REKLAMA

Folger Forstmann Transporte
ID: 255930

Mam pytanie czy ktoś pracuje w w firmie Holger Forstmann w Lotte proszę o opinię jak tam jest?

~Piter62
*.adsl.inetia.pl

REKLAMA

Posty (2)

~Piter62
2020-12-10 09:00:30
jak w temacie...
~Rafał
2021-06-14 12:14:15
Współczesny obóz pracy.
Łamanie praw pracowniczych, mobbing, uwagi rasistowskie, notoryczne zmuszanie do łamania przepisów drogowych oraz notoryczne zmuszanie do przekraczania czasu pracy kierowcy, to codzienność z jaką mogą się państwo spotkać w firmie w której miałem nieprzyjemność pracować.
To tylko ułamek z czym pracownicy tutaj mogą się spotkać, praca po 15 czy 17 godzin na dobę to norma w przypadku jakiegokolwiek sprzeciwu dowiemy się, że jesteśmy leniwymi małpami, z takim brakiem poszanowania pracownicy spotykają się tu każdego dnia.
Dla osób które bardziej cenią własną godność i nie godzą się na pracę niewolniczą czeka niespodzianka w postaci braku wypłaty zaległego uposażenia, niestety nie jestem odosobnionym przypadkiem, jestem jedną z wielu pokrzywdzonych osób oszukanych przez nieuczciwego pracodawcę.
W związku z powyższym proszę ocenić samemu, czy warto pracować w tej firmie czy są państwo gotowi na nieustanne poniżenia zmuszanie do pracy po 15 i 17 godzin na dobę mobbing i uwagi rasistowskie, oczywiście proszę się liczyć z tym, że w chwili zakończenia pracy nie dostaniecie państwo swoich ciężko tu zarobionych pieniędzy.
Wszystkie pokrzywdzone osoby proszę o kontakt na priv. jest już nas kilku kolegów i będziemy występować z firmą na drogę sądową, przygotowywany jest zbiór zbiorowy oczywiście nie pominiemy BAG.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.180.223

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels