Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Co ósma firma transportowa bliska bankructwa

ID: 287273


Branża transportowo-spedycyjno-logistyczna w Polsce w drugiej połowie 2025 r. jest w stanie dalekim od stabilności. Choć pojawiają się oznaki ożywienia, dane finansowe i statystyki niewypłacalności pokazują, że sektor znalazł się w jednym z najtrudniejszych okresów ostatnich lat.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (91)

~sid
Glatze wrocil z manewrow na bialorusi
~sid
z choroszczy daleko nie mial
~Patryk pogromca dziadów
Skomlące bydlaki inaczej zwani dziad transami. Przecież to takie proste nie zarabiasz to zamykasz firmę i robisz coś innego. Jaką trzeba być zdesperowaną babą zeby kwiczeć tak lata i nic nie zrobić:)

Spolecznosc, kierowcy wam mówią nie wahać się tylko spier/dalac nikt za wami nie zapłacze:)
~Patryk pogromca dziadów
Dziadowi coś tam moze zostaje ale nie jest to zarobek i nigdy nie był. Kiedyś kradł kierowcy dzis juz nie może dać do podpisu kartek "kwituje odbiór" I Musi zapłacić ZUS jak należy.

Teraz zarobek dziada to nie kupowanie opon kiedy trzeba, serwisy w stodole itp. Widać ze stare strucle wszystko w innym kolorze a w srodku zastraszony kierowca stojący w krzakach w weekend podczas gdy kierowcy od przewoźnika stoją na parkingu płatnym w nowych autach jedząc posiłek " w cenie"
Ł ysy
Patryś, prowadzenie biznesu jak piszesz jest proste. Dlaczego do tej pory nie otworzyłeś plackarni?
Przerast a cie? Ty wszystko wiesz, na wszystkim się znasz, może firma consultingowa?
Przemyśl temat, sukces murowany.
~K.
Patryku wojna czy krach Cię wyleczy?
~Patryk pogromca dziadów
Przylot marsjanków mnie wyleczy piszesz to juz od 10 lat w kółko xD

A glacaś muszę cie zmartwić bo ja juz zarabiam z 2 działalności nie tylko z plackarni.
~K.
Pójdziesz do wojska to zobaczysz Mi bilet już przyszedł po kartę mobilizacyjną a mam 45l
~Patryk pogromca dziadów
Mnie wojsko nie weźmie bo byłem kilka razy karany więc mam spokój, nawet książeczki mi nie wydali bo 1wyrok był w wieku 17lat
~K.
To tym bardziej odrazu na front bronić ukraincow Jako odpad społeczny zostaniesz zutylizowany
~Patryk pogromca dziadów
Ty będziesz bronił a ja się będę patrzył z bezpiecznej odleglosci tak mówią przepisy hahaha
~Patryk pogromca dziadów
Po za tym Tobie to przyszedł bilet do Morawicy a nie do wojska xD
~Patryk pogromca dziadów
Obserwacja psychiatryczna to nie wojsko zagalopowałeś się ; )
~Patryk pogromca dziadów
k.
Ja to muszę wszystko przemyśleć
~Patryk pogromca dziadów
Spadaj podróbka
~Patryk pogromca dziadów
A tera to se pizzce se zrobie.
~Patryk pogromca dziadów
Spadaj podróbka
~Patryk pogromca dziadów
Spadaj podróbka to jest mój nick
~Patryk pogromca dziadów.
Teraz mam nowo nazwę. Patryk pogromca Starych kuuttasow.
~Patryk pogromca dziadów.
Zawsze robie palze na takim parkingu co można zarobić dorobić do wypłaty.
~Patryk pogromca dziadów.
Parę danonkuw połknę to na kolacji zaoszczędzę, +euro za usługę wracam zarobiony jak ta lala.
~Kiero.
Patryk ale jesteś pazerno kurrrwo starym Niemcom brać do paszczu?
~Kiero.
Patryk to ty naprawdę jesteś pogromco ale wielkich kuuttasow.
~Kto ludowi ukradł boczek!
Mój gumofilc dzisiaj przeżył kontrolę itd.
Podobno nie obyło się bez strat własnych.
I to bolesnych.
W przyszłym tygodniu ma pojawić się jeszcze z przyjacielską wizytą, zus i skarbówka.
Będzie ciekawie.
Ale jak to się mówi?
Jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu.
Osobiście nie żal mi gumiaka
~Kiero.
Boczek szanuj pana swego bo wylodujesz na parkingu z parkiem, o klienta będziecie się bić.
~Kto ludowi ukradł boczek!
Pewnie że należy szanować bliźniego.
Dlatego gumowca zgłosiłem do pip, potem poszło już lawinowo.
Wszystkie możliwe kontrole
Resocjalizacja jest pomocą.
~K.
Kolejny socjopta
~Piotrek.
Patryk ty to gość jesteś na tym zachodzie potrafisz se radzić.
~Tomasz
Patryk to tak rządzi jak boczek u dziada? Idzie do biura z pochylono głowo tak sefie, a z tamtym piłem tak gadał na sefa. W na forum anonimy wielkie kiero.
~Tomasz
Jednego i drugiego polecam do firmy do lysego na miesiąc a zrobi z nich mezczyzn. Chwyci za gardło podniesie do góry i zapyta powtórzyć leszczu gdzie byłeś? U pipy? Czy w Sosnowcu u popa?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.97.9.174

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2026
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels