REKLAMA

Obowiązek szkolenia ADR w świetle obowiązujących przepisów
ID: 245857

Bezpieczeństwo na naszych drogach zależy od odpowiedniej wiedzy kierowców i innych uczestników w przewozie towarów niebezpiecznych. Transport towarów niebezpiecznych po drogach pociąga za sobą wielką odpowiedzialność.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

~Dziwbierze
2019-09-18 20:22:57
Może coś na temat sankcji dla osoby zajmującej się ADRami jeśli coś pójdzie nie tak na?!
Jak często policja zatrzymuje kierowców ADRowców? Czy dostają dużo mandatów i za co najczęściej? Jak transport ADRów wpływa na zdrowie po 20-30 latach pracy? Dlaczego kierowcy ADRowcy non stop są poszukiwani niezależnie od pory roku i to mając lepsza kasę od innych kierowców, mogą wybierać w systemach jak chcą 2/2, 2/1 tyg itd. Nie zajmuje się transportem ADRow ale zastanawiało mnie zawsze jak to jest że auto z pomarańczowymi tablicami wyprzedza mnie gdy jadę na ograniczeniu do 80 ciu, albo że cysterny nie mogę dogonić pomimo że jadę 90 ona z górki jeszcze szybciej, a pod górkę niedbała rady? Wielokrotnie takie rzeczy się powtarzały.
Czy inspekcję policje nie zwracają większej uwagi na auta przewożące substancje niebezpieczne?
~Pan Ordynator
2019-09-18 20:26:42
Bzdura.
Każdy na drodze jest odpowiedzialny (powinien być), nie tylko kierowca wiozący ADR.

2

PanKierowcaEU
2019-09-19 00:38:49
Dokładnie. Każdy kierowca wie jak jechać, ale w przypadku wypadku substancji niebezpiecznych przypuszczam że garstka kierowców ładunków niebezpiecznych ADR będzie wiedziało jak zareagować i zabezpieczyć poprawnie stanowisko w którym to się stanie. A takie sytuacje w najmniej odpowiednim czasie występują. Może się mylę ale wątpię. ^^

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.231.226.13

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels