REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Duda Transport & Logistic - ponownie rozpoczyna rekrutację
Utworzona: 2017-10-30

Duda Transport & Logistic to spedytor ładunków całopojazdowych w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Zobacz: www.transportduda.pl

Firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 2011r , bazuje na długofalowych relacjach z firmami transportowymi, którym zapewnia rzetelną współpracę na podstawie kontraktów zawartych z międzynarodowymi korporacjami. Firma dysponuje kapitałem zakładowym w wysokości 500 tys zł, co potwierdza wysoką pozycję spółki na rynku transportowym i doskonale obrazuje skalę jej działania. Cyklicznie prowadzone są rekrutacje przewoźników do obecnie obsługiwanych kontraktów. Taki proces powtarzany jest co roku, aby zapewnić ciągłość zleceń i stabilność współpracy. Duda Transport & Logistic gwarantuje również wysokie przebiegi przy zachowaniu konkurencyjnych i stałych stawek za każdy przejechany kilometr. Ważnym aspektem są również płatności, firmy współpracujące z DTL mogą liczyć na 45 dniowy termin płatności z możliwością skrócenia tego okresu do 7 dni, co w branży nadal jest praktykowane stosunkowo rzadko.

Firma, stawiając na jakość swoich usług, stale zwiększa liczbę specjalistów pracujących nad obsługą zarówno przewoźnika jak i klienta, oraz regularnie podnosi ich kwalifikacje za pomocą licznych szkoleń i zajęć coachingowych, pozwala analizować i rozwiązywać wszelkie problemy towarzyszące procesom związanym z obsługą kontrahenta.

Takie podejście zostało docenione przez wiele firm, które na przestrzeni 6 lat współpracowały z firmą DTL. Wracając do tematu rozbudowy taboru firmy, prowadzone są aktualnie działania mające na celu pozyskanie nowych współpracowników do obsługi bieżących ładunków.
Firmy transportowe chcące podjąć współpracę z firmą Duda Transport & Logistic, mogą uzyskać wszelkie informacje za pomocą formularza na stronie internetowej, bądź kontaktując się telefonicznie z działem obsługi.

Na chwilę obecną proces rekrutacji obejmuje następujące miejscowości:

Kraj:
 • Łódź
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Kraków
 • Cały Śląsk
 • Okolice Warszawy
 • ładujemy z miejsc blisko bazy , prowadzimy cały tydzień i zjazd na bazę w weekend

Natomiast dział spedycji międzynarodowej koncentruje swoje działania w następujących regionach, w systemie jedno i dwu tygodniowym :

wyjazdy na 1 tydzień:
 • Strzegom- D-I-PL
 • Śląsk- I- Śląsk
wyjazdy na 2 tygodnie
 • Poznań/Wrocław – D-I-PL
 • Nowy Dwór Mazowiecki – D-I-PL
 • Śląsk- D-F-D-PL
 • Śląsk-D-E-I-PL – 2,5 tyg.

Firma stawia na długofalowe relacje z przewoźnikami świadczą o tym liczne referencje, z którymi zapoznać można się na stronie www.transportduda.pl . Jedną z nich, która doskonale opisuje model współpracy, prezentujemy poniżej:
,,Firma Biuro Turystyczne Korab Kazimierz prowadzi działalność od 1991 roku. Jest to mała firma rodzinna zatrudniająca 5 kierowców.
Nasz tabor składa się z 4 autobusów i 2 samochodów ciężarowych w tym jeden jeżdżący pod spedycją DTL LOGISTICS SP. Z O.O. Nasza współpraca od samego początku układa się zgodnie z zapewnionymi warunkami umowy która została podpisana prawie 3 lata temu. Dotrzymywane są postanowienia umowy w szczególności zapisy o terminie płatności za wykonane przez nas usługi, gwarancja stawki kilometrowej oraz minimalnej ilości przejechanych kilometrów w danym okresie rozliczeniowym.
Wywiązywanie się z tych zapisów na dzisiejszym wymagającym rynku pracy należy do rzadkości i stanowi jeden z wielu atutów naszego partnera. Kontakty kierowców z załogą firmy DTL LOGISTICS SP. Z O.O. zawsze stały na najwyższym poziomie. Przekazywane przez nich informacje zawsze służyły jak najszybszej realizacji powierzonych nam operacji transportowych. Jako nadal rozwijając się firma w niedługim okresie czasu stanieliśmy przed wyborem pierwszej firmy spedycyjnej która obsługiwała by naszą nową powstającą flotę samochodów ciężarowych. Rozważając zakup nowych ciągników siodłowym na pewno zostaną wciągnięte w szeregi firmy DTL LOGISTICS SP. Z O.O.
Po kilku latach dobrze układającej się współpracy możemy stwierdzić że wybór jakiego dokonaliśmy okazała się najlepszym możliwym na rynku branży transportowej. ,,


referencje – Firma Biuro Turystyczne Korab Kazimierz
Do ulubionych

Fotografie