REKLAMA

FM Logistic ponownie wśród najlepszych firm logistycznych w Polsce
Utworzona: 2018-12-07

Daniel Franke, Dyrektor Zarządzający FM Logistic na Europę Centralną, odebrał nagrodę Srebrne Godło programu badawczego Operator Logistyczny Roku 2018. FM Logistic po raz kolejny znalazł się wśród najlepszych firm logistycznych w Polsce.

Przypomnijmy, że FM Logistic w 2017 roku został uhonorowany podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji Złotym Godłem programu Opertor Logistyczny Roku oraz zdobył nagrodę dla najbardziej Innowacyjnego produktu dla Logistyki, Transportu i produkcji za platformę inwentaryzacyjną Inventory Viewer.

Dziękuję naszym klientom. To ich opinia stoi za naszym sukcesem. I potwierdza naszą pozycję wsód najlepszych i największych operatorów logistycznych w Polsce. FM Logistic w Polsce stale się rozwija i zwiększa swój potencjał operacyjny. Inwestujemy w nowe lokalizacje oraz w nowoczesne technologie, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby klientów oraz zdobywanie kolejnych kontraktów mówi Daniel Franke.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji Wydawnictwa Eurologistics to branżowe święto, co roku przyciągające menedżerów największych firm podczas którego prezentowane są sukcesy branży, najlepsze firmy i produkty. Podczas Gali wręczane są nagrody i wyróżnienia w konkursach i programach prowdzonych przez Eurologistics: Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer oraz Produkt Innowcyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji. Tegoroczna Gala była już siedemnastą.

Program badawczy Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie Wydawnictwa Eurologistics, Agencji Badań Rynkowych Data Group Consulting oraz czołowych firm logistycznych. Wyniki co roku organizowanego badania satysfakcji klientów firm działających na rynku usług logistycznych są podstawą do wyróżnienia najlepszych firm Godłem (złotym, srebrnym lub brązowym) i tytułem Operator Logistyczny Roku.

FM Logistic Polska
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Eurogate - przeprawy promowe


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE