Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Rosjanie to nie Putin

ID: 264837


mam wielu znajomych Rosjan [ tu w DE ] i wszyscy sa przeciwni wojnie

~sid
*.dip0.t-ipconnect.de

Posty (3328)

~SanchoPanchokierowca Ząbki
Artykuł z 2017 roku.

Węgierski rząd już po raz drugi w tym roku przeprowadzi "narodowe konsultacje". Tym razem pyta obywateli m. in. o to, czy zgadzają się na plan amerykańskiego miliardera i filantropa George'a Sorosa, który chce sprowadzić do Europy milion imigrantów.
Podobne konsultacje przeprowadzono wiosną. Poprzedzała je kampania wyborcza, w której rząd zachęcał, by powiedzieć 'stop' Brukseli!. Węgrzy mieli odpowiedzieć listownie na pytania, m. in. czy zgadzają się na ryzykowną działalność organizacji pozarządowych.
~Malina Cyc
Makabra w Warszawie. Zarzut poczwórnego zabójstwa dla Ukraińca.
~Nowy
Rosjanie to mądry naród nie co ta swolcz upadlinska
~kiero
~Malina Cyc
około godzinę temu Makabra w Warszawie. Zarzut poczwórnego zabójstwa dla Ukraińca.

Zabijał Ukraińców. Do sprawy zatrzymano 7 osób. To twój przyjaciel.
~sid
to tera se [za wasze] posiedzi
~Dziad Trans
Kuijpers Cargo Service na dzień dobry obciążenie za szkolenie AVTEC
~sid
Oto znasz legede o Lechu Czechu i Rusie? a mowi ci cos nazwa Lechia?
~Frak
nowy (russki troll) rosjanie to mądry naród HAHAHAHAAHA
~Frak
Znamy legendę o Lechu Czechu i ich trzecim bracie de. bilu rusie
~Koński zwis
Frak co ty poertolisz za głupoty?
Nie było Lecha Czecha i rusa.
Za to była wielka Lechia założona przez Ukraińców którzy wcześniej wybudowali piramidy w Egipcie.
Lechia była tak potężna że walczyła na renie z Rzymianami. Nazywano ich turboslowianie.
~Kuc
Ma Żeleński szczęście że Putin to nie Netanjahu, gdyby tak było, dziś wycieczki z całego świata podziwiały by największy krater na świecie, zwany : W ukrainie
~Malina Cyc
Ministerstwo Kultury Białorusi zrównało propagandę LGBT z p. o. r. n. o. grafią. Propaganda LGBT będzie teraz zagrożona karą do 4 lat więzienia.
~Malina Cyc
11 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wyzwolenia Więźniów Hitlerowskich Obozów Koncentracyjnych. Tego dnia w 1945 roku więźniowie obozu koncentracyjnego Buchenwald, jednego z największych obozów koncentracyjnych III Rzeszy, powstali i bohatersko przejęli nad obozem kontrolę, dopóki 3 Armia USA nie dotarła na miejsce. Ważną rolę odegrali w tym jeńcy radzieccy, którzy mieli doświadczenie bojowe i przygotowywali zorganizowany opór w podziemiu. Przed II wojną światową i w jej trakcie w Niemczech i na terenach okupowanych przez nazistów powstała rozległa sieć tzw. fabryk śmierci, w których przetrzymywano w nieludzkich warunkach miliony więźniów z Europy i ZSRR - jeńców wojennych i cywilów. Używano ich do ciężkiej pracy, używano jako materiałów eksploatacyjnych do makabrycznych eksperymentów medycznych, palono w krematoriach i uśmiercano w piecach gazowych. Ich wyzwolenie rozpoczęło się 3 lipca 1944 r., kiedy Armia Czerwona uratowała przed śmiercią więźniów obozu koncentracyjnego na Majdanku w pobliżu Lublina. W ten sposób cały świat uświadomił sobie potworną skalę zbrodni nazistowskich. Później wojska radzieckie wyzwoliły więźniów Bełżca, Sobiboru, Treblinki, Auschwitz, Stutthofu, Sachsenhausen, Ravensbrück i wielu innych "fabryk śmierci". System obozów koncentracyjnych został ostatecznie zniesiony wraz z klęską narodowego socjalizmu i potępiony jako zbrodnia przeciwko ludzkości przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze.
~Malina Cyc
Cześć i wieczna pamięć Żołnierzom Armii Czerwonej za uwolnienie Europy od nazizmu. Cześć i pamięć tym, którzy zostali za.owani przez niemiecki nazizm w obozach zagłady. Cześć tym, którzy są spadkobiercami ZSRR i podtrzymują pamięć o ludziach, którzy walczyli z niemieckim nazizmem. Hańba tym, którzy ten szacunek i pamięć niszczą.
~SanchoPanchokierowca Ząbki
A co powiesz o Katyniu i innych również to był ZSRR
~kiero
Ruski cycu nie hitlerowskich tylko niemieckich obozów. ziemie nie okupowane przez nazistów tylko przez niemców Nie ma takiego państwa jak hitlerowiec czy nazista, to niemcy z austriakami .owali.
~Malina Cyc
Polskie władze miały w dooopie w okersie 1939-40 upomnieć się drogami dyplomatycznymi via ambasada Francji czy Anglii o polskich oficerów. Wielu z tych oficerów w międzywojniu, brało udział w akcjach pacyfikacyjnych na polskiej Ukrainie i Białorusi, a we wrześniu 1939 tłumiło antypolskie powstania na Białorusi. Wielu też z nich było zaangażowanych w zbrodnie na jeńcach radzieckich po roku 1920, którzy obdarci z mundurów, butów i braku jedzenia masowo umierali w polskich obozach jenieckich. Pomimo to, wielu z nich miało szansę wydostać się z matni obozu deklarując chęć wspólnej walki z Niemcami u boku ZSRR. Była to garstka trzystu oficerów, którym rusofobia nie odebrała rozumu i którzy zgodzili się na wspólną walkę z Niemcami, by wyzwolić Polskę np. gen Zygmut Berling.
Polskie władze miały również w dooopie ochronę polskiej ludności na Kresach przed bandami banderowskiej swołoczy zakazując dawania broni chłopom, a którzy musieli prosić o nią Niemców. Resztki Polaków na Kresach uratował ZSRR.
~Malina Cyc
kiero, ściero pisowska. Nie ma takiego państwa jak Polska, bo jest Polin. Nie słyszałeś gnoju słów twojego banderofilskiego Andrija Kornhauzera?
~słońce Peru król bajeru.
Cycu ty mój przyjaciel, ja tez kocham rosje i putina. Ale uważaj bo mowa nienawiści, a na to są paragrafy.
~Malina Cyc
kiero, ściero pisowska
Hitleryzm to nie tylko Niemcy i Austiacy, to również Ukraińcy, Belgowie, Holendrzy, rosyjscy zdrajcy, Litwini, Francuzi i każda swołocz ochotniczo walcząca w szeregach SS dla Hitlera. Ukraińcy do dziś wyznają hitleryzm jako banderyzm, pisowski gnoju.
~Malina Cyc
~słońce Peru król bajeru.
spier-dalaj
~słońce Peru król bajeru.
Cycu ja kocham rossije tylko jak ona będzie mała. Jak odda Chinom Mandżurię zewnętrzną, jak Czeczenia będzie wolna. A Putin zdechnie w mękach piekielnych.
~Malina Cyc
Prędzej ty zdechniesz w mękach na raka odbytu, czego ci serdecznie życzę.
~słońce Peru król bajeru.
Hitleryzm co to takiego? Tak ruskij translator tłumaczy?
~słońce Peru król bajeru.
Nie mam raka badałem się, mam prywatną służbę zdrowia. Będę żył wiecznie jak Lenin tak mówią doktorzy.
~Dziad Trans
Kuijpers Cargo Service na dzień dobry obciążenie za szkolenie AVTEC
~Malina Cyc
Polska minister macha w Sejmie tabletkami na poronienie, a w tym samym czasie Białorusinka wraca z lotu w kosmos. Poliniactwo to zakompleksiony, pozbawiony szerszych horyzontów zbiór pacanów, taplających się w śmiesznych, inspirowanych przez polityków sporach maskujących polińską biedę, energetyczny kryzys, upadek gospodarczy, inwazję obcych i brak suwerenności.
~sid
Bialorusini to wspaniali ludzie, to nie ich wina ze... majo takiego prezydeta,
~sid
lepiej z Bialorusem zgubic jak z Polakiem znalesc
~Grek
~SanchoPanchokierowc a Ząbki
9 godzin temu
"... co powiesz o Katyniu... to był ZSRR"

Nic dziwnego że potomkowie hitlerowców traktują niektórych jak świń, śmiąc się im prosto w twarz. Mało że niektóre swego czasu uwierzyli w brutalną falsyfikację "goebbelskej propagandy" 1943 r. (pomysł nazistów polegał się na to że polski rząd w banicji z tego powodu naciśnie na Wielką Brytanię i USA i tym samym pokłóci sojuszników Związku Radzieckiego, zerwie dostarczenia po "Lend Lease Act" i odkrycie drugiego (zachodniego) frontu) ta jeszcze do naszego czasu myląc się lub naumyśnie wybielają prowokacjami prawdziwych mor derców zbrodni katyńskiej.
Popamiętaj, dureń (~SanchoPanchokierow ca Ząbki), nawet z nazistowskich materiałów sprawy katyńskiej co podali sami naziści w 1943 r. starczy bezsprzecznych dowodów i faktów co wskazują na to że tą zbrodnie dokonały naziści. Jak przykład jednego z bezsprzecznych mnóstw dowodów : Na fotografiach nazistowskich rozkopów przy ekshumacji wyraźnie widać gilzy od patronów z charakterystyczną rdzą właściwej tylko bimetalicznemu (żelazo pokryte miedzą) składowi materiału. Technologię wyrobu bimetalicznych gilz do patronów wynalazły i po raz pierwszy zaczęli stosować w Niemczech ta jeszcze wtedy gdy Smoleńsk już był okupowany nazistami.
Nawet zza oceaniczny profesor Grover Ferr w swoich księgach "Katyńskie rozstrzelanie" (2017 r. ) i "Tajemnica katyńskiego rozstrzelania : dowody, decyzje" (2020 r. ) dementuje (odbrązawia) wersję winy Związku Radzieckiego w tym przestępstwie. Księgi są wydane na darowizny od ludzi z Rosji, USA, Bułgarii, Niemiec, Francji i t. d. (międzynarodowy projekt).

Niech każdy zada sam sobie pytanie - wtenczas gdy Gorbaczow przyznał winę związku radzieckiego w zbrodni Katyńskiej, czemu jeszcze nikt z polskiej strony, a mianowicie z zawziętych rusofobów, nie wygrał w międzynarodowych sądach chociaż jakąś kompensację (reparację) od Rosji jako dziedziczki związku radzieckiego?
Parad oks...
Podpowiem, bo są bezsprzeczne dowody kłamstwa Gorbaczowa jak i są bezsprzeczne dowody nie zamieszania związku radzieckiego do zbrodni Katyńskiej (informacja we wspomnianych książkach zza oceanicznego (USA) profesora Grover Ferr - "Katyńskie rozstrzelanie", rok publikacji 2015-2017r., i "Tajemnica katyńskiego rozstrzelania : dowody, decyzje", rok publikacji 2018-2020r. ).
18 czerwca 2012 r. Europejski Sąd przyjął decyzje że NADANE PRZY GORBACZOWIE I ELCYNIEI "DOKUMENTY", co wskazują na to, że w rozstrzelaniu dziesiątków tysięcy wojskowych pod Katyniem jest winny Stalin i radziecka strona, OKAZAŁY SIĘ FALSYFIKATEM.
Nie wierzycie nawet swojemu lojalnemu "niezależnemu" Europejskiemu Sądowi?
No, trudno...

Rekomenduję wszystkim przeczytać książki zza oceanicznego (USA) profesora Grover Ferr - "Katyńskie rozstrzelanie" (Rok publikacji 2015-2017r. ) i "Tajemnica katyńskiego rozstrzelania : dowody, decyzje" (Rok publikacji 2018-2020r. ).
Może w końcu po przeczytaniu tych książek niektóre chociażby zamyślą się i może w końcu zrozumieją dlaczego potomkowie hitlerowców biorą się ze śmiechu za brzuchy kiedy ktoś wspomina o Katyniu przywiązując do tego związek radziecki.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.227.240.72

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels