Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Co Ty byś zrobił- gdybyś był czeźwy!?

ID: 279671


Załóżmy, że zostsłes na jeden dzień osobą która może wpłynąć na Polskie prawo czy gospodarkę.
Ale możecie zmienić tylko jedną rzecz. Co by to było?

~Kuc
*.centertel.pl

Posty (53)

jacek-kuba
Nie będzie byle czerwony cw el, podskakiwał w Wielkiej Polsce. tfu ściero.
~Nimoapoli!
Icek pilnuj się rano.
O 6-tej mogą zapukać smutni panowie.
A potem tylko kaftan.
Nastała pora na pissbolszewie, podobno mają czwórkami do ciurmy iść!
Hahahahaflahah ahaflahaa!
Hahahaha flahahahaflahaa.
Szczęśliwej Polski już czas!
Hahahahaflaha hahaflahaa!
~Nimoapoli!
A rudy jak rudy, nie odpuści!
Oj będzie się działo!
Jakże ja się z tego cieszę, jakże ja się cieszę!
Hahahahafla hahahaflahaa!
~Kuc
Tylko ~sid zrozumiał pytanie za to jestem mu wdzięczny i dołoncze swoje rence do jego śmigła
Ja zaś się "imperatorem" kazał bym się i to całe tałatajstwo na czele z "jacek-kuba" odciąć od etransport.
Tylko kto ftedy:) będzie pier/dolił kocopoły od czapy?
No kto?
~Ordynator oryginal!
Skazał bym na dożywocie całą ekipę rządu 13 grudnia.

1

~Ordynator oryginal!
Na białe niedźwiedzie ich zesłać.
Putin swoim ludziom nie pozwoli zrobić krzywdy.
~miMao
Wszyscy by mówili MAO!
~Puchacz1
Ci co mało
~miMao
Mao miMaóf ! mi !
MAO!
~sid
Kuku sam z soba piszesz, wez leki nie oszukuj pielegniarki
~Ordynator oryginal!
Gustuje w pielęgniarzach.
~sid
ta pielegniarka to Trans jest, facet za babe przebrany
~sid
kozy nie zoske tak kurna!
~sid
iiiiihhhhhaa flahahahaf
~sid
kurna!
~miMAO
Zara se łykne na to!
~Opolchama!
Co tu się kurna znowu dzieje pissbolszewiki?
Hah ahahaflahahahaflahaa !
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
Zupełnie poważnie. Przy założeniu, że czegokolwiek nie wymyślę, wchodzi w życie od pierwszego i przy założeniu, że mam takie prawo.
Od 1 czerwca kara śmierci za palenie i posiadanie papierosów i produktów nikotynowych. Tych w płynie i tych do wdychania.
Wiem, że zacznie się lament i goownoburza, ale jeśli hipotetycznie zakładamy, że pytanie jest zasadne i prawdziwe. To ja osobiście uznaję to za rzecz najważniejszą i najpotrzebniejszą. To byłaby pierwsza ustawa i pierwsze prawo jakie bym zarządził. Zupełnie poważnie dałbym pozwolenie policji, żeby do palaczy strzelała na miejscu. Widzisz w paszczęce fajurę, strzelasz z broni maszynowej i truchło do śmietnika.
Nic i nikt mi tak życia nie uprzykrzył jak smrodziarze. Zarówno ci, których napotkałem na chodniku i musiałem za nimi iść wdychając dym, jak i ci palący w mieszkaniach i na balkonach pode mną. Zupełnie serio i zupełnie poważnie, to jest najbardziej palący temat. Można by to umotywować tym, że planeta płonie, dwutlenek węgla i globalne ocipienie, ale to już sprawy drugorzędne. Takie jest moje osobiste zdanie.
g-a
W zasadzie to prośba do złotej rybki. Trochę nie na temat, ale trudno.
Prośba o wskrzeszenie Hitlera. Następnie pakuję wodza o osobówkę i wiozę do Berlina. Jego mina kiedy zobaczy jak mu się germańska rasa po pier doliła bezcenna. Później już tylko kolejne zejście z tego świata. Na zawał albo w inny gwałtowny sposób.
~miMao
Pozwolę sobie uzupełnić sztukę zab.. ijania przedstawioną przez poprzednika. Wypełnię braki myślowe Kleofasa.
cza strzelać tesz do tych którym nie jest MAO!
MAO! sprowadziło nas z drzew do jaskiń, z jaskiń do domów, z domów do pałaców... MAO stworzyło ludzkość. MAO jest naszym największym pierwotnim i najważniejszym dobrem. Komu nie jest MAO ! temu w łeb :)
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
Zadajecie w sumie dość proste pytanie teoretyczne. Ani pytanie nie jest skomplikowane, ani odpowiedź nie powinna być. Przeczytałem cały wątek i z przykrością stwierdzam, że jako jedyny na to pytanie odpowiedziałem retorycznie i w sposób zrozumiały. Oczywiście rozumiem, że nie każdy musi się ze mną zgadzać, ale nawet jak się ktoś nie zgadza, to niech swoje zdanie uzasadni w sposób czytelny i logiczny.
Aha... Zapomniałem...
To jest forum kierowców ciężarówek, czyli 8 klas szkoły podstawowej, a ci najświatlejsi jeszcze 3 klasy zawodówki. Myślę, że ze 30% opanowała zdolność czytania bez poruszania ustami, a ze 25% rozumie czytany tekst.
W każdym wątku, na każdym kroku i codziennie w pracy, kiedy włączam radio, przekonuje się, że za kierownicą siedzą najgłupsi z najgłupszych.
Ani czytać nie potrafią, ani pisać, ani nawet jeździć.
Jedzie taki za mną. Dojeżdżamy do świateł, więc ja już z kilometr przed światłami wyłączam tempomat, bo przed światłami ograniczenie do 50, a nigdy nie wiesz na jaki kolor trafisz. Lepiej zwolnić wcześniej. Do świateł 400metrów, świeci się zielone, a ja zwalniam i mam około 60km/h. Półde8il za mną nie wytrzymał. Wyprzedza i gazuje. Kiedy był 100 metrów przed światłami zapaliło się żółte i baran zahamował z piskiem opon.
Zakładam się o każde pieniądze, że pomyślał że nie zdążył przeze mnie.
No ale co tam. Na 300 metrów przed światłami, spalił masę paliwa, spalił klocki hamulcowe i spalił opony. Widać szef bogaty!! Zapaliło się zielone i ja go wyprzedziłem, bo załadowany po sufit i się nie rozpędzał. To on pełną ciężarówką, na pół kilometra przed światłąmi i na 300 metrów przed ograniczeniem do 50, wciskał gaz do dechy i chciał przeskoczyć jakby jechał Oplem.
Gdzie rozum?
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
Jeśli już w tym temacie, to mam pomysł na kolejną ustawę, która powinna wejść od pierwszego. Ustawa powinna dać prawo do zniszczenia, nieprawidłowo zaparkowanego samochodu. Samochód stoi w miejscu niedozwolonym, każdy, wliczając w to dzieci, powinien mieć prawo go zniszczyć (z wyjątkiem podpalenia). Stoi na przejściu, przechodzisz po masce i po dachu. Zgodnie z prawem.
g-a
A co powiesz na natychmiastowe ostrzeliwanie d e b i l i?
g-a
(*) odstrzeliwanie
~nadaje spod premium
kuc nie potrafi pisać czeżwy czy trzeżwy
~robert2
Cypek znów odleciał. Dolewał farby do paliwa niszczymy beemki chciał staranować osobówkę co jechała 80km/h chociaż sam tak prowadzi peleton na a4 o innych wyczynach nie wspomnę jak trucie psów itp
~Ordynator oryginal!
Gdybym był czeźwy, to bym się napił.
~Ordynator oryginal!
A że nigdy czeźwy nie jestem, to nie muszę pić.
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
Śmieszny roberciku. Ja to łatwo i przyjemnie w skrócie i bez kontekstu napisać o kilku dokonanych przeze mnie czynnościach. Jeszcze w taki sposób, żeby postawić mnie w złym świetle.
To trochę tak, jakby napadło cię trzech bandytów, ty w obronie własnej uderzyłbyś któregoś z nich ciężkim przedmiotem i uciekł. Za dwa lata jako argument w dyskusji, dotyczącej zupełnie czegoś innego, przeczytałbyś że uderzyłeś na ulicy człowieka i uciekłeś. Uderzyłeś i uciekłeś. Prawda? To nie kłamstwo, ale każdy niezorientowany, pmyślałby że to ty napadłeś niewinnego człowieka, uderzyłeś go i uciekłeś.
To stawia cię w nieco innym świetle. To się nazywa kłamanie prawdą.

Bandzior napada Twoje dziecko, przewraca na ulicę i dusi. Podnosisz cegłe i walisz delikwenta w łeb, a za dwa lata czytasz, że uderzyłeś człowieka cegłą. Koniec. Żadnego kontekstu, żadnych wyjaśnień, tylko fakt.

A co do wyprzedzania na autostradzie i .i za kierownicą.. Tylko poczekajcie. Niech ruskie wojsko wejdzie do Polski, niech tylko przestaną działać sądy i aparaty ścigania, to zobaczycie co ja ciężarówką zrobię na drodze. Jak skończą kierowcy BMW i co będę robił wyprzedzającym na autostradzie. Ja już wożę w aucie dwa kokajle mołotowa. Spalę jednego i już nikt nigdy nie wyprzedzi na zakazie. Może się założymy?
jacek-kuba
Panowie nie kłóćcie się. Agresję i wszystkie siły, należy skierować na dziadów. Należy swołocz ubić. To najwięksi wrogowie ludzi..
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.221.73.157

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels