REKLAMA

Zgrany duet. Kierowca bez szkolenia, a ładunek bez zabezpieczenia
ID: 252658

Poważne nieprawidłowości w przewozie materiału niebezpiecznego ujawnili funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca nie miał ważnego szkolenia ADR. Pojemniki z nadtlenkiem wodoru nie były także właściwie zabezpieczone przed zmianą położenia podczas jazdy. W przypadku nagłego hamowania lub na ostrym zakręcie ładunek mógł wypaść na jezdnię.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (4)

~Dziadtrans
2020-07-06 15:38:02
Jak Mógł Dać Się Złapać. Siofer Do Zwolnienia.
~abc
2020-07-06 17:02:58
a kto mu to załadował? wjeżdżając na rafinerie z łódka... z tekstem... do pełna poproszę mi nalać, tez by mu nalali na pake?, winny tylko kierowca, bo najłatwiej go skasować, a co by bylo gdyby w lipcu, na ostrym luku drogi bylo oblodzenie... i wpadłby w poślizg?... tragedia gwarantowana, o porwaniu przez kosmitów nie wspomnę, żeby porwali nie zamocowany ładunek... kto zapłaci akcyzę choćby... ale to juz nie sprawa dla itd tylko dla archiwum x... tylko co robią te dumne służby zeby zapobiegać patologiom... nic, im to na rękę bo można kasować i tak u nas wygląda troska o bezpieczeństwo... trzeci świat u nas wymięka...
~minus
2020-07-06 17:34:53
Po pierwsze primo... Ukarac zaladowce. Nie ma adr, nie ma ladunku.

Po drugie primo, ultimo... sam wozilem takie pjemniki z Holandii i nigdy nie bylo problemow z przesuwaniem sie po naczepie.
Ale to bylo 15 lat temu...
~maly
2020-07-06 20:38:51
ale deske dal u gory haha rasowy krajowkarz...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.45.196

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels