REKLAMA

Wybiórczy i posłuszny ten koronoświrus.
ID: 259038

Pisałem już kilka razy, że w koronowirusa nie wierzę. Może bardziej dokładnie i precyzyjnie będzie powiedzieć, że nie wierzę w jego straszliwość i grozę.
Ot. Taka bardziej zjadliwa grypa.
Jednak to, co z jego pomocą wyczynia lewactwo, przechodzi już wszelkie pojęcie.
Od samego początku, największą grozę wirus przybiera w kościele. Tam jest śmiertelnie groźny, śmiertelnie niebezpieczny i śmiertelnie zjadliwy. Nie tylko dla wiernych, ale czytając brednie lewaków, odnoszę wrażenie, że wirus w kościele najbardziej zagraża tym, którzy od kościołów trzymają się z daleka.
Oczywiście że z daleka. No chyba że trzeba pójść i wejść do kościoła, żeby tam zrobić zdjęcie księdza podającego komunię. Dla takiego zdjęcia, nawet najbardziej zagorzały ateista, trzęsący kolanami przed wirusem, wejdzie do kościoła. Wtedy wirusa się nie boi.
Dla nikogo też nie będzie zaskoczeniem, że od początku tej plandemii, wirus przybiera najgroźniejszą formę w święta katolickie.
Restrykcje, godziny policyjne, obostrzenia i zakazy. Jednak tuż po świętach... zluzowanie. Za to w czerwcu BOŻE CIAŁO i znów wirus nastroszy zęby i napnie muskuły.
Dwa lata grozi, straszy, napina bicepsy, ale nikt nie umarł. Oczywiście że ludzie umierają. Umierają, umierali i umierać będą, bo nikt nie żyje wiecznie, ale jeszcze nigdy wokół śmierci nie zrobiono takiej propagandy.
Dawniej ludzie umierali na raka, na zawał, na zapalenie płuc i nawet przez powikłania pogrypowe. Dzisiaj nawet samobójstwa i wypadki komunikacyjne trafiają do katalogu COVID.
No, ale żeby nie było. Podobno ludzie, którzy mówią : "NIC MNIE NIE PRZEKONA ŻE", są nierozsądni, nielogiczni i uparci.
Jest kilka rzeczy, które mnie mogą przekonać. Jeśli stanie się coś z rzeczy, które za chwilę wymienię, to wtedy na forum publicznie przyznam, że się myliłem i publicznie przeproszę.
Jednak żeby to się stało, musi zachorować ktoś z tzw. świecznika.
ALe naprawdę zachorować, a nie że w mediach pojawi się informacja, że złapał wirusa minister szumowski, a później przepisał go na żonę i za dwa miesiące widziano go jak się kręcił w pobliżu bolka (wirus, a nie minister), ale bolek go uniknął. Takie wykręty mnie nie interesują.
Jeśli umrą dwie z wymienionych poniżej osób, uwierzę.
A oto osoby:
Uszata ka*alia -URBANEK, agent i kapuś -BOLEK, mały dyktatorek -KACZOR, gnida -LISEK, stary pedofil z sopockiego klubu -POWIATOWY, dziadyga z SLD (STARE LENIWE DZIADY) -MILER, złodziej -OWSIK, albo sfiskowany i odjechany na starość aktorek -OBRYSKI.
Jeśli ktoś z nich umrze, uwierzę w wirusa.

~Cyprian Kleofas Kozłowicz
*.master.pl

REKLAMA

Posty (56)

~Cyprian Kleofas Kozłowicz
2021-05-02 19:06:40
jak w temacie...
g-a
2021-05-02 19:36:53
Chłopie, przestań bredzić. Nie wierzysz, bo pewnie wirusa nie widziałeś. A w istnienie własnego mózgu wierzysz? Zdaje się że też go nie oglądałeś.
~zcx
2021-05-02 19:40:58
2021-05-02 19:36:53 Chłopie, przestań bredzić.zastosuj to jełopie na sobie.
g-a
2021-05-02 19:43:13
Obydwu baranów zapraszam do wolontariatu na oddziale covidowym.
Bez odbioru.

1

~zcx
2021-05-02 19:47:03
idź się leczyć psycholu
~Ordynator orginał!
2021-05-02 19:48:04
Doktor ma rację, choć to pisior.
~zcx
2021-05-02 19:54:29
w czym niby ma rację?
~zcx
2021-05-02 19:54:40
bredzi jak zawsze.
~Artur S.
2021-05-02 20:39:46
Cyprian - nikogo nie musisz przepraszać, ani nic przyznawać. Wymienieni przez Ciebie, wcześniej czy później zaczną się odmeldowywać. I to nie zmieni faktu, że to oszustwo. A towarzystwo typu tych wpisanych wyżej? Trudny przypadek. Żywy przykład, jak można ogłupić naród.
~skg dk
2021-05-02 21:30:56
dziwnie brzmia takie stwierdzenia u takiego pisowca jak kozlowicz bo to przeciez obecna wladza rozpetala covidowa histerie i przy pomocy swojej milicji neka obywateli
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
2021-05-02 21:59:16
A kto ci powiedział, że ja jestem PISOWIEC? Sam to wydedukowałeś, na podstawie zaledwie kilku wpisów.
I to tylko dlatego, że nie widzę innej alternatywy poza PiSem. PiSu nie lubię, ale lepsi są nielubiani, niż złodzieje, zdrajcy i szumowiny.
Wy widzicie świat przez pryzmat PIS - ANTYPIS. Czyli, albo z nami nienawidzisz PiSu, albo jesteś PISOWIEC.
A ja nie lubię PiSu, nie lubię Kaczyńskiego, nie lubię PZPRowców, którymi się ta partia otacza.
Ale o wiele gorsze zdanie mam o opozycji.
Tam, to już wyjątkowe świnie, ka*alie i gnoje. Nienawidzę tych postkomunistycznych elit.
Oni wszyscy mają jeden wspólny mianownik.
Oni utożsamiają Polskę z PiSem, a co za tym idzie, wyznają zasadę, że CZYM GORZEJ DLA POLSKI = TYM GORZEJ DLA PISU. A że nienawidzą PiSu, to źle życzą Polsce.
Dawniej ich dziadkowie mówili, że sowieckimi kolbami wybiją z głów Polakom wolność, dzisiaj oni mówią, że trzeba na Polaków nałożyć jakieś kary, sankcje i cholera wie co jeszcze.
Niektórzy posuwają się jeszcze dalej. Jedna feministka z opozycji powiedziała, że UNIA powinna na Polskę nałożyć takie kary, żeby Polacy przymierali z głodu, bo tak długo, jak długo będą mieli co jeść, to będą wiecznie na ten PiS głosowali.
Także nie lubię PiSu. Naprawdę. Ale do tych drugich, bez wahania i bez przenośni bym strzelał.

Roman Dmowski był w opozycji do dyktatora Józefa Piłsudskiego. Naprawdę. Wewnątrz kraju oni byli jak PIS i PO. Jednak kiedy jechali i negocjowali coś dla Polski, to obaj potrafili mówić jednym głosem. Najpierw stawiali interes państwa i Polaków, a dopiero później swoje interesy, koterie i animozje. W całym dwudziestoleciu międzywojennym nigdy Dmowski nie pojechał za granicę i nie prosił o interwencje, żeby mu pomogli obalić Piłsudskiego.
To zrobili tylko Targowiczanie.
W całej historii naszego kraju, mieliśmy w polityce dwie poteżne świnie. Jedną świnią był generał Zajączek, a drugą Tusk. Nie będę się spierał który gorszy. Ale obaj przeszli do historii, jako najwięksi zdrajcy.

2

~zcx
2021-05-02 22:13:21
złodziejstwo na każdym kroku a ten nie widzi alternatywy
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
2021-05-02 23:49:23
zcx - To opowiedz o tej alternatywie. Co jeśli nie PiS? No prosze napisz, jak wyobrażasz sobie nasze państwo i nasz los, kiedy zabraknie PiSu.
Te durnie z opozycji?
Janusz Palikot?
Idiota, który stwierdził, że po co nam lotnisko, jeśli jest w Berlinie.
Hołownik?
Zdradek Radek od świętych zegarków i ośmiorniczek?
Tusek przycwałuje na białym Timermansie?
Przecież on wyjeżdżając do Brukseli położył lachę nie tylko na Polsce, ale i na swoich przy*sach.
Kopacz dwa metry w głąb?
No... pożartujmy sobie jeszcze.
A może Biedroń i zapanuje obowiązek wypinania się kochającym inaczej?

2

~zcx
2021-05-03 00:00:27
Cypek ty już wic ej nie pij, bo piertolisz jakbyś miał ze 3 promile.
~zcx
2021-05-03 00:06:07
Cypek czym się rozsłabiasz zanim zabierasz się do pisania?
~Kat
2021-05-03 00:19:20
Zxc gamoniu zniknij już i nie zaśmiecaj forum
~Kibol
2021-05-03 06:12:21
Cyprian masz świętą rację, podpisuję się pod tym co napisałeś. Co Ci mogę doradzić to nie wdawaj się w dyskusję z takimi śmieciami i tchórzami jak m. in. to śmieszne zxc, bo to śmierdziel i tchórz, kiedyś chciałem się z nim ustawić twarzą w twarz, prowokowałem, nawet naublizalem jego matce, a to nie podjęli rękawicy, tylko na necie dużo szczeka. To zakompleksiony tchórz który siedzi w swojej norze i nie wychyli z niej nawet nosa.

1

~Mistrz
2021-05-03 08:21:14
Tylko hołownia
rudella
2021-05-03 10:54:47
Generał Zajączek herbu Świnka.

Cyprian, potrafisz zaskoczyć porównaniami; > Kto jeszcze pamięta o Zajączku?

Kiedyś bardzo lubiłam historię, acz z perspektywy czasu wiem, że moja wiedza była malutka. Później wciągnęła proza życia, pamięć zachwaściłam. Od jakiegoś czasu wracam raz po raz do różnych zagadnień z przeszłości, by porządkować sobie w głowie jakoś obraz świata. Ponuro wygląda, acz historia wciąga od nowa. I wydaje się oceanem bezbrzeżnym - raz przeczytaną informację warto weryfikować w różnych źródłach (ba, dotyczy to czasów minionych i obecnych zwłaszcza).

Przez Ciebie moje półki mają dodatkowe ciężary do dźwigania. Zyzak czeka na swoją kolej do czytania (już wkrótce).

A Covid to fakt, ech. Choroba paskudna. Nie śmiem zaprzeczyć. Jednocześnie nie umiem (ja z tych dążących do źródła, zamiast do celu; >) zrozumieć, o co chodzi? Jakaż to magia zadziałała w temacie wynalezienia szczepionki? Dlaczego tak szybko, skoro na inne choroby nadal jej nie ma? Czemu mają służyć "paszporty covidowe", skoro "szczepionki" nie chronią ani przed zachorowaniem (w rodzinie przypadek osoby po dwóch dawkach "szczepionki" koncernu lidera- który jako pierwszy wypuścił preparat do mas) ani nie powstrzymują transmisji wirusa? Naprawdę to mnie zastanawia. To wersja skrócona moich okołocovidowych wątpliwości. Jest ich więcej. Dużo więcej.
~zcx
2021-05-03 11:22:01
Pajace Cypek i KatŻycie od wyborów w 2015 pokazało, że wszystko co było do tego czasu, było dużo lepsze niż jest pod samodzielnymi rządami kaczyńskiego.
g-a
2021-05-03 21:26:14
No tak, szczególnie taki Sławek Nowak ma powody do narzekań.

Rudella - żadna szczepionka wynaleziona do tej pory NIE DAJE 100% pewności że nie zachoruje się. Taki urok medycyny.
~skg dk
2021-05-04 04:12:13
europosel pis niejaki czarnecki wyludzil z. PE 100 tysiecy euro tytulem fikcyjnych podrozy sluzbowych tak pisowcy korzystaja z koryta jednoczesnie chca polske wypchnac z europy
~ninobzik
2021-05-04 05:25:07
Gnidek jak zwykle nic nie kuma.
Poprzednie szczepionki, choćby na odrę, pneumokoki etc, dają gwarancję, że w 90%. nie zachorujesz.

Obecne szczepionki na sarscov2, nie dają żadnej gwarancji na to aby choroba cię ominęła.

Żeby było wesoło, to nie dość, że same szczepionki są eksperymentem, który ma się zakończyć ustaleniem jego działania, na podstawie zebranych informacji podczas trwania masowego szczepienia, do roku 2023, . , . to w dodatku nie spowoduje to iż nie będziesz zarażał innych osób, pomimo że przyjales szczepionkę,

To jest złoty interes dla firm farmaceutycznych, a obecna sytuacja jest wykorzystywana przez rządy wszystkich państw, do wprowadzenia nowego ładu i poprzez maxymalne zadłużanie krajów, . , ., wywołanie inflacji, która notabene zadziała jak podatek nałożony na nasze oszczędności, które tym samym stracą na wartości, ., . a to już będzie najkrótsza droga do wprowadzenia waluty elektronicznej z terminem ważności.
~skg dk
2021-05-04 05:53:17
bziku inflacja tylko u cienkich gospodarek w ch rzecz nieznana kredyty na ok 2% sa tu odkad pamietam a depozyty na 0 jak obecnie w pl
~ninobzik
2021-05-04 06:05:27
W polszy oficjalnie pisdzielce twierdzą, . że inflacja jest na poziomie 3, 7 procent, ale według niezależnych ekspertów finansowych, to inflację mamy w granicach 8 procent.
Ale tak rzeczywiście, to inflacja, która dotyka produkty pierwszej potrzeby jest w granicach 13 procent, , ., czyli z 10 tyś zł, znika 1. 3 tyś zł.. , .,

Kredyty są także nisko oprocentowane ake co z tego, skoro ceny mieszkań poszybowały w górę o jakieś 30 procent.
Tak oto pisdzielce dymają nasz kraj na potęgę
~kiero
2021-05-04 06:26:15
Ceny mieszkań poszybowały w górę, bo społeczeństwo jest biedne i nikt nie kupuje, więc deweloperzy windują ceny.
Prawda?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.214.224

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels