ID: 287273
Co ósma firma transportowa bliska bankructwa
ID: 287273
ID: 287273
Branża transportowo-spedycyjno-logistyczna w Polsce w drugiej połowie 2025 r. jest w stanie dalekim od stabilności. Choć pojawiają się oznaki ożywienia, dane finansowe i statystyki niewypłacalności pokazują, że sektor znalazł się w jednym z najtrudniejszych okresów ostatnich lat.
Branża transportowo-spedycyjno-logistyczna w Polsce w drugiej połowie 2025 r. jest w stanie dalekim od stabilności. Choć pojawiają się oznaki ożywienia, dane finansowe i statystyki niewypłacalności pokazują, że sektor znalazł się w jednym z najtrudniejszych okresów ostatnich lat.
~etransport.pl
Posty (91)
| ~sid | Glatze wrocil z manewrow na bialorusi | |||
| ~sid | z choroszczy daleko nie mial | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Skomlące bydlaki inaczej zwani dziad transami. Przecież to takie proste nie zarabiasz to zamykasz firmę i robisz coś innego. Jaką trzeba być zdesperowaną babą zeby kwiczeć tak lata i nic nie zrobić:) Spolecznosc, kierowcy wam mówią nie wahać się tylko spier/dalac nikt za wami nie zapłacze:) | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Dziadowi coś tam moze zostaje ale nie jest to zarobek i nigdy nie był. Kiedyś kradł kierowcy dzis juz nie może dać do podpisu kartek "kwituje odbiór" I Musi zapłacić ZUS jak należy. Teraz zarobek dziada to nie kupowanie opon kiedy trzeba, serwisy w stodole itp. Widać ze stare strucle wszystko w innym kolorze a w srodku zastraszony kierowca stojący w krzakach w weekend podczas gdy kierowcy od przewoźnika stoją na parkingu płatnym w nowych autach jedząc posiłek " w cenie" | |||
|
Ł ysy
| Patryś, prowadzenie biznesu jak piszesz jest proste. Dlaczego do tej pory nie otworzyłeś plackarni? Przerast a cie? Ty wszystko wiesz, na wszystkim się znasz, może firma consultingowa? Przemyśl temat, sukces murowany. | |||
| ~K. | Patryku wojna czy krach Cię wyleczy? | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Przylot marsjanków mnie wyleczy piszesz to juz od 10 lat w kółko xD A glacaś muszę cie zmartwić bo ja juz zarabiam z 2 działalności nie tylko z plackarni. | |||
| ~K. | Pójdziesz do wojska to zobaczysz Mi bilet już przyszedł po kartę mobilizacyjną a mam 45l | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Mnie wojsko nie weźmie bo byłem kilka razy karany więc mam spokój, nawet książeczki mi nie wydali bo 1wyrok był w wieku 17lat | |||
| ~K. | To tym bardziej odrazu na front bronić ukraincow Jako odpad społeczny zostaniesz zutylizowany | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Ty będziesz bronił a ja się będę patrzył z bezpiecznej odleglosci tak mówią przepisy hahaha | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Po za tym Tobie to przyszedł bilet do Morawicy a nie do wojska xD | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Obserwacja psychiatryczna to nie wojsko zagalopowałeś się ; ) | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | k. Ja to muszę wszystko przemyśleć | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Spadaj podróbka | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | A tera to se pizzce se zrobie. | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Spadaj podróbka | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Spadaj podróbka to jest mój nick | |||
| ~Patryk pogromca dziadów. | Teraz mam nowo nazwę. Patryk pogromca Starych kuuttasow. | |||
| ~Patryk pogromca dziadów. | Zawsze robie palze na takim parkingu co można zarobić dorobić do wypłaty. | |||
| ~Patryk pogromca dziadów. | Parę danonkuw połknę to na kolacji zaoszczędzę, +euro za usługę wracam zarobiony jak ta lala. | |||
| ~Kiero. | Patryk ale jesteś pazerno kurrrwo starym Niemcom brać do paszczu? | |||
| ~Kiero. | Patryk to ty naprawdę jesteś pogromco ale wielkich kuuttasow. | |||
| ~Kto ludowi ukradł boczek! | Mój gumofilc dzisiaj przeżył kontrolę itd. Podobno nie obyło się bez strat własnych. I to bolesnych. W przyszłym tygodniu ma pojawić się jeszcze z przyjacielską wizytą, zus i skarbówka. Będzie ciekawie. Ale jak to się mówi? Jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu. Osobiście nie żal mi gumiaka | |||
| ~Kiero. | Boczek szanuj pana swego bo wylodujesz na parkingu z parkiem, o klienta będziecie się bić. | |||
| ~Kto ludowi ukradł boczek! | Pewnie że należy szanować bliźniego. Dlatego gumowca zgłosiłem do pip, potem poszło już lawinowo. Wszystkie możliwe kontrole Resocjalizacja jest pomocą. | |||
| ~K. | Kolejny socjopta | |||
| ~Piotrek. | Patryk ty to gość jesteś na tym zachodzie potrafisz se radzić. | |||
| ~Tomasz | Patryk to tak rządzi jak boczek u dziada? Idzie do biura z pochylono głowo tak sefie, a z tamtym piłem tak gadał na sefa. W na forum anonimy wielkie kiero. | |||
| ~Tomasz | Jednego i drugiego polecam do firmy do lysego na miesiąc a zrobi z nich mezczyzn. Chwyci za gardło podniesie do góry i zapyta powtórzyć leszczu gdzie byłeś? U pipy? Czy w Sosnowcu u popa? |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



