części. Zakres tematyczny targów obejmuje między innymi transport intermodalny, systemy telematyczne, logistykę, spedycję, usługi dla transportu, części i akcesoria, bezpieczeństwo oraz kontrolę w transporcie. Wśród nowych tematów znajdą się karty paliwowe i magazyn, w tym wyposażenie, wózki widłowe, systemy pakowania.

W tym samym czasie odbędą się Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego będące miejscem spotkań kluczowych reprezentantów branży przewozowej, producentów autobusów, autokarów, części, wyposażenia, operatorów, przewoźników, samorządowców oraz przedstawicieli współpracującej branży IT. Ze względu na sukces minionej edycji program targów został poszerzony o dodatkowe panele takie jak transport szynowy, ekologia i ergonomia transportu, nowe technologie w logistyce, przyszłość transportu zbiorowego. Podczas targów odbędzie się kilkanaście premier pojazdów i technologii, którym towarzyszyć będzie wiele merytorycznych konferencji i prelekcji branżowych poprowadzonych przez wybitnych specjalistów, znawców branży transportowej oraz konstruktorów.

Odbywające się równolegle targi MT TSL 2019 po raz czwarty będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem, spedycją i logistyką.

Po szczegółowe informacje na temat wydarzeń zapraszamy do naszego kalendarium oraz na stronę
warsawbusexpo.eu.
Do ulubionych