Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Rutynowe kontrole i konsekwencje dla kierowców i przewoźników
ID: 268662

Niesprawne hamulce, uszkodzone zawieszenie pneumatyczne oraz nadmiernie zużyte i uszkodzone ogumienie – to usterki stwierdzone w czterech zestawach ciężarowych, skontrolowanych w ostatnim czasie przez inspektorów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Realny
2022-09-23 23:09:11
ITD i właśnie ta ostatnia litera D czyli drogowego my dróg nie mamy ale gnębiące przepisy to mamy dlaczego ta formacja nie kontroluje zarząców i dyrektorów niby tych naszych dróg bo dla mnie to droga ma być gwarantem bezpieczeństwa a jak na razie nie widzę tego tzw. bezpieczeństwa bo te dwa kawałki autostrady i pół tora expresówki no to nie za wiele i tylko patrzeć kiedy kierowców zawodowych braknie w Polsce więcej nas gnębić bo na razie to najlepiej wychodzi cuż takie mądre czasy brawo!!!

-1

~Ejut
2022-09-24 00:16:25
realny, tacy realni co wypychaja sprzet bez naprawy, byle jechac, stad biora sie nieporozumienia, bo kierowca uzgadnial przy podpisaniu umowy o prace, ze jezdzi sprawnym, a szef mowi "oblecisz jeszcze kolko bo termin do mechanika za dwa tygodnie, a ladunki trzeba rozwiezc"

porzadn ych kierowcow brakuje, tych tlukow, co po takim zdaniu jada wbrew temu co ustalali na poczatku, tych tlukow nigdy nie zabraknie
~Zorro
2022-09-27 06:55:04
Bandyckie państwo i szczury w mmundurach co łupią jak zbiry przewoznika

-1

~Marian
2022-09-28 20:37:58
Robić Lapanki W Dzień I W Nocy Jak U Wroga. Czas Wyłapać Wszystkich Dziadtransow I Ich Złomy Naprawiane Najtańszym Kosztem. Biznesmeni Za 5 Złoty.
~Siofer
2022-09-29 16:38:37
Dziad Mu Niepowiedzial Że Transport Ciężki Idzie Noca ; ) ; ) ; )
~Ccc
2022-09-30 07:24:37
Właśnie tym rózni się prawdziwy siofer od trzymacza kierownicy. Prawdziwy siofer dba o samochód i takie usterki ogarnia sam, ewentualnie jeśli się nie da to myśli jak i nie daje się złapać. Pizzdy w rurkach są tego przeciwieństwem.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.52.167

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels