REKLAMA

Pełna mobilizacja francuskich przewoźników. Blokady kilkunastu dróg
ID: 247664

Dzisiejsze działania są kontynuacją tych z 28 listopada br., kiedy to francuskie stowarzyszenia transportowe OTRE i FNTR, chcąc wywrzeć nacisk na francuski rząd, który przyjął pakiet działań obejmujących m. in. wzrost ceny oleju napędowego, zapowiedziały strajki.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Gucio
2019-12-07 15:14:28
Tu się tylko piszę o wzroście cen paliw i reformie emerytalnej, a we francuskich mediach związki transportowe protestują przeciwko całej konkurencyjności, bronią swoich miejsc pracy, bo nie mogą konkurować z przewoźnikami z Europy wschodniej, gdzie przewoźnicy z tych krajów kupują paliwo po znacznie niższych cenach i ich kierowcy siedzą tygodniami w autach, wożą ładunki po znacznie niższych stawkach i niszczą ich rodzimy transport, a wynagrodzenia tych kierowców w stosunku do tego co Oni muszą płacić swoim kierowcą, są o wiele niższe. Dlatego też tak chcą wprowadzenia tego PM.

1

~dobry kolega
2019-12-07 15:20:27
gucio paliwo w pl ksztuje moze o 5 centow taniej niz w de
~Sesek
2019-12-07 17:24:10
Kupa Na Pace
Rozumiem, że spedycja ma to na uwadze i zostawia skrawek miejsca ładunkowego ku potrzebom kierowcy.
Tak na marginesie
Gupek jesteś a domniemujesz iżes Amerykę odkrył :)
~kierowca
2019-12-08 07:53:25
do Sesek masz racje a do gucio młody jesteś! ej guciu jak jestem w tranzycie (nie robimy kabotażu) po francyji:) to dlaczego mam razem z nimi protestować!!!
ninobzik
2019-12-08 09:20:58
Coś w tym jest..
W Szwecji stałym i częstym zjawiskiem, jest tankowanie aut, z chłodni wypełnionej mauzerami. Dodam że, chłodnia jak i koń, są zarejestrowani w jednym z krajów Pribaltyki, tak jak auta czekające za kolejną porcję, życiodajnego płynu.
Zatem te 5 centów, tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc itd., przy 24 tonach jednorazowej dostawy. Dają ogromne oszczędności, które pozwalają na zaniżanie frahtów. I gdzie tutaj mowa, o uczciwej konkurencji??
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.234.247.75

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels