REKLAMA

Najnowsze wątki forum

WątekAutorPostów
Chwila refleksji
Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
No, ubierasz się pan.
W płaszcz jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
Fakt
Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
I zdążasz pan?
Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22. 50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.
~Sancho Pancho2
Wjazd na Elektrociepłownia Siekierki Warszawa
Był ktoś z Was w EC Siekierki z dostawą? Wjazd główną bramą (Augustówka 30) czy może mają jakąś bramę towarową?
aRaon3
Podwójna Obsada Śląsk okolice Tychy
Witam
Pisze z zapytanie czy znacie firmy które przyjmują na podwójną obsadę szukamy razem z narzeczonym. Tylko narzeczony jezdzi od 6 miesięcy ja dopiero bym zaczęła ; )?
AdaPsz1
900 km dziennie na cudzej karcie. Naruszenia warte 120 000

Ten rekordzista z Kazachstanu natrafił na kontrolę śląskich inspektorów z częstochowskiego oddziału ITD. Już podczas pobierania dokumentów dotyczących ładunku i kierowcy, inspektorzy ustalili, że kierowca podjął ładunek tydzień wcześniej w Kazachstanie. Dane cyfrowe zapisane na karcie kierowcy nie odzwierciedlały jednak podróży z tego azjatyckiego kraju do Polski.
etransport.pl8
Zatrute powietrze kominami w miejscowosciach przy trasie.
Jako kierowca zawodowy domagam sie odszkodowania za zatrute powietrze kominami przy trasie. Jadac teraz przez male miasteczka i wsie nie da sie wytrzymac bo gryzie w gardle i w nosie ten smrod z kominow. Nie pomaga zamkniecie nawiewu i obieg wewnetrzny. Jakos ta trucizna przedostaje sie do wnetrza kabiny. Strasznie mi to przeszkadza.
~Gienio28
Znikały jedna za drugą. Odzyskali ciężarowego DAF-a o
wartości 400 tys. zł

Pierwsze ustalenia wskazywały, że do podobnych kradzieży dochodzi nie tylko w Polsce, ale również w Czechach i Niemczech. Łącznie z Europy zostało skradzionych blisko 160 takich ciężarówek. Powołana grupa bada międzynarodowy wątek w przedmiotowym postępowaniu.
etransport.pl5
Pewny rozruch, spokój na postoju
Czego oczekują kierowcy pojazdów ciężarowych od akumulatorów? Z pewnością dużo więcej niż tylko bezproblemowego rozruchu zimnego silnika. Pożądane cechy to również bezawaryjność, bezobsługowość, trwałość, odporność na wstrząsy i moc, która sprosta dużemu zapotrzebowaniu na energię.
etransport.pl5
Autonomiczna jednostka do zadań specjalnych
Spółka Hino Motors zaprezentowała na niedawno zakończonych targach Tokyo Motor Show 2019 m. in. pojazd koncepcyjny FlatFormer stanowiący platformę dla wymiennych nadwozi oraz ciężarówkę Profia Hybrid z zabudową chłodniczą i napędem hybrydowym.
etransport.pl1
Wreszcie od jutra będzie szybciej i bezpieczniej
14 listopada 2019 r. w Dzienniku Ustaw została opublikowana nowelizacja ustawy - Prawo o ruchu drogowym, wprowadzająca przepisy dotyczące tworzenia drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak. Nowe przepisy, przygotowane przez Ministerstwo Infrastruktury, zaczną obowiązywać od 6 grudnia 2019 r.
etransport.pl4
Posługiwał się przerobionym prawem jazdy - teraz za to
odpowie

Za posługiwanie się podrobionym dokumentem kierowcy grodzi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
etransport.pl4
UWAGA!! Cyprian szuka pracy. UWAGA szefowie. Czytajcie
uważnie, ponieważ jesteście brani pod uwagę.

Poszukuję pracy jako kierowca kat. A, B, C, E/B, E/C

Imie i nazwisko : Cyprian Kozłowicz
Wiek : 40
Doświadczenie za kierownicą
amatorsko od roku 1990 (zacząłem jeździć dużym fiatem w wieku 11 lat)
oficjalnie od 1996
kat E/C od 1999

Przez wszystkie te lata tylko z naczepą.

OFERUJĘ:
- zamieszkam w kabinie więc 100% dyspozycyjności
- nie palę
- nie piję
- nie kradnę (nigdy i bez wyjątków). Mogę w umowie zawrzeć punkt, ze obetnę sobie rękę, jeśli ktokolwiek i gdziekolwiek złapie mnie na kradzieży bądź próbie kradzieży) Nigdy też niczego nie ukradłem, nie licząc chodzenia jako dziecko do ruskiego sadu na jabłka. Ruscy u nas stacjonowali i mieli jednostkę wojskową i sad.
Po jednostce chodziliśmy w poszukiwaniu łusek na strzelnicy, a do sadu na Jabłka. Raz pijany wartownik na strzelnicy puścił w nas serią i jako 10 letni chłopiec miałem wyciągany pocisk od kałasznikowa z tyłka w ruskim szpitalu wojskowym. Kolegów nie trafił, ponieważ drugi sołdat złapał pierwszemu za karabin i podbił w góre.
- dbam o powierzony sprzęt.
- nie spóźniam się do pracy i startuje zgodnie z harmonogramem.
- nie robię złośliwych i niepotrzebnych przestojów
- dbam o czystość pojazdu, o zabezpieczenie ładunku
- rozmawiam w stopniu komunikatywnym po polsku, angielsku i niemiecku.
- sam jestem w stanie porozumiewać się z lokalną policją, z pracownikami i w biurach firm.
- pracuję w godzinach 06:00 - 22:00
- Nigdy i pod zadnym pretekstem nie uruchamiam auta pomniędzy 22:00 - 06:00.
- Mogę pracować w soboty i niedziele, ale co tydzień musi być przerwa weekendowa 45h.
- Jeśli skracam w weekend do 24h, wkolejny weekend stanę na 66 h. Bez żadnej dyskusji i tłumaczenia że można to odbierać po trochę w tygodniu.
NIe ma gadania. Koniec i kropka.
- Pracuję tylko zgodnie ze wskazaniami TACHO, nie ma że to tylko 7 minut.
- Chcę aby w umowie o pracę zawry był punkt odnoszący się do artykułu 777 kodeksu cywilnego mówiącego o dobrowolnej poddanie się egzekuzji komorniczej.
Tak, abym nie musiał biegać po sądach, kiedy szef nie zapłaci. Normalnie komornik musi mieć wyrok sądowy. Artykuł 777 KC pozwala mu zając majątek na podstawie okazanej umowy i kidy szef nie będzie mógł udokumentować że dokonał wpłaty, komornik bez orzeczenia sądu zajmie mu konto bankowe i wypłaci mi należne pieniądze.
- Chcę mieć zapis w umowie, że jakakolwiek forma nacisku na mnie do złamania prawa (przekroczenie czasu jazdy i pracy kierowców) przez pracodawcę lub z któregoś wskazanego przez niego pracownika biurowego, bedzie skutkowała karą umowną w wysokości 150 000zł i ta też będzie podchodziła pod punkt dobrowolnego poddania się egzekucji komorniczej.
- Instrukcje dotyczące mojej pracy będę odbierał tylko od pracodawcy i osób przez niego wskazanych. Jeśli wyśle mi SMSa, lub zadzwoni ktoś, kogo szef nie wskazał, nie będę go słuchał. (słyszałem historię że facet pojechał 500km, bo mu koledzy kawał zrobili i wysłąli sms z instrukcjami, a on myślał ze to z biura)
- wymagam na dzień dobry samochodu nowego, albo w idealnym stanie technicznym i po generalnym sprzątaniu wewnątrz kabiny. (nie po kierowcy palącym)
Z mojej strony natomiast oferuję zachowanie auta w takim stanie, w jakim go otrzymałem. Jeśli dostanę nowy, to przysięgam że po dwóch latach w kabinie bedzie nie do odróżnienia z nowym. Jeśli coś zabrudzę, podrę, złamię, czy w jakikolwiek sposób zniszczę przez nieostrożność, sam odkupię nowy element wyposażenie i nawet szefa nie poinformuję. Auto będzie zawsze czyste, pachnące i zadbane jak nowe.
Naczepę sprzątam przed każdym załadunkiem, dbam o pasy, nie rzucam ich na ziemię, nie ciągam po błocie i staram się nie zamoczyć (na ile to możliwe). Jeśli załadunek/rozładunek jest w ulewnym deszczu, to pasy latem rozkładam na słońcu, a zimą trzymam w schowku w którym są rury od webasto i się suszą.
- Nie robię 45 minutowych przerw dziennych podczas za ładunków, rozładunków i oczekiwania na nie.
Jeśli przyjeżdżam do firmy i stoję w oczekiwaniu na załadunek, to jestem w pracy. Mogą mnie zawołać w każdej chwili i nie mogę pójsć na obiad, ani pod prysznic.
Wykąpać się trzeba co dziennie, więc przerwa jest w miejscu do tego przeznaczonym. Najpierw toaleta, później prysznic, a na końcu restauracja i obiad. Co dziennie bez dwóch zdań. Zajmuje mi to od 50 do 70 minut. Zależy czy jest kolejka pod prysznic i w restauracji. Nigdy nie stałem dłuzej (lata doświadczeń mi to podpowiadają) niż 75 minut. Zazwyczaj do jednej godziny i ruszam.
NIe zgadzam się na żadne diety, kilometry, kombinacje, rozliczenia, papierologię. Tylko ryczałt. Co piątek do godziny 15 na moje konto bankowe ma wpłynąć 2000zł i to chcę mieć w umowie o pracę. W poniedziałek jeśli nie będzie, to we wtorek konto szefa zajmuje komornik. Także polecam dać w banku ZLECENIE STAŁE, aby nie zapomnieć.
I nie interesuje mnie czy w tygodniu miałem 5, czy 12 kursów. Organizacja kursów to szefa sprawa. Jeśli auto nawali i postoję 3 dni, to też nie mój problem. Jeśli ci auto szwankuje to spal i kup nowe, ale kierowcy masz zapłacić. Bo ja jestem w samochodzie trzeźwy, zwarty i gotowy do pracy. Dyspozycyjny.
NIe muszę na weekendy zjeżdżać nigdzie. Noce spędzam gdzie wypadnie, a weekendy w miejscach gdzie jest w poblizu (promień 10km) market, basen, siłownia, knajpa, klub fitness, cokolwiek. Chodzi o to, żeby było gdzie się załatwić, wykąpać, zjeść i zrobić zakupy. Mogę isć do toalety 2 km, a pod prysznic 5km. NIe ma problemu. A czy sie wykąpie na basenie, w klubie fitness, w siłowni, czy na bazie jakiejś firmy to nie ma znaczenia.
Z tym że UWAGA! Jeśli mam na weekend zostać "na firmie" to chcę mieć zapewnione przejście przez bramę.
Już raz wjechałem na firmę, gdzie załadunek był rano. Zaparkowałem auto, sprawdziłem gdzie jest sklep, wykąpałem się przebrałem i chciałem iśc na miasto.
Na bramie zatrzymał mnie cieć i uznał ze nie wyjdę, bo. . cytuję... "Ty jesteś przypisany do auta i masz być tam gdzie auto, Jeśli auto zostaje, to i ty zostajesz, a jeśli ty wychodzisz to i auto wychodzi" Nie chciałem tych bredni słuchać i ciecia ominałęm. NIestety złapał mnie za rękaw i noc spędziłem na komisariacie policji, a cieć spędził noc na SORze. Złamałem mu rękę, wybiłem stawy: łokciowy, barkowy i nadgarstek. Ja się po prostu wyrwałem z uchwytu, a że jemy trzy stawy się wywinęły i pękła kość, to już nie moja wina. Policjanci kilkanaście razy oglądali film poklatkowy z monitoringu i w przerwach między przesłuchaniami prosili abym im pokazał jak to zrobiłem I dwóch nauczyłem. Chwytali mnie za ramię i próbowali zgodnie z własnym szkoleniem wykręcać mi rękę do tyłu, a ja miałem powoli im pokazywać jak to się robi. Problem w tym, że powoli się nie da, bo powoli dojdzie do siłowania się na rękę, a to przegrywam. Za to silne uderznie na staw, powoduje wygioęcie go w drugą stronę i wtedy delikwent już się nie ma jak siłować. On już tylko klęczy i wyje z bólu. Tu nie ma półśrodków. Sprawa trafiła do sądu i wysoki sąd uznał ze ja dokonałem samoobrony, a on nie miał prawa mnie łapać za rękę. Niestety za próbę uwięzienia mnie, sąd nie chciał go skazać. Sprawa przypisania kierowcy do auta została przez sąd nierozstrzygnięta. Do dzisiaj nie wiem, czy miał prawo mnie nie wypuścić, czy nie miał.

To by chyba było na tyle. Jestem ciekaw ilu pracodawców zgodzi się na takie warunki. Jeśli coś pominąłem proszę o uwagi. Uwagi merytoryczne i na temat. Które punkty są akceptowalne, które nie są, a w których jest miejsce na negocjację.
Pracy oczywicie nie szukam, ale jeśli miałbym zacząc pracować w PL, to myślę że właśnie na takich warunkach.
Przepraszam ze wszelkie literówki i błędy, oraz za dość chaotycznie napisany tekst. Mam nadzieję że mimo wszystko będzie zrozumiały.
Czekam na MERYTORYCZNE uwagi pracodawców, a kierowców proszę o zapoznanie się z opiniami tych ostatnich. To może być przydatna lekcja
~Cyprian93
Przewoźnik z okoli Szczecina
Dzień dobry
Poszukuje przewoźników z okolic Szczecina do współpracy
Zaintere sowanych prosze o konakt mailowy
j. gora@sprintlogistyka. pl
~Julek Góra1
Nie daj się zamknąć w czarnym worku
Każdego roku w okresie jesienno-zimowym dochodzi do największej liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Oni, jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, w starciu z pojazdem mają minimalne szanse na przeżycie.
etransport.pl4
współpraca Solówki 18epal
Poprowadzę Solówki 18epal po kraju / eu
~Piotr1
Potrzebny namiar na przewoźnika który jeździ dla AMAZON
Witam potrzebuje namiary na firmę która jeździ dla AMAZON w systemie 2/1, 3/1, 4, 1 dzięki z góry za pomoc.
Koniczek811
Scania zmienia nazwę prestiżowych kabin S
Zamiast litery S, po której następuje liczba z wartością mocy silnika, nową nazwą handlową będzie wartość mocy silnika, po której znajdzie się litera S, na przykład 450 S lub 730 S. Odwrotna kolejność nazewnictwa dotyczy tylko kabin sypialnych Scania S z płaską podłogą. Powodem zmiany jest umowa z Daimler AG, spółką-matką Mercedes-Benz.
etransport.pl11
Phieler Transporte Kremmen Niemcy
Witam. Mam propozycję pracy w firmie Phieler Transporte Kremmen z siedzibą w Berlinie. Prosiłbym o jakieś opinie na temat tej firmy te pozytywne jak i negatywne z góry dziękuję.
Kajtek-23
Amerykanin włoskiego pochodzenia
Nikola TRE powstała na bazie ciężarówki IVECO S-WAY. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w roku 2021. Wersje z ogniwami paliwowymi będą dostępne do roku 2023.
etransport.pl3
Rok 2020 pozamiata gumofilcow na dobre.
Jak wiadomo z 2020 rokiem placa minimalna wzrosnie dwukrotnie. Pierwszy wzrost od stycznia do 2600 a drugi do 3000 na koniec roku. Dziady, ktore placily 2500 - 3000 na kraju przestana istniec bo przy tak niskim bezrobociu i wzroscie placy nikt normalny nie pojdzie jezdzic po 13-15h za 3000.
~Gienio wrozbita204
Zawislak Dragacz
Witam serdecznie. Chciałbym zapytać na grupie o opinię na temat firmy Transport Międzynarodowy Zawislak Przemysław z Dragacza koło Grudziądza.
~Jacek1
Dobra reputacja - kiedy należy się bać?
Od września 2017 r. postępowania administracyjne, mające na celu ocenę dobrej reputacji przedsiębiorstwa transportowego są prowadzone przez Wydział ds. Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego, a od ponad roku prowadzana jest klasyfikacja poszczególnych naruszeń (PN, BNP, NN).
etransport.pl18
Śnieg bądź lód na dachu = 500 zł mandatu i 6 punktów karnych
Choć do astronomicznej zimy zostało jeszcze trochę czasu, w ostatnich dniach nocne przymrozki zdecydowanie o niej przypomniały. Rano szyby w autach parkowanych na powietrzu były skute lodem, a na plandekach pojazdów ciężarowych zebrana woda zamieniła się w tafle lodu.
etransport.pl94
Truck shop
Orientuje się ktoś może czy jest jakiś truck shop od gliwic na a1 w stronę Czech??
Bartekbu9411
Amazon
Jakie firmy z zachodniopomorskiego lub wielkopolskiego jeżdżą pod Amazonem?
general18224
Wyższe kary za wykroczenia drogowe
Zapowiedział w swoim exposé premier Mateusz Morawiecki.
etransport.pl4
Spedytor krajowy
Witam.
Jak u was wyglądają zarobki na stanowisku spedytora na kraju?
~Mma2
UWAGA UWAGA
Chce ostrzec przed firma VOL-TRANZ jak rowniez ROMA-TRANS znowu sie oglasza nie placi
~maniek11
Francja - przygotowania do ogólnokrajowego strajku
W najbliższy czwartek, 5 grudnia br., francuskie organizacje branżowe FNTR i OTRE, planują przyłączyć się do pracowników kolei państwowych SNCF i paryskiego transportu publicznego, które będą protestować przeciwko polityce gospodarczej i społecznej oraz zapowiedzianym przez rząd planom reformy podatkowej.
etransport.pl9
Wyczulone także na pieszych i rowerzystów
Od początku 2020 roku w standardowej kompletacji ciężkich modeli Mercedes-Benz w Europie znajdzie się asystent hamowania awaryjnego nowej generacji Active Brake Assist 5. Natomiast asystent martwego pola dostępny będzie nie tylko fabrycznie, ale także jako opcja doposażenia używanych pojazdów.
etransport.pl3
1/5 przedsiębiorstw z branży transportowej zagrożona
bankructwem

Eksperci na podstawie danych z Monitora Sądowego i Gospodarczego sygnalizują, że liczba upadłości z roku na rok będzie coraz większa. Jednocześnie przekonują, że postępowanie restrukturyzacyjne, a w ostateczności procedura upadłościowa, może być jedyną receptą dla przedsiębiorców z branży transportowej.
etransport.pl91
Europejska premiera najbardziej zaawansowanej ciężarówki
Dziś w Turynie odbyła się prezentacja Nikola Tre - ciężarówki z ogniwami paliwowymi na bazie s-Way Iveco. Testy mają się rozpocząć w połowie 2020 r.
etransport.pl1
transport auta sztokholm warszawa w 5 grudnia
zaladunek sztokholm roz warszawa najlepiej 5 grudnia czwartek okolo 18
~jurek2
Chrapanie a badanie lekarskie (kurs)
Chciałbym pracować w transporcie. Bardzo lubię jeździć, nie męczy mnie to. Wpadłem na pomysł żeby zrobić prawo jazdy c+e i iść w tym kierunku. Ale patrząc na zakres badań lekarskich nie jestem pewny czy je przejde. Chrapie. Sprawdziłem siebie aplikacją i występuje przez ok godzinę po zaśnieciu potem ustępuje. Nie wiem czy mam bezdech, ale zdarza mi się że po przebudzeniu pobolewa mnie głowa (szybko przechodzi), czasem też cierpię na małą ilość energii, choć za kółkiem mi się to nie zdarza a pracowałem na kat B i mam kilka prywatnych wyjazdów zagranicznych. W dodatku po moim wyglądzie fizycznym widać to (że chrapie) : wada zgryzu, krzywa przegroda nosowa. Jak patrzą na takie rzeczy na badaniach? Miał ktoś podobne objawy i jak wypadliscie na badaniach? Czy powinienem najpierw wyleczyc swoje problemy a dopiero potem uderzac w transport?
~stefanek4
Naprawa Plandek UK Londyn Anglia M4 M25 Serwis mobilny
plandeki

Masz problem z plandeką? Znowu "pocięli" Cię w UK? Firma odmawia załadunku z powodu uszkodzeń plandeki? Dzwoń śmiało. Mobilny serwis naprawy plandek w okolicy Londynu, M4, M25. Wszystkie uszkodzenia, małe, duże cięcia, busy naczepy, TIR. Serwis możliwy nawet tego samego dnia. Rozmawiamy po Polsku :-) Odwiedź naszą stronę www. fixkat. co. uk lub dzwoń, konkurencyjne ceny.
Daniel +44 7894 248930
~Mech-Spec1
Jechał ciężarówką pod prąd. Ruszył proces 34-latka
W poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Częstochowie ruszył proces kierowcy zawodowego, który 14 czerwca br., po godzinie 21:00 kierując zespołem pojazdów (ciągnikiem siodłowym z naczepą) jechał po trasie DK-1 w Częstochowie pod prąd.
etransport.pl5
ag transport spedycja krzywiec
ag transport spedycja szukam kierowcow z tej firmy do pozwu zbiorowego o wyplaty pod stolem (Ja swoja sprawe zglosilem w pip i us, }
~karol nowakowski1
Szukam opinii o PAWLOGISTIC PAWLICHA DAWID z Jarosławca.
Szukam opinii o PAWLOGISTIC PAWLICHA DAWID z Jarosławca.
~Ryszard68911
Kierowca Gorzów Wlkp
Witam. Kierowca z Gorzowa Wlkp szuka pracy od zaraz. Najlepiej chłodnia lecz nie koniecznie. Doświadczenie ponad 6 lat i komplet dokumentów.
~Kierowca Gorzów1
Skontrolowali ponad 227 000 ciężarówek i autobusów
To wynik tygodniowej akcji prowadzonej od 14 do 20 października br. przez Tispol. Służby kontrolne na terenie całej Europy zwracały szczególną uwagę na wykonywanie usług transportowych zgodnie z przepisami krajowymi, jak również międzynarodowymi.
etransport.pl7
Przestrzegam GB LOGISTIC Szubin
Nie płaci ZUSu, tys zł to max co ci da, 0 diet. Oszustka. ET usuwa ostrzegawcze wątki.
~były kierowca3
Z pracodawcami w internecie, jest jak z kobietami na
serwisach randkowych.

W internecie pyszczy, że nie potrzebuje, a auta stoją pod płotem i łasi się do każdego kierowcy, który się pojawi w biurze.
Wczoraj wieczorem zaczepiłem na badoo jedną 28-latkę. Ładną, ale nie taką z najwyższej półki, żeby mieć szansę w wieku 40 lat.
Żona już poszła spać, a ja do internetu.
No i wszystko szło nieźle, nawet zaproponowałem że mogę do niej podjechać i ją "do snu ukołysać". Odrobinę grube nogi miała, ale czym bardziej samotna i zdesperowana, tym lepiej. Buzia śliczna, biust obfity i się zaczął spektakl pt. "I chciałabym i się boję". Chcice miała ogromną, aż wargi zagryzała i nogami przebierala na mój widok, ale jak każda baba, bała się że wypadnie w moich oczach na łatwą i się z nią nie ożenię. Ja żone i dzieci juz mam, ale przecież idi-otce tego nie powiem.
No i zaczęła grymasić, kręcić nosem. W końcu napisałem tak : Dobra. Weź się kobieto zdecyduj. W lewo albo w prawo bo już przez ciebie zmarnowałem przy komputerze dwie h i w tym czasie bym sobie inną poderwał na wieczór. Jakąś bardziej zdecydowaną. No i że chyba nie i w ogóle jestem niegrzeczny itp. itd.
Napisałem tak:

Wybrzydzasz i wybrzydzasz, a kto wybrzydza ten nie ru-cha. Zamiast łapać okazję, że ci się trafił facet który leci na twoje grube nogi, to ty udajesz niedostępną. Już widzę jak w kolejce się do ciebie pchają drzwiami i oknami. Tak się pchają, że w wieku prawie 30 lat śpisz sama w domu. Ja za 5 minut wyłączę komputer, przejdę do drugiego pokoju i przytule się do mojej pięknej żonym a ty włączysz durną komedię romantyczną, i będziesz sama przy filmie ryczeć w poduszkę i obżerać się słodyczami. Jak się baterie nie wyczerpią, to może nawet przeżyjesz orgazm, ale też sama. Wybrzydzaj dalej i dalej udawaj niedostępną. Powodzenia.

Kliknałem wyślij i zgasiłem kompa. Dzisiaj od rana pisze do mnie głupoty. Najpierw wypisywała że nie wiedziała ze mam żonę. Później mnie obrażała, a teraz piszę czy dzisiaj mogę przyjechać. Odpisałem że mogę, ale już mi się nie chce.

Chyba najgorszą rzecz, jaką mogły tym dziewczynom zrobić matki, to wmówić im że pomimo swojej masy są nadal piękne, że mają się szanować i nie dawać byle komu. Oraz że liczy sie piękno wewnętrzne. I teraz te idiotki płaczą w poduszkę do 40 roku życia, a seks mają na baterię, bo nikt jakoś nie zauważa tego piękna wewnętrznego, a jak trafi się ktoś kto pomimo ich wyglądu chce zamoczyć, to one odmawiaja bo przecież one są porządne. No i są porządne.. Nie przeczę. Są PORZĄDNE I SAMOTNE.
Jakoś nie zauważyły że mamy XXI i popyt na porządne kobiety zmalał tak samo jak na lokomotywy parowe. Są piękne i doceniane, ale w muzeach.
Jakoś te mniej porządne, mają rodziny, dzieci, pracę i jeszcze z dwóch kochanków. Są zaspokojone finansowo, życiowo i seksualnie.
Kto tym babom wmawia że będą szcześliwe, kiedy będą porządne.

Przyszła kiedyś do mnie taka jedna. "Półporządna"?. Wszystko było ok, ale ona lodzika nie robi. Czemu? Sama nie wiedziała, ale powiedziała jedno zdanie.
" JA TAKICH RZECZY NIE ROBIĘ" Wstałem pozbierałem z podłogi jej ubrani i wywaliłem na klatę schodową. Zanim się zorientowała za włosy wyciągnąłem ją z łóżka i wywokłem gołą na korytarz. Wróciłem do domu, zamknąłem drzwi na klucz i włączyłem komputer. Założyłem słuchawki na uszy i do rana grałem w CALL OF DUTY.
Sam mieszkałem, sam na siebie pracowałem i sam sobie kupiłem mieszkanie. WOLNOŚĆ! Ja niczego nie musiałem. Żadnej żony, żadnych dzieci, żadnych zobowiązań. Oszczędości trochę miałem i mogłem sobie pozwolić na niepracowanie. Co roku w czerwcu się zwalniałem, a zatrudniałem się we wrześniu u tego samego pracodawcy.
Kiedyś zapytał dlaczego. BO SĄ WAKACJE i ja nie będę się prosił o URLOP. Pisał jakichś podań, czekał aż łąskawie szef się zgodzi i użerał się z innymi w dyskusjach czy ja byłem w tym czy w tamtym roku. Dyskusja była krótka. Słyszał jeden z drugim. Musisz jeździć, bo Cyprian się zwolnił. Dzwoniłem do niego o praę we wrześniu, czasem w październiku, a czasem w listopadzie.
Kierowcy potrzebował, więc mnie przyjmował.
Wiedział wtedy o mnie że:
robote zna
nie spóźnia się
nie pije
nie pali
nie marudzi w świeta że trzeba jechać w wigilie rano (mieszakałem sam to i w drugi dzień swiąt bym do pracy poszedł. )
nie marudzi i pracuje w sylwestra
doświadcz enie ma
palety ciąga i nie grymasi.

Miałem wtdy w zasadzie tylko jeden warunek. PEŁNE WAKACJE.
Zawsze wtedy albo grałem, albo z jakąś pod namiot jechałem.

Muszę kończyć pisanie, bo mi baby skrzynkę wiadomości na badoo zapchały. Trzeba się umówić na wieczór :)
Nie sądzilem że starsze panie po 30tce takie wyposzczone.
~Cyprian8
InSpot nowa platforma która łaczy Unilevera bezpośrednio z
przewoźnikiem

Zapraszam wszystkich do rejestracji na nowej platofmie InSpot pod adresem: ://e-inspot. pl/login
Rejestracj a pozwoli na bezpośredni dostęp do ładunków spotowych takich firm jak m. in. Unilever.
Rejestracja jest całkowicie darmowa i trwa niewiele ponad 5 minut.
amsbao1
Śmieci znikną, a ty nawet tego nie usłyszysz
DAF Trucks wprowadza na rynek podwozie pod zabudowę w konfiguracji osi 6x2 serii CF Electric. Pierwszymi pojazdami, które jeszcze w tym roku przejdą jazdy testowe u klientów będą śmieciarki. Testy odbędą się w holenderskich przedsiębiorstwach komunalnych HVC i ROVA.
etransport.pl4
Praca w kółkach PL -CZ MEGI
Propozycja pracy dla przewoźników na MEGI 13, 6 m Automotiv PL -CZ do 12 t, głównie dla przewoźników z województw: śląskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

Więcej informacji tylko telefonicznie 691625691
~Damian2
Nowy go-box Czechy
Jadę przez Czechy z tym nowym urzadzeniem i nie pika on pod żadną bramką. Tez tak wam dziala?
Staszek210
Walka z 'pakietem mobilności' skazana na przegraną
W tej chwili niezbędne jest podjęcie prac legislacyjnych w krajowych regulacjach prawnych, bowiem tylko w taki sposób uda się zminimalizować negatywne skutki ekonomiczne zmian jakie niosą za sobą przepisy.
etransport.pl20
Nowa firma i chyba długo nie zagrzeje.
Trafiłem właśnie do nowej firmy. Pracuje od piatku ale dowiedzialem się, że poprzedni kierowca się zwolnił bo Boss go obciążył za paliwo. Nie wiem jakie spalania miał ale chłopaki mówili, że był uczciwy i nie kradł. Po prostu za ciężka noga. Mówili też że szef ma węża w kieszeni. Umowę już podpisałem na miesiąc próbny. Co jeśli szef uzna, że za dużo i potrącił. Dodam, że robota bardzo dobra i zarobki obiecane też, tacho legal. Czy nie ma w tym kraju uczciwych firm. To moja 15 firma i mam powoli dosyć. Jeżdżę od 15 lat.
~Gienio z deszczu pod rynne136
Ankieta elektronicznych giełd transportowych
Dzień dobry! Mam na imię Karol i jestem studentem Politechniki Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej o kierunku Transport. Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której wyniki posłużą mi do napisania pracy inżynierskiej.
Ankieta dotyczy wpływu giełd transportowych na przedsiębiorstwa. Jej wypełnienie jest całkowicie anonimowe i nie powinno zająć dłużej niż 10 minut.
Serdecznie zapraszam do wypełnienia i dziękuję.

Link: s://docs. google. com/forms/d/e/1FAIpQ LSfnsWC3Bh4tbXF5OplH RxQMW-WoidrbLFbqvNF3 c2o5U3mxcg/viewform? usp=sf_link
~Karol2132
Mocne kurtyny - deski niepotrzebne
Zmodernizowany zestaw skrzyniowy o dużej pojemności firmy Schmitz Cargobull, składający się z podwozia z zabudową kurtynową M. CS i przyczepy centralnoosiowej Z. CS oferuje dodatkową ładowność do 500 kg. Oba nadwozia są dostępne z plandekami Power Curtain, wykonanymi ze wzmocnionego materiału umożliwiającego eliminację desek.
etransport.pl3
Szukam apedycji
Witam posiadam man tgx 26440 18 pal izoterma czy mam szanse na zaladunki
~Slawek2