REKLAMA

KWALIFIKACJA WSTĘPNA PYTANIE???!!!
ID: 64296

WITAM!!
MAM PYTANIE ODNOŚNIE KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ, DOKŁADNIEJ, CZY PO ZDANYM EGZAMINIE KOŃCOWYM MAJĄC JUŻ ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI MOGĘ ZACZĄĆ PRACĘ??, CZY MUSZĘ CZEKAĆ DO WYDANIA PRAWA JAZDY Z WBITYM JUŻ KURSEM NA PRZEWÓZ OSÓB???

ZAKOŃCZYŁ EM JAKIŚ CZAS TEMU TEN **Y KURS W POZNANIU I CHCIAŁBYM ZACZĄĆ PRACĘ, ALE NIEMAM JESZCZE PRAWKA, BO W **YM WYDZIALE KOMUNIKACJI NIE POTRAFIĄ WYSŁAĆ MOJEGO WNIOSKU, MOŻE JEST KTOŚ, KTO JEST TEŻ PO KURSIE I JEST BARDZIEJ ZORIENTOWANY??

Posty (10)

~Robert Jame
2016-11-12 06:30:11
Cześć,

Czy potrzebujesz pożyczki płacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Jeśli jesteś naprawdę gotowy, aby twoje problemy finansowe rozwiązany Następnie wyszukaj no dalej i ubiegać się o pożyczkę dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu, skontaktuj się z nami teraz i wypełnij formularz wniosku kredytowego poniżej tak, że możemy Ci wysłać warunki kredytu i warunki spłaty kredytu. stabicloanfinance0@g mail. com

Wniosek o pożyczkę

Nazwa:
Inne nazwy ) :
Płeć:
Stan cywilny:
Adres kontaktowy:
Miasto / Kod pocztowy:
Kraj:
St an:
Religia:
Data urodzenia:
Kwota potrzebna jako pożyczki:
Trwanie:

Miesięczny przychód:
Zawód:
C el dla Kredytu:
Numer telefonu:
Poprosić o kredyt przed?

Oczekujemy , aby usłyszeć od ciebie szybko.

Dzięki
~juliet
2018-02-02 05:36:22
Wymagana uwaga: Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek o oprocentowaniu 3%, życzliwie
Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji dzisiaj, jeśli są zainteresowani. Email: jullietfinancialaid@ yahoo. com
Nazwa:
Wiek:
Płeć:
Kraj:
Stan:

Adres:
Numer telefonu:
Wymagana kwota:
Trwanie:
Mi esięczny przychód
Cel funduszy:
CEO: jullietfinancialaid@ yahoo. com
Z poważaniem,
Pozdrowienia,
Julliet
wszystkie wiadomości powinny dotrzeć do: jullietfinancialaid@ yahoo. com
Swiezynka
2018-02-02 08:30:07
Witam Panowie. Odświeżę troszkę ten temat. Mam podobny dylemat co kolega, który założyć ten post. A mianowicie jestem w trakcie robienia kwalifikacji. Mądry Pan, który go prowadzi powiedział mi, że mogę wyrobić sobie już prawko bez wbicia kwalifikacji i jeździć zarobkowo mając przy sobie dokumenty potwierdzające zadania egzaminu. Niestety im bardziej się wczytuje to wychodzi sprzeczność informacji. Sam już nie wiem czy mogę czy nie. Czytałem art. 87. 1 ustawy o transporcie drogowym z dnia 2001 i tam nic nie znalazłem bym miał jasność sytuacji.
~Paragraf
2018-02-02 08:38:20
Jasno za to jest tam napisane co uprawnia do jazdy zarobkowej.
Swiezynka
2018-02-02 08:44:14
To jeszcze jedno pytanie. Z dniem zdania kwalifikacji wbiją mi datę zdania egzaminu tak?? I okaże się, że w przeciągu dwóch miesięcy będę musiał wyrabiać dwa razy prawo jazdy? ? Bo w styczniu skończy mi się ważność prawa jazdy a w marcu kwalifikacji. Dobrze to rozumiem? ? Wybacz może pytanie jest dla Ciebie zabawne, ale jestem jak nick wskazuje świeży w temacie.
~wartownik
2018-02-05 18:20:22
kolego i kolego świerzynka...
Powiem wam tak, miałem ten sam dylemat co wy... zdałem papier miałem w ręku prawko z wbita kategoria ale brak wpisu- po 599 próbie dodzwonienia się do wszystkich możliwych oddziałów ITD w końcu jakiś inspektorek podniósł słuchawke - i tak może pan prowadzić pojazd zawodowo bez wbitego kodu 95 w prawko pod warunkiem że będzie miał pan przy sobie zaswiadczenie o zdanym kursie i na wszelki wypadek badania lekarskie... ale dla pana dobra proszę jak najszybciej wymienic prawo jazdy... rozmowa 31 stycznia. tak wiec nie słuchaj co ci tu piszą... nie wierzysz znajdz 5h czasu dodzwon się do itd i zadaj to pytanie... ale gwarantuje ci ze to samo sie dowiesz. a ha dopowiedział jeszcze zdanie... to tak jak by miał 2 dokumenty uprawniające a nie jeden... Pozdrawiam
~wartownik
2018-02-05 18:23:34
swierzynka a co do prawka to tak masz racje :) :) niestety
W styczniu musisz wyrobić nowe prawko ale juz w nim bedziesz miał wbity kod wiec chyba tylko raz je wymienisz. bo jak masz do marca a masz juz nowe szkolenie zdane to... ale tu nie cwaniakuje bo tego nie wiem
u mnie było tak, zdałem prawko wyrobiłem zapłaciłem 100 pozniej zdalem SW i znów 100 :) ale juz po tym mam kpl. :)
prawojazdyec
2018-02-12 12:53:24
Pomożemy w pozyskaniu każdego prawa jazdy od kat. A i B, oraz wszelkie kursy dokształcające w prowadzeniu i obsłudze różnych pojazdów specjalistycznych i mechanicznych. Oferta nasza skierowana jest w szczególności do osób młodych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z zawodem kierowcy zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą na stronie internetowej www. prawojazdyec. pl oraz kontakt.
~lawyer
2018-02-16 19:51:04
Drogi Przyjacielu,

Jestem adwokatem obioma, adwokatem. I zmarły klient Mojego, przez
imię Mr. Andrzeja Kobka z twojego kraju, który zostanie skierowany
to był mój klient, którego życie i życie całej jego rodziny upłynęło
podczas wakacji w ośrodku wypoczynkowym w Phuket Tajlandia na 26
grudnia 2004 r. w katastrofie naturalnej Tsunami.

Skontaktowałem się z tobą, aby pomóc w repatriacji pozostawionych pieniędzy
mój klient zostanie skonfiskowany lub uznany za nieużyteczny przez
bank, w którym ten depozyt jest wyceniany na 12, 5 miliona dolarów, jest składany.
mrschills@gmail. com
~Kkk12
2020-03-28 18:20:34
Witam. Mam pytanie. Odebrałem prawo jazdy i po jakimś czasie się zdziwiłem. Mam ładnie wbity kod 95 ale jest problem. Egzamin kwalifikacji zdałem 12. 03. 2020. Wpisane mam C1 data 13. 03. 25 na C 20. 02. 25. O co chodzi. Pomóżcie.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.200.21

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels