REKLAMA

Trzeba działać
ID: 256885

Pakiet mobilności przyniósł zmiany w przepisach regulujących wykonywanie transportu drogowego. Wejście w życie zapisanych w nim norm pociągać będzie za sobą konieczność dokonania zmiany regulacji krajowych. Warto wykorzystać kolejne nowelizacje i przy okazji prac legislacyjnych usunąć z katalogu kar nakładanych na przewoźników te z nich, których wysokość i przesłanki są często absurdalne.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (4)

~Jacek
2021-01-22 09:00:29
W aktualnym prawie, absurd goni absurd... ktoś coś wymyśla/ustala/wprow adza, nie mając bladego pojęcia, oraz nie znając tematu...
Ale zgadza się jedno... karać za byle co to potrafią, i to wyjątkowo...
~sid
2021-01-22 09:05:57
wesmy sie i cos z tym zrobcie
~Działacz Bezpartyjny
2021-01-22 10:20:21
Lekarstwo jest tylko jedno. ! Wyłączyć na 30 dni prąd, Wszędzie. ! I tak jest Chaos, to co za różnica z prądem czy bez.. ?
~Tefron
2021-01-23 08:35:22
Bez prądu przez miesiąc to cofnelibyśmy się dosłownie pod każdym względem o 200 lat co najmniej. Bezpiecznie w miarę byliby może tak z 200-300 km od miasta w górach lub bagnach? Bagna u nas przez 100 lat praktycznie zniknęły przez chciwyvh deweloperów, nowoczesna gospodarkę i względy sanitarne. Kto by się przejmował przyrodą, przecież jej nie może zabraknąć, choć czekaj, a co jeśli by jej zabrakło?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.236.62.49

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels