Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

ID: 73085


Polecam nowy Dział z mapą dobrych parkingów w Europie. W chwili obecnej dostęp do niego jest możliwy poprzez zakładkę w kolorze zielonym "Dobry Parking" na samej górze strony. Oprócz dokładnej lokalizacji będziecie się mogli m. in. dowiedzieć czy na danym parkingu istnieje możliwość zjedzenia posiłku, czy dostępny jest sklep, internet, dostęp do wody, itp.
Zachęcam do dodawania nowych miejsc i dzielenia się spostrzeżeniami prosząc jednocześnie o (jeśli to możliwe) informacje istotne, potrzebne. Proszę o nie prowadzenie rozmów towarzyskich bo ciężko później będzie się przez nie przebić w poszukiwaniu tego co ważne. To Dział dla Was i przez Was będzie tworzony. :)


Link do działu:
etransport. pl/dobry_parking

(proszę usunąć spacje)

Posty (105)

visitors
moze nie zatrybil ze telefon podaje sie parkingu, a nie do siebie i podal swoj nr telefonu? :)
tommywolf
Mam pytanie, ktoś kojarzy jakikolwiek parking w Genovie (I), nie na porcie i A7, mam rozladunek w centrum, a po rozładunku zostaje mi 45 min jazdy, na mapie nic nie widzee, do autostrady nie dojade (ostatnio przeciągnąłem kartę o ponad 30 min), jade dużym.
Dar_ex
Witam czy można edytować Parkingi? bo w nie których jest za mało informacji.
Kinia_etransport.pl
Dar_ex - pod każdym parkingiem jest możliwość dodania własnego komentarza i uzupełnienia w ten sposób informacji
Kinia_etransport.pl
lukaszs277 - niestety muszę wyłączyć dodany przez Ciebie parking ponieważ w tytule piszesz: "statoil z magdonaldem, Polska" a na mapie zaznaczasz jakiś parking w Szwecji. Dodaj, proszę, jeszcze raz parking poprawnie.
srebrnowlosy1965
Kiniu podałem kilka nowych track stopów w Anglii ale przy jednym jest błędnie postawiony znaczek parkingu. Proszę o poprawkę
Kinia_etransport.pl
srebrnowlosy - poproszę o więcej wskazówek, który dokładnie parking poprawić (czy mam sobie z tych dodanych pięciu wybrać jakiś? :D) i podaj, proszę, w które miejsce znaczek przestawić (mogę gdziekolwiek? :)
srebrnowlosy1965
Chodzi o JUNCTIO J23 LORRY PARK, Wielka Brytania, jego lokalizacja je st z błędem, zrobiłem już poprawkę i ten można nawet usunąć. Sorry za problemy, pozdrawiam
Kinia_etransport.pl
srebrnowlosy - widzę dwa dodane przez Ciebie jeden po drugim parkingi JUNCTIO J23 LORRY PARK, który konkretnie wyłączyć a który zostawić, ten z numerem końcowym 1887 czy 1888? :)

://etransport. pl/dobry_parking, podglad_testowy, 1888

://etranspor t. pl/dobry_parking, podglad_testowy, 1887
srebrnowlosy1965
Zostaw ten z pełną nazwą JUNCTION ten drugi bez "N" na końcu kasuj bo ustawiłem znaczek błędnie na środku ulicy. Visitors ty jesteś chodzący ideał? nigdy się nie pomyliłeś? Złośliwość nie jest chyba cechą dziedziczną!!
Kinia_etransport.pl
srebrnowlosy - teraz powinno być OK. Dziękuję za uzupełnianie bazy dobrych parkingów. Pzdr
Kinia_etransport.pl
Mięsnyjeż - jestem zmuszona wyłączyć dodany przez Ciebie parking "Târgoviș te, Rumunia", na mapie zaznaczyłeś parking po prostu "gdzieś", wyszło głęboko w lesie. Poproszę byś dodał go jeszcze raz i zaznaczył właściwą lokalizację na mapie, tylko wówczas ma to sens
sylwekc
a jak dodać zły parking aby omijać go z daleka
Kinia_etransport.pl
Nie mamy takiego działu
srebrnowlosy1965
Parkingi dla jednego mogą być dobre a dla drugiego złe, zależy od własnego widzimisie. Są parkingi przez jednych chwalone (gwiazdek dokładają jak w hotelach) a przez innych omijane będą szerokim łukiem. Nie ma na to rady, jak ma być zły to będzie i szlus
srebrnowlosy1965
Nawet na dobrym parkingu i w cudownych Niemczech jak nie trzeba to cię potną, (koło Gutersloch) włamią się na pakę lub do kabiny, upuszczą paliwa (koło WORMS) albo ( co jest hitem sezonu) przywłaszczą sobie zbiornik z paliwem (też koło WORMS). Widać że era dobrych i bezpiecznych parkingów odchodzi w zapomnienie, mimo to trzeba dalej pisać do etransportu i uaktualniać parkingi
Kinia_etransport.pl
marchewa666 - musiałam wyłączyć dodany przez Ciebie parking "Orebro TruckStop" ze wzgl na kompletnie złą lokalizację na mapie (piszesz o Orebro a na mapie zaznaczasz coś co jest od Orebro oddalone o ponad 200km). Dodaj, proszę, ten parking jeszcze raz ale z poprawnie zaznaczoną lokalizacją
Lorexior
widzę kłopoty logistyczne :)
T o podobno jak z transportami w biedronce, zamiast zrobić to logicznie.
1 2 3 to jest 2 1 3 :)
pierzu
Witam czy admin moze poprawić parking CDT
Calle Alfred Nobel
28806 Alcalá de Henares, Madrid, Hiszpania
40. 494668, -3. 389152
mieści sie on przy galpie w alcala a nie w Madrycie
Kinia_etransport.pl
Miras84 - dodałeś parking "Marjamaa statoil, Estonia". Piszesz, że jest on umiejscowiony na drodze nr 4 w kier. Tallina a na mapie zaznaczasz środek pola a najbliższe drogi to 240 i 241 :) Dodaj, proszę ten parking jeszcze raz bo ten niestety muszę wyłączyć
Kinia_etransport.pl
jarecky78 - dodałeś parking "Dzikus Łomża - Grajewo DK61" i nie bardzo wiem co ma on wspólnego z Dobrym Parkingiem bo jedyne co posiada ten plac to TOI-TOI. Czy to aż taki luksus w PL? :) wyłączyłam ten parking, chyba że jakoś dobrze opiszesz co oprócz plastikowego WC-etu i częstych wizyt ITD jest jeszcze na tym parkingu dobrego :)
Romka_etransport.pl
dariuszkobusinski - parking LOTOS, który dodałeś raczej nie można uznać za dobry parking: brak wody, brak internetu, brak kabin prysznicowych... no niestety, nie zasługuje na miano "dobrego" :)
srebrnowlosy1965
Zmiany, zmiany a tylko kilka miesięcy człowiek nie był aktywny. Myślę że na dobre prawda Kiniu
wesolek
o kurna
daleko odjechaliście od tematu. ::)
wesolek
sorry.
nie ten watek zahaczyłem. to wszystko przez ta nowa grafika.
na wzrok mi padło.
już sie wynosze::)
AdamZGóra
Witam serdecznie wszystkich kierowców i nie tylko, mam problem a zarazem liczę na pomoc kolegów i koleżanki po fachu. Szukam parkingów strzeżonych we Francji gdzie można płacić czytnikiem lub DKV.
Kinia_etransport.pl
fasoona - dodałaś parking "Lippetal, Niemcy" jednak nie będzie on uaktywniony. Raz, że w tym miejscu już jest dodany jakiś parking (o czym wiesz zapewne :), dwa że ten dodany teraz nie ma zaznaczonej dokładnej lokalizacji na mapie tylko punkt w centrum Niemiec, w pobliżu miejscowości Niederdorla (okolice drogi 247 i 249).
Ta sama sytuacja dotyczy dodanego przez Ciebie parkingu "Porta Westfalica" - lokalizacja zaznaczona na mapie to środek Niemiec, szczere pole
Romka_etransport.pl
emwuz - parkingi, które umieściłeś na portalu nie mogą zostać uaktywnione (z wyjątkiem parkingu Orlen Nowotoruńska). Niestety parkingi, nie spełniają kryteriów Dobrych parkingów, które śmiało można polecić innym kierowcom. Parking obok galerii handlowej z dostępem do wc tylko w godzinach otwarcia, to nie jest dobry parking dla kierowców. Dodatkowo jak sam piszesz parking dedykowany jest dla kierowców osobówek.
Kinia_etransport.pl
MarekTelega - dodałeś parking "orlen, Polska" jednakże nie zostanie on aktywowany, głównie dlatego że z tego, co zaznaczyłeś wynika, że nie ma tam ani wc, ani możliwości nabrania wody itd... czyli co czyni to miejsce dobrym? Dodatkowo miejsce, które zaznaczyłeś na mapie to środek pola.
Kinia_etransport.pl
Czik78 - przykro mi ale muszę wyłączyć dodany przez Ciebie parking " ALL4truck" w Calais, ten parking jest już od jakiegoś czasu na naszej mapie dodany przez innego użytkownika.

Prośba:
Dodając jakiś parking (DOBRY Parking) - sprawdzajcie, proszę, czy nie jest on już dodany przez kogoś innego.
Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels