REKLAMA

Istotna zmiana w holenderskiej platformie internetowej!
ID: 249548

Po Francji, Niemczech, Włoszech czy też Austrii, do listy krajów z obowiązkowym zgłaszaniem pracowników oddelegowanych, dołączyła Holandia. Podobnie jak w innych przypadkach przygotowany został dedykowany portal zgłoszeniowy. Niestety i tym razem nie obeszło się bez mniejszych lub większych kłopotów podczas zgłaszania kierowców. Jednak od dzisiaj pojawiły się istotne zmiany! Zobacz jakie!

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~Zniesmaczony
2020-02-28 13:16:33
Pan Hendzel znowu gdzieś coś przeczytał, niedoczytał i robi z tego pseudo moralistyczny artykuł. Formularz delegowania zmienił się wyłącznie w zakresie wskazania / niewskazania adresu przedstawiciela. Jednak dla przedstawiciela z jednym adresem można zgłosić i 30 kierowców na jednym zgłoszeniu, a podając kierowcę należy sporządzać formularz dla każdego z osobna. Tego jednak Pan H. się nie zdążył dowiedzieć. No cóż... może jutro będzie kolejny artykuł na zasadzie: co Pan H sądzi na ten temat (swoją drogą to ciekawe pisać samemu artykuł i wstawiać wywiad z samym sobą... )... kropka w kropkę tak jak OCRK... ups...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.230.76.196

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce