REKLAMA

Gdy druga połowa jest daleko od domu

WątekAutorPostów
Czy istejne więc choc jedna dobra firma transportowa???
Witam, jestem żona kierowcy i dzis po raz pierwszy poczytałam opinie kierowców na temat firm- ZAŁAMAŁAM SIE!!!Mój mąż jest tez kierowcą i też źle trafił: (Dzwoni bym poszukała czegoś innego, ale gdzie??? Panowie kierowcy proszę napiszcie, czy jest szansa na normalną, spokojną (w miare) pracę jako kierowac!Gdzie jej szukać???Ja widzę, że wszędzie jest źle. Chyba, że przesadzacie. Pozdrawiam i czekam na jakieś informacje
~Dziunia755
JESTEŚ SAMOTNĄ ŻONĄ KIEROWCY NAPISZ
SIEDZE W DOMU I CZEKAM KIEDY WRÓCI ODLICZAM KAŻDY DZIEŃ PATRZE SIĘ NA KALENDARZ I JESZCZE 2, 5 TYG DO JEGO POWROTU I TAK JEST CO MIESIĄC OD PARU LAT, CHOCIAŻ PRACUJE I TAK SIĘ CZUJE JAK WRACAM DO DOMU SAMOTNA CZY SĄ PANIE KTÓRE TAK SAMO MAJĄ JAK JA
~niunia43
żona poszukiwana lubiąca ciężarowki
26-cio latek poszukuje kobiety która zaakceptuje to że jestem kierowcą.
Krystianb250
Po czym poznać, że mąż kierowca tira zdradza?
Po czym poznać, że mąż kierowca tira zdradza?
~truskaweczka184
Poznam Kierowce
Poznam kierowcę do związku wiek od 30-40 lat. Ja mam na imie Klaudia i mam 28 lat.
Klaudi70
Po rozwodzie nowy związek.
Jak myślicie, jest szansa znaleźć kobietę która zwiąże się z rozwodnikiem a do tego kierowcą?
~rozwodnik126
Szukam kobiety z C+E
Szukam dziewczyny z kat. C+E... Lub takiej która ma zamiar zrobić uprawnenia.
~driver_308
Kierowva autobusu niemcy
Czego unikac przy zatrudnieniu
~Miliomer19602
"Ssaki Leśne"
Siła ewolucji jest tak wielka, że nawet we współczesnych czasach potrafi w stosunkowo krótkim czasie stworzyć nowy jakościowo gatunek, jakim niewątpliwie jest
"ssak leśny". Niektórzy badacze ewolucji i socjologowie twierdzą co prawda, że istniał on już wcześniej i tylko został przywrócony do życia, ale w żadnym stopniu nie zmniejszyło to entuzjazmu większości badaczy. Co najważniejsze, gatunek pojawił się nagle i jednocześnie w kilku sąsiadujących krajach byłego bloku wschodniego, w tym również na naszych ziemiach. Na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych nastąpił gwałtowny wysyp "leśnych ssaków". Zaskoczył wszystkich: służby leśne, drogowe, policyjne, kierowców, polityków, kapłanów, władze i zwykłych szarych obywateli.Charakteryst yka


"Ssaki leśne" prowadzą dzienny, przydrożny tryb życia. Wszystkie płci żeńskiej, aczkolwiek wygląd niektórych zdaje się temu zaprzeczać. Ich żerowiska są umiejscowione w okolicach leśnych parkingów, krzyżówek z leśnymi duktami, leśnych zatok postojowych. Polują w pozycji stojącej, a żerują w różnych- w zależności od ofiary. Badaczom bardzo trudno ustalić miejsca ich legowisk. "Ssaki leśne" znikają wieczorami, by rano pojawić się ponownie. Ich terytorium nie jest stałe. Potrafią się przemieszczać wiele kilometrów, ale trasy ich migracji owiane są tajemnicą. Ustalono jedynie, że wiele z nich pochodzi z terenów Bułgarii, Rumunii, czy państw byłego ZSRR, czyli że przebyły długą wędrówkę w poszukiwaniu obfitych żerowisk.

Ochrona gatunku


Obserwu jąc aktywność i liczebność owych "ssaków leśnych" oraz sposób i jawność ich działania, nasuwa się przekonanie, iż są gatunkiem chronionym. Przede wszystkim, widać że weszły w symbiozę z niektórymi użytkownikami dróg, dla których uroda, higiena i zdrowie ma drugorzędne znaczenie. Owi kierowcy ochotniczo stali się żerem dla ssaków, otrzymując w zamian usługi (namiastki) określonego typu. Większość urzędów i organów porządkowych stara się nie zakłócać leśnym ssakom bytowania. Widać, że znalazły sobie w naszym kraju odpowiedni klimat, a fakt że wciąż żerują, potwierdza społeczne zapotrzebowanie na ich aktywność.Można by dalej ciągnąć ten wywód, ale na pewno zniecierpliwiłoby to niektórych czytających, bo zjawisko nie jest tak lekkiego kalibru, jak z opisu wynika. To poważny społeczny problem i często tragiczny los kobiet zarabiających w ten sposób na życie oraz realne zagrożenie epidemiologiczne (HIV, choroby weneryczne). Owych „ tirówek” nie widać w większości zachodnich krajów. Tam poradzono sobie z problemem (co wcale nie oznacza, ze zlikwidowano prostytucję). U nas to temat podobny do wielu innych, gdzie od lat się „ walczy”, „ przeciwdziała”, „ intensyfikuje działania”, tylko żadnego efektu nie widać.

Wiadomo, że przydrożne prostytutki nie działają samodzielnie, tylko w ramach zorganizowanych grup, skupiających również „ opiekunów-ochroniarz y”, kierowców rozwożących je na stanowiska pracy i zbierających do miejsc zakwaterowania, czasami bardzo odległych. Zawsze jest jakiś szef, który rządzi. Kobiety muszą rozliczać się z każdego zarobionego grosza, oddając większość zarobków opiekunom. Nie muszę nikogo przekonywać, że nikt tu nie płaci podatków, a pieniądz zasila szarą lub nawet czarną strefę. Po braku efektywności działań, skierowanych przeciwko temu (przypomnę nielegalnemu w świetle polskiego prawa) procederowi, można domniemać, że kasa zasila również pewne szczeble władzy, mające pilnować by walka nie była skuteczna.


Wniosek


Z asady ekonomii są nieubłagane. Popyt generuje podaż. Dopóki tirówki będą miały klientów dopóty będą stały przy drogach. Wiara, że zjawisko samo z siebie zaginie jest równie naiwna jak dotychczasowe działania prewencyjne. Ustanowienie nowych prawnych zakazów również nie będzie skuteczne, dopóki nasz system prawny nie wzbogaci się o najważniejszy element, czyli skuteczność i nieuchronność kary. I zamiast filozofować i wyważać otwarte drzwi proponuję przyjąć rozwiązania, które w innych krajach się sprawdziły w tym względzie.

I jeszcze jedno. Powinniśmy się poważnie zastanowić nad legalizacją prostytucji i skanalizowaniem obszarów jej działania. Dalsze zamykanie oczu na problem ośmiesza władzę i wszystkich obywateli, a "ssakom leśnym" pozwala dalej spokojnie żerować.
/ Fot. PAP/Lech Muszyński
~jozin_z_bazin24
Kierowca międzynarodowy - zawód wyniszczający.
Nie mam kiedy iść do dentysty, chirurga, dermatologa itp. Do wszystkich specjalistów kolejki. Kiedy nadchodzi termin wizyty to czas spędzam w... Hiszpanii, Francji... A dziś porzuciła mnie kobieta. Stwierdziła, że kiedy byłem w trasie czuła się swobodnie. Jutro ruszam w trasę i nie wiem jak to zniosę. Jak grom z jasnego nieba. A ja zawsze wracałem z nadzieją, że ktoś na mnie czeka. Po 19tu latach.
~szybki326
ZDRADY KIEROWCÓW
Drogie Panie, muszę tu napisać żeby Was może trochę uspokoić (czytałam właśnie "Rozbite rodziny"). Wiem co czujecie mój mąż pół roku jeżdził za kółkiem a ja w domu z dziećmi. Teraz jeżdzimy razem i opowiem wam jak to wygląda tak szczerze z punktu widzenia kierowcy. Po pierwsze: Jest to naprawdę ciężki kawałek chleba, mieszka się w kabinie zajada konserwy, załatwia za autem (czasem) kąpie co 3dni bo ciągle brakuje czasu. Jedziesz śpisz załadunek rozładunek itd i w kółko. Uwierzcie że aż tak często ochoty na sex się nie ma.
Po drugie: Tych tzw. "tirówek" aż tak bardzo nie widać, jeżdżę 3 miesiące i widziałam je z sześć razy. To nie jest tak że są na każdym kroku. Mało tego te co widziałam to żeby powiedzieć delikatnie, trzeba by być strasznie wyposzczonym żeby na takiej widok w ogóle komuś stanął. Poza tym raz widziałam jak jedna za krzakami zdjęła bieliznę nią się wytarła założyła nową i poszła dalej. Myślę że skoro ja takie rzeczy zobaczyłam to faceci też wiedzą że takie bywają praktyki i niewiem czy każdy ma ochotę poślizgać się nie wiadomo po kim.
Myślę że okazji do zdrady wcale wasi faceci nie mają tu więcej niż taki który pracuje po 8godz. To raczej osobista sprawa faceta a nie okoliczności.
Po trzecie: Widzę jak stoi się na parkingach, prawie wszyscy siedzą w swoich autach z zasuniętymi firankami, nikt się nie pląta i nie szuka okazji, myślę że tak jak ja poprostu padnięci odsypiają nocne trasy.
Drogie Panie uwierzcie mi oni bardzo ciężko pracują, sama nie miałam świadomości jak ciężko, tego trzeba poprostu spróbować. I weźcie pod uwagę że są z dala od domu, od was od dzieci. Słyszę na CB że oni też mają serce i też to przeżywają...
#
Apel do PANÓW
Nie róbcie z wszystkich żon tanich puszczadeł. Większość z nas siedzi w domu gotuje obiady mrozi dla was na trasę. Kochamy czekamy tesknimy.
Zdrady małżeńskie się zdażają myślę jednak że zawód kierowcy szczególnie tu statystyki nie podnosi.
~Marjena493
Panowie co z Wami sie dzieje??
Czy wy naprawde trzy tygodnie nie jestescie wstanie wytrzymac bez seksu? Mi wlasnie rece opadly. Niedawno odkrylam ze moj kierowca siedzi na portalach randkowych i portalach dla swingersow. Szuka kobiet na se*s. Zajebiscie, prawda? po 10 latach zwiazku :/
Kolezanka wlasnie rozwodzi sie z mezem, ktory bardzo "lubil"autostopowicz ki. Naprawde az tak ciezko wytrzymac za kolkiem? Nie chce wrzucac wszystkich do jednego worka ale spora czesc kierowcow zdradza w trasie. Po jakiego grzyba sie zenic?
~Basia25
dlaczego zony??
dlaczego zony zostawiaja kierowcow? co z nami nie tak?? jakas klatwa??
~szef20.691
ZDRADZONE KOBIETY !
NIedawno dowiedziałam się że mój mąż mnie zdradza. Niestety jeżdzi tirami i to była nasza zguba. Czy jest jakaś kobieta w takiej sytuacji jak ja?
~JXX319
Samotność
Mamy koniec roku.
Czas świąt w rodzinnym gronie.
I tak się zastanawiam. Jak radzicie sobie z samotnością,
Jak kietowca ciężarówki szuka swojego miejsca ma ziemi, domu do którego będzie wracać, a w nim rodziny dla której chce wracać.
Jak dziewczyny które kochają "trakersów" szukają swojego zdobywcę szos.
Czy istnieje gdzieś jakieś forum które umożliwia kontakt.
A teraz opowiem kawałek mojej historii.
Miałam mojego kierowcę, cudowny facet, pasjonata tej ciężkiej pracy. Mieliśmy suuuper rodzinę, dom, Córka... ale niestety los miał dla niego inny plan. We wrześniu tego roku zmarł w swojej ciężarówce.
I co jak żyć,
Ja wiem może to nie czas ale tak się zastanawiam, co jeśli ON szuka jej, a ONA szuka jego, to jak mają się znaleźć.
Bez głupich dyskusji, zbędnych komentarzy, niedwuznacznych propozycji.
Tak normalnie po ludzku, z szansą na wspólny czas.
~Ona38
Czy jest jakiś samotny kierowca międzynarodowy z Torunia?
Witam, pisze po raz któryś, bo nie ma moich postow. Czy jest jakiś samotny kierowca międzynarodowy? Z kujawsko -pomorskiego? Jestem wysoka, dobrze zbudowana 47 letnia kobieta
Martusia717
Najlepsze miejscówki w Europie i Skandynawii dla kierowców
ciężarówek do korzystania z usług dziewcz

Witam

Pytanie bardziej do młodych kierowcow, ale również napewno do starszych normalnych i bardziej doświadczonych, którzy nie mają problemów z potencją, i znają wiele takich miejsc. Sprawa jak najbardziej normalna, mianowicie, jakie znacie ciekawe miejscówki w całej Europie i Skandynawii, gdzie mozna ustać ciężarówką w okolicy miejsca, gdzie stoją dziewczyny do towarzystwa i skorzystac z ich usług. Ciekawe parkingi itp itd. Chodzi o ekskluzywne miejsca z młodymi i ładnymi dziewczynami, jak również o te przydrożne parkingowe dziewczyny dla biednych. Miałem w nawigacji powpisywane wiele tego typu miejsc, ale musiałem niestety sformatować nawigacje, i wszystkie punkty mi sie wykasowały.

Myślę, że już dawno powinien powstać taki temat, gdyż jest to w stu procentach normalna sprawa, tymbardziej dla mlodszych kierowcow ktorzy są poza domem. Pozdrawiam.

Fajnie, gdyby była taka lista ciekawych miejsc, stref przemysłowych, parkingow itp. do korzystania z usług dziewczyn do towarzystwa w Europie. Jest tego pełno, ale nie mogłem nigdzie znalezc konkretnej listy dla truckerów.

Pozdro
JazdaBezTrzymanki18
nago. . , z miejsca zdarzenia
W belgijskim Bierbeek naćpany Polak staranował 5 aut, a następnie próbował nago uciec z miejsca zdarzenia. Prowadzona przez mężczyznę ciężarówka wjechała m. in. w furgonetkę i autobus przewożący ludzi. W sumie rannych zostało 9 osób. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia myśleli, że roznegliżowany mężczyzna... uciekł z oddziału psychiatrycznego.
~kier24
Car-matex wołomin opinie
Jak w temacie
~Kiero1
żONAa
Codzienność, emocje i cała prawda. Moja prawda
~Akatarzynaewa62
jakiś samotny kierowca?
Witam,

jest tu może jakiś samotny ROZWIEDZIONY kierowca, który chciałby poukładać życie ze spedytorką? Ja bardzo lubię swoją pracę, dobrze znam prace kierowcy i myślę, że mielibyśmy o czym gadać; ) Fajnie byłoby tak czekać kiedyś na kogoś, aż zjedzie do domku:) Mam 29 lat i mieszkam w Siedlcach. Pozdrawiam
~Lenka397
Ciężki temat
Część wszystkim. Otóż od 4 lat jestem żoną mężczyzny który niedawno został kierowcą ciężarówki. Mój mąż pracował dotychczas jako pracownik miejskich wodociągów. Tzn. zakładał wodomierze itd. Ja pracuję w sklepie odzieżowym, dotychczas wystarczało nam pieniędzy na wszystkie potrzeby. Sytuacja zmieniła się gdy pół roku temu dowiedziałam się że jestem w 3 ciąży. Nie planowaliśmy kolejnego dziecka, nie było nas na nie poprostu stać. Z tą wiadomością zaczęliśmy myśleć o jakimś dodatkowym źródle zarobku, i tak właśnie mój mąż wymyślił że zostanie kierowcą ciężarówki. Ja od początku byłam temu przeciwna bo nie chciałam zostawać sama ale z przyczyn finansowych w końcu się z tym pogodziłam. Tak właśnie pod koniec maja mąż zdał wszystkie egzaminy i został kierowcą tira. Tak właśnie zaczął szukać pracy, chciał znaleźć coś takiego gdzie przez 5 dni w tygodniu będzie jeździł a w weekend będzie dorabiał w swojej starej pracy.
Nic takiego nie udało się znaleźć a ostatecznie mąż został kierowcą międzynarodowym w systemie 2/1. W środę pojedzie w swoją pierwszą trasę (zapoznawcza z innym kierowcą który mu pomoże w pierwszej trasie). Im bliżej do środy tym bardziej się martwię, on zawsze był dobrym kierowcą ale sama nie wiem czy jeśli ma 43 lata to nie jest za stary na taką pracę. Będzie jeździł głównie po Niemczech, Francji, krajach Beneluksu i Wielkiej Brytanii. Martwię się czy samochód który dostanie (na początek jakieś renault magnum) będzie bezpieczne, a najbardziej boje się o tych uchodźców którzy atakują kierowców. Najchętniej wybiła bym mu to z głowy, ale z kolej dzieci muszą coś jeść, rachunki same się nie zapłacą a to prawo jazdy też nie było najtańsze. Czy ktoś może mi powiedzieć czy moje obawym są uzasadnione?
~Ania8848
Szukam normalnej Kobiety
Szukam normalnej kobiety, ktora chce założyć rodzinę. Mam 40, jestem po rozwodzie. Proszę, żeby nie pisali jacyś chorzy kolesie z głupimi komentarzami. Normalna kobieta nie musi być laską, za ktora ogladaja sie wszyscy. Normalna wg mnie to kobieta, ktora szuka partnera, z ktorym podejmuje rownorzednie decyzje. Szuka przyjaciela, i sama będzie przyjaciolką. Kobieta normalna dla ktorej jeden facet moze być wszystkim czyli wsparciem w trudnych momentach, bo życie nie jest zawsze wesołe, przyjacielem, ojcem dla dzieci i kochankiem. Wszystko w jednym. Jest tyle rozwodów... Nawet dotyka to par, które żyją razem on pracuje na miejscu w jakiejś fabryce, ona w miejskim szpitalu. Razem zasypiaja, budzą sie i... rozwodzą. Zastanawiam się czy nasza kultura europejska nie wymusza takiego zachowania. Szybkie zycie nastawione na maksymalną przyjemność. Pytanie co to ta przyjemność jest. Może najlepsze partnerki na żony są te kobiety z Azji, Afryki? Ktoś z Was ma doświadczenia? Wydaje mi się ze ciekawy wątek. Fajnie by było poznać spojrzenie kobiet.
cgonzalo604401
Czy puścili byście swoje żony same na wczasy?
Tak jak wyzej drodzy Panowie. Czy puscili byscie zone sama na wczasy? Np. Tygodniowe do francji, turcji itd
Wiadomo, ze za kółkiem jest ciężko ale co pozwiedzacie w czasie wolnym to wasze. A co gdyby wasza druga polowka chciala sama gdzies pojechac?
Nie pisze od razu zeby zdradzac ale zwyczajnie pozwiedzać, odpoczać od codziennosci?
Szcze golnie, ze zony w wiekszosci musza zajmowac wszystkie obowiazki w domu jakie sama ale ma i tez maz, dodatkowo sama bedac aktywna zawodowo.
~majka81
Propozycja
fucha w Bagdadzie
~pośrednik5
Właśnie wyszła...
... spakowała swoje rzeczy i już nie wróci. Ostatnio była już nie do zniesienia ale dziś kropla przelała dzban. Po trzech latach bywały chwile że nie mogłem już na nią patrzeć ale teraz jakoś dziwnie...
~nie wiem50
kobieta pozna kierowców komunikacji miejskiej :)
Hej. Pracuję od kilku miesięcy w jednej z firm wożących pasażerów w Warszawie. Znajomi nie pracujący w 'branzy' nie bardzo rozumieją specyfikę tego zawodu więc chętnie poznam inne kobiety ( ale i mężczyzn) pracujących w różnych firmach - nie tylko w mza.
Ja - fajna kobieta kolo 30 tki lubiąca swoją pracę :)
kobieta3022
Wpis ministra nie przejdzie bez echa. Brudziński zabiera
głos ws... m. niezalezna. pl/215464-wpis-m

Dlaczego w Izraelu oszukuje się Młodych ze to Polacy
~Karać6
Jak przekonać żone???
Witam :) Panowie krótko przed ślubem zrezygnowałem dla swojej wybranki z pracy kierowcy ciężarówki, ale niestety praca którą podjąłem (kierowca autobusu w "koło komina") nie odpowiada mi za żadne skarby... Wiadomo miło jest być codziennie przy swojej kobiecie ale ciężko jest chodzić na siłę do pracy... Jak by tu przekonać żonę do tego żeby pozwoliła mi znów jeździć?
lysy88130
Czy kierowca może być dobrym dobrym mężem i ojcem?
Drodzy Panowie kierowcy. Mam pytanie i proszę szczerze odpowiedzcie ze swojego doświadczenia, czy jesteście dobrymi mężami i ojcami? Jak wam się układają relacje z ukochanymi kobietami. Wiem, że to może nietaktowne, albo zbyt prywatne, ale jestem od roku w związku z kierowcą i sama nie wiem co mam robić. Mam mieszane uczucia. Kocham go!! ale właśnie jest jakieś ale. Bardzo brakuje mi go gdy nie ma go kilka tygodni, tęsknie i to bardzo. Brakuje mi również jego bliskości... itd. I nie wiem jak by to miało wyglądać gdybym została w przyszłości sama z dzieckiem. Jestem sama bardzo zaradną i pracowitą osobą, rozwijam się zawodowo i nigdy nie chcę się zamknąć sama w domu w czterech ścianach, ale życie w związku z kierowcą i jednoczesna samotność towarzysząca każdego dnia mnie trochę zaczyna przerastać. Jak wy radzicie sobie z odległością i drugimi połówkami? Z góry dziękuję drodzy kierowcy
~Madziunia87121
dla smutnych i samotnych...
jak w tytule
~anna44
po czym poznać ze ŻONA zdradza?
Nie będę się rozpisywał. Prawda jest taka, że one też zdradzają. Tyle w temacie.
~ciasteczko79
Ile bezdomnych zostało na te święta w kabinie?!
W ubiegłym roku w firmie której pracowałem obligatoryjnie co roku zostaje 10 aut na zachodzie bo przecież podpisane umowy i takie wielkie kary. Jak to wygląda u was?
~Gumowyjoe146
rodzina powinna byc razem
Trymkiewicz i Wasniewska otworza rodzine zastepcza dla dzieci kierowcow ktorzy separuja sie od swoich rodzin. Beda poswiecali im duzo czasu i kochali na zaboj. Moze czas na urlop i zainteresowanie sie rodzina. Na panstwo nie mozna liczyc. Policja prokurator i sad to smutna parodia za grube pieniadze. Dobrze ze w Polsce podatkow nie place
~spire15
Szacunek dla Pani Kierowczyni
Szacun dla pani kierowczyni z Rabena za jazde i cofanie z przyczepą. Mała drobna ale dała rade. Ja 17 lat za kółkiem na zestawach ale *a szlak by mnie trafił cofając takim zestawem. Mała drobna łądna kobietka dafem w manualu z przczepą w Mitenwelde wjechała pod rampe. No *a szef musi być z niej dumny.
~Brzydal4
Poród a mąż kierowca?
Panowie, podzielcie się doświadczeniem, jeśli takowe macie.
Mąż od dwóch lat jest kierowcą (międzynarodówka), mamy ponad 2-letnie dziecko i chcemy postarać się o drugie.
Rodzina jest daleko (300km od nas), zresztą niechętna do pomocy, ze wszystkim radzimy sobie sami- ja jestem na wychowawczym i zajmuję się dzieckiem, a mąż pracuje 4/2.
I tu pytanie, jak wygląda sytuacja kierowcy zawodowego, gdy zbliża się poród, a trzeba zaopiekować się drugim dzieckiem, gdy żona będzie w szpitalu, jak też po porodzie i powrocie do domu; czy kierowcę zawodowego też obowiązują przywileje związane z otrzymaniem opieki nad dzieckiem, specjalne wolne, cokolwiek? Czy jeśli wszystko odbywa się w terminie, Wasze kobiety były spokojne o to, że zajmujecie się dzieckiem, po prostu będziecie w domu, czy kierowca nie ma "łatwo"?
Gdyby któryś z kierowców miał coś w tym temacie do napisania, to chętnie poczytam.
~Żona swojego Męża75
Tanie rozmowy za granicą
Jeśli temat był już poruszany na forum to ja nie znalazłem.

Patent na niemal darmowe rozmowy telefoniczne z Polską.

Potrzebne: tak tak T-mobile z Polski i tak tak T-Mobile z kraju UE, w którym przebywamy. Osoba w Polsce wykupuje pakiet 2000 minut ważny 7 dni za 9zł i to wszystkie koszty jakie ponosi. Osoba odbierająca za granicą nie płaci ani centa (brak opłaty roamingowej). Całkowity koszt rozmowy dla obu stron łącznie to 0, 5gr/min czyli niemal za darmo.

Warunki konieczne: działa to tylko w jednym kierunku polska-zagranica. W drugą stronę już ponosimy normalne koszty roamingowe więc można sobie darować. Drugie ograniczenie to fakt, że nie we wszystkich krajach UE jest t-mobile (np Włochy i Francja nie mają ) i do tych krajów nie zadzwonimy. I najważniejsze trzeba mieć silne nerwy, bo gwarantuję, że żony będą do was dzwoniły po kilka godzin dziennie ( a jest ich w sumie ponad 33 na tydzień).

Jeśli jeździcie po kilku krajach UE należy w każdym kraju zaopatrzyć się w osobną kartę SIM (czyli jesteś u Niemca - żona dzwoni na niemiecki numer, jesteś w Austrii - żona dzwoni na austriacki itd). Pakiet 2000min wykupiony w Polsce działa do wszystkich krajów gdzie jest T-mobile więc nie trzeba na każdy kraj kupować osobnego. Lista krajów dostępna jest w każdym salonie t-mobile.

Jeśli ktoś używał internetu na hotspotach tylko do kontaktu z rodzina to już nie będzie musiał szukać parkingów w okolicach mcdonaldów )

Pozdrawiam serdecznie
~Rafał296
Z facetem w trasę - prom Tallin - Helsinki bilety
Hej! W maju mój chłopak kierowca chciałby zabrać mnie w trasę. Robi raczej stałe kółka Finlandia - Rumunia/Węgry/Chorwa cja, ale jak wiadomo czasem wpadają też inne trasy, zawsze wraca na weekendy. Problem w tym, że nie da się dużo wcześniej przewidzieć, gdzie w danym tygodniu pojedzie, a jak wiadomo ja żeby z nim jechać, muszę zgłosić urlop swojemu pracodawcy odpowiednio wcześniej. Może się trafić, że pojedziemy na Finlandię. Wtedy muszę mieć dla siebie również bilety na prom. Gdyby to szef bukował bilety, to pół biedy bo zabukował by i dla mnie, ale bilety bukuje spedycja zewnętrzna. Mam pytanie, czy ktoś tak już robił, że bukował bilet dla drugiej osoby (towarzyszącej) przez spedycję zewnętrzną? Czy jest możliwość, żebym sama sobie kupiła bilet na prom już na miejscu w Tallinie?
Olucha2025
Z dzieckiem w kabinie
Czy ktoś zna przypadki jazdy z dzieckiem w ciężarówce? Sytuacja mnie zmusza by albo rzucić prace, albo zabierać dziecko ze sobą. Jeśli ktoś zna albo miał taki przypadek będę wdzięczny za mądrą poradę. Z góry dziękuję.
~przypadek41
Policja na ulicach Ełku po śmierci 21-latka
no i sie zaczelo...
~sid58
Witam wszystkich:)
Cześć! Mój mąż często przesiauje na tym portalu. Zawsze twierdził, że nie jest to portal dla kobiet. Weszłam kilka razy i widzę, że jednak jest.
Kiedy on jest w trasie- ja będę sobie tu zaglądać:)
Mam nadzieję, że będzie miło.
Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności mojego pracusia:)
angelica8369
Czy puscic swojego meza w trase na daleki wschod?? ?
Zwracam sie do wszystkich zon, dziewczyn, narzeczonych, matek, siostr, babc kierowcow TIR-ow. Drogie kolezanki ! Mam naprawde cudownego chlopaka. Wkrotce planujemu zalozyc rodzine. Jednak w ostatni czasie otrzymal bardzo intratna propozycje pracy jako kierowca na trasach do takich krajow jak Rosja, Uzbekistan, Mongolia, Kazachstan. Niestety juz wiem ze takie trasy to nie beda takie jak ma teraz jezdzac po Zachodzie w systemie 4/1 tlko dluzej ale za to dluzej wolnego. Zarobki tez bardzo wysokie. Dodam ze moj chlopak jest kierowca juz w 4 pokoleniu, wiec zmiana zawodu nie wchodzi w rachube. Poza tym juz kiedys jezdzil w tamte rejony i na moje nieszczescie chwycil bakcyla ; ) a z tego podobno nie mozna sie wyleczyc. Co do wiernosci mojego Mateuszka wobec mnie to jestem pewna na 200 % tak wiec zadne, diewoczki" nie groza ; ) I tu caly dylemat : jak zniesc taka rozlake? Najchetnie bym sie nie zgodzila, ale wiem, ze zawsze tam chcial jezdzic. Przynajmniej wiem, ze w koncu nie wracalby do domu sfrustrowanu z powodu aktualnej pracy. Jak Wy drogie Kolezanki zapatrujecie sie na moj dylemat? Za zyczliwosc z gory skladam serdeczne Bog zaplac !!! Trzymajcie sie :)
~Emilia56
protest nauczycieli
Mężowie i innni kierowcy, może się przyłączycie? 10. 10. 2016
~żona20
Idealny typ kobiety
No Panowie, luźny temat i bez chamstwa prosze ; -)
idroveallnight17
sebo35
orońsko kolo radomia do siedlce ktos jedzie?
~sebo351
Samotny trucker chcę zmian!
Wiem wiem posypią się hejty że nie jest to portal matrymonialny! Ale jest to portal; ) O mnie:
Imię Bartek wiek 26 lat od 2009 roku jestem kierowcą. Wzrost 167cm, ciemny blondyn. Wykształcenie wyższe. Nie posiadam tzw. przeszłości:) Swoją pracę kocham. Od 2 lat pracuję i mieszkam w UK. Co nie znaczy że do PL nie wracam. Chętnie wróciłbym do PL... Praca i bieg czasu nie pozwalają mi na chodzenie po imprezach etc... na poznanie kogoś nowego. Więc może tu uda mi się poznać właśnie Ciebie! Jeżeli jesteś związana z branżą to mnie zrozumiesz. Proszę o kontakt meilowy bania1978@op. pl

P. S nie odpowiadam na komentarze jedynie na meile...
SzygułaMarian15
Kierowca tez czlowiek
Pisze ten watek choc zdaje sobie sprawe ze napisze o rzeczach ogolnie nie akceptowanych na tym forum i obawiaam sie ze moderatorzy go bardzo szybko usuna. Mam nadzieje ze zanim to sie stanie to kilka osob to przeczyta i ustosunkuje sie do tego. Wczoraj bylem na biezmowaniu mojej corki bylo ok 35 mlodych osob biezmowanych z rodzinami wszyscy usmiechnieci i zadowoleni, biskup podkreslil ze w maju do komunii przystapi ponad 200 dzieci i bardzo go cieszy ze tak licznie chodzimy do kosciola powiedzial tez ze wedlug najnnowszych danych odsetek ludzi zadowolonych mieszkajacych na wyspach przekracz 75 procent. Moje miasteczko nie jest aglomeracja tylko 35000ludzi z czego ok 5000 to polacy ktorzy wyznajac wartosci rodzinne. Bog, rodzin, szczescie postanowili zyc inaczej, dla tego pokazuje wszystkim to czytajacym ze mozna zyc nie narzekajac nie obrazajac nie plujac na szefa i wyzywac innychtu i wszedzie. Ze Bog dal nam wolna wole z ktorej powinnismy korzystac czego wszystkim zycze.
introwertyk180
niepracujące żony kierowców
Powiedzcie mi co robicie w domu? zwłaszcza kiedy nie macie jeszcze dzieci. Ja chyba będę w takiej sytuacji i nie wiem co będę robić.. ani nie ma komu gotować, sprzątać wystarczy raz na kilka dni.. pracy nie mogę póki co znaleźć na tym zadupiu, na którym mieszkamy.. powiedzcie czym wy się zajmujecie
~Adrian22140
Szukam żony może...
Szukam żony moze byc czyjaś niewazne co i jak, aby miala glowe na karku przed selekcja odbedzie sie test na powyzsze zagadnienie cy zrozumiala anoans :) Pozdrawiam i nie pchac sie dla wszystkich znajdzie sie okienko:P transsyberian1976@wp. pl
leon7611
Co byś zrobiła gdyby on zginął
Drogie Panie martwicie się o swoich mężów za kółkiem że mogą kiedyś nie wrócić z trasy?
~Józek99