REKLAMA

zakazy wakacyjne w DE
ID: 128258

Wg opisu szczegółowego zakazów w DE można jechać po A4 od Hermsdorf Ost do kraju, stoje właśnie na tym zjeździe na autohofie, pauza się skończyła więc szykuję się do startu. Na szczęście akurat napatoczył się niemiecki policjant więc poleciałem upewnić sie czy w necie piszą prawdę no i zaskoczenie, ten twierdzi że jest zakaz i nie ma wyjątków to k... wa wreszcie jak to jest?

REKLAMA

Posty (3)

~rozczarowany.
2014-08-06 19:42:27
Aż żal d.. pe ściska jak się czyta niektóre posty. Czyli nadal "jeżeli POLAK za granicą ci nie zaszkodził TO JUŻ CI POMÓGŁ" Pozdrawiam "BIZNESMEANEÓW" !!!
~zniesmaczony
2014-08-09 19:19:59
A wystarczy zapytać pierwszy napotkany na parkingu patrol BAG lub POLICJI zapytać o zakazy w Niemczech i dają broszurkę z wykazem autostrad i landówek gdzie są zakazy wekendowe. Fakt nie jest to mapka ale jak ktoś chce do domu dojechać to da radę.
cichy1000
2020-07-03 14:36:14
://zakazy. transjmt. pl/
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.207.108.191

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels