REKLAMA

Wybory czyli test inteligencji
ID: 165884

Wątek dotyczy tego bloga
REKLAMA

Posty (4)

spedii
2015-05-22 23:03:31
ufff.. żenady naszedł kres...

1

zetek
2015-05-22 23:56:48
Ogromna część społeczeństwa nie uczestniczy w wyborach. Zaobserwowac można tendencje spadkową Chociażby minione "przedbiegi potwierdzaja niechec uczestnictwa i niewiarę, że Ich głos moze miec jakiekolwiek znaczenie. W Niedzielę próba generalna, zachęcam do udziału. Ci co nie głosuja nieswiadomie godzą się i akceptują obecną sytuacje polityczną. Ktos ma za nas wybrac, Ci inni Polacy. Ojczyzna jest jedna. Jedności brakuje w baardzo wielu dziedzinach. Cóz częściej prywata i egoizm, niskie pobudki. Takim społeczeństwem łatwo manipulować, wmawiać mu absurdalne obietnice bez pokrycia, karmić "tanim zgniłymi populistycznymi hasełkami.
Nie zawsze chodziłem na jakiekolwiek wybory, uważam że lepiej iść oddać głos niz biernie przyglądać się tym wewnętrznym sporom, żeby nie nazwać tego inaczej...
spedii
2015-05-23 12:19:05
'Gdyby głosowanie mogło faktycznie cokolwiek zmienić, byłoby nielegalne" Emma Goldman. Nie ma znaczenia na kogo głosujesz w II turze, to znaczy że dałeś się zmanipulować. Wmówienie konieczności oddania głosu na mniejsze / większe zło to manipulacja w czystej postaci. Czy to ważne gdzie piorą mózg? TVN 24 czy Trwam? różnią się tylko ludźmi na których się pluje ale retoryka, insynuacje i taktyka opluwania jest taka sama. Ludzie nie zauważyli kiedy wojenka Po z PiS podzieliła nawet media na dwubiegunowe gdzie każdy znajdzie dowody na winę drugiej strony. A naród podzielony to naród słaby, Ta niby wojenka pozwala im utrzymać się przy korycie i pozostać bezkarnymi.

4

zetek
2015-05-24 02:05:50
Zawsze można doszukiwać się winy u innych, co innego mówic, a co innego myśleć. Politykom brakuje "uczciwości, odpowiedzialności za słowa. Zapominają z biegiem czasu o obietnicach. Twierdzę, że są odzwierciedleniem społecznych wojenek i sporów. A tych nie brakuje i zapewne nie zabraknie, po co pochylić się nad problemami. Na Kościół tez się pluje, plugawie wplata i miesza z polityką, tak na marginesie...
Oj słaby ten Naród, podzielony. Zapomina się o tych którzy chcą pracować w Tej Polsce i rozwijać się, nie zawsze wynagrodzenia idą w parze wraz z oczekiwaniami i aspiracjami.
Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels