Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Andora którędy jechać. .

ID: 279536


Mam transport do z Polski do Andory, jadę tam pierwszy raz. Oclić towar muszę na drodze N22 wynika że na granicy fr. . Problem w tym, że żadna nawigacja tam nie puszcza. Myślałem, żeby N20 od Tuluzy spróbować lub N116 od Perpinia pytanie którędy polecacie? Drugie pytanie czy normalnie przejadę tunel ktory jest zaraz za granicą? Rozładunek mam w Andorra La Vella czyli muszę całą przeciąć. Ktoś pomoże?

~Jelcz 626
*.centertel.pl

Posty (13)

~Jelcz 626
jak w temacie...
~nadaje spod premium
jelczem, boże
~Jelcz 626
Dziękuję za pomoc naprawdę pomogłeś...
~sid
gdzie ty w te Gory sie jelczem pchasz
~Jelcz 626
Pytam poważnie bo mam problem... jaką drogą najlepiej pojechać? Jeżdżę Dafem
~Jawiem
Od toulusy na Foix n20. Potem na n22. Na szczycie sporo serpentyn. Nie pomyl sie z trasą, bo tam jest płatny tunel, jezeli na n22 nie zjedziesz. Włacz sobie w ustawieniach autobus, bo to trasa z czasowymi zakazami 16t, dlatego navi głupieje. Trasa wysokogorska. Raz tamtedy z Barcy do Bordo jechałem
ono
spedycja od czego jest?
~sid
spedycja jest od brania prowizji
~sid
Jawiem zrobil robote [napisal jak dojechac ] a spedycja kase weznie... bravo wy
~kiero
Jak z pełnym ładunkiem to piękne spalanie będzie.
jacek-kuba
Byłem raz busem, na granicy straszyli mnie karabinami, jacyś szaleni ludzie. To już dawno, ale taka droga była, że ciężarówek nie widziałem. Pewnie dla dużych jest inna.
~Jelcz 626
Kolego Jawiem dziękuję, za pomoc. Martwi mnie jedynie to, że znalazłem na google street viev tunele, 3. 1 i 3. 5 metra. Fakt, że na fotkach widac, dwa zestawy jak przejechały środkiem... . Spedycja ma wywalone wrotki na mnie, niestety
~pielęgniarz oddziałowy
jacek-kuba w Andorze jest ustawowy obowiązek posiadania broni palnej przez obywateli. A jak ktoś nie ma to wypożycza państwową broń. Oni nie straszyli bronią tylko machali na powitanie.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.48.196

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels