REKLAMA

Kolejny, ważny punkt na polskiej mapie usług celnych
Utworzona: 2018-04-16

Rusak Business Services wkracza na wrocławski rynek usług celnych. Inwestycja jest kontynuacją obranej przez Agencję strategii biznesowej, zakładającej intensywny rozwój siatki oddziałów zarówno w kraju jak i zagranicą.

REKLAMA
Przez blisko trzydzieści lat istnienia Grupy Rusak na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, firma notuje nieustanny oraz stabilny wzrost. Potwierdzeniem tego jest intensywnie rozrastająca się siatka oddziałów Agencji. Kolejne nowo otwarte biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu przy ulicy Zarembowicza 40, w budynku Cargo II należącym do Lotniczego Dworca Towarowego.

Otwarcie oddziału we Wrocławiu jest niezwykle istotnym posunięciem ze względów strategicznych oraz konsekwencją wcześniejszych, globalnych decyzji Zarządu firmy. Otwierając kolejne już biuro na zachodzie kraju, wyszliśmy naprzeciw rosnącym potrzebom eksporterów i importerów z Europy Zachodniej. Sukces pierwszego oddziału przy granicy z Niemcami, zlokalizowanego w Żarskiej Wsi, potwierdził słuszność obranej przez nas ścieżki rozwoju - mówi Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.

Nowy oddział Agencji oferuje kompleksowy outsourcing obsługi celnej, zapewnia swoim klientom pomoc prawną oraz przedstawicielstwo w kontaktach z organami celnymi. Umożliwia skorzystanie m.in. z procedur tranzytowych, zabezpieczeń w procedurze dopuszczenia do obrotu oraz odpraw w procedurze uproszczonej, jak również zabezpiecza płatność długu celnego.

Źródło: Rusak Business Services
Do ulubionych