Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

promy24.com

Zmiany dla ciężarówek w porcie w Ystad
Utworzona: 2023-03-29

Unity Line informuje, że od dzisiaj w porcie Ystad nastąpiła zmiana systemu bramek wjazdowych dla samochodów ciężarowych na teren portu.

Obecny system wpisywania kodu z dniem 29 marca został zastąpiony przez system kodów kreskowych znajdujący się na biletach. Podobny system funkcjonuje już w porcie Trelleborg. Poniżej przykładowy bilet z kodem kreskowym. Po jego zeskanowaniu bramka otworzy się automatycznie.


Zmiany dotkną również kierowców nadających lub odbierających naczepy na terenie portu, którzy nie będą musieli już czekać w tej samej kolejce na wjazd na teren portu co wszyscy. Od 29 marca wyznaczona została osobna linia dla naczep. Znajduje się ona po lewej stronie w strefie odpraw. Pojawiło się tam oznaczenie, jak należy jechać. System TIN pozostaje bez zmian, aby nadać lub odebrać naczepę należy wpisać otrzymany numer TIN, tak jak było to do tej pory.

Unity Line ma nadzieję, że wprowadzone zmiany pozwolą kierowcom na szybszy i łatwiejszy wjazd do portu. Armator prosi również o poinformowanie swoich kierowców o wprowadzanych zmianach. Biura promowe Unity Line również będą informować o zmianie przy wydawaniu biletów.

Źródło: PROMY24.COM
grafika poglądowa
Do ulubionych promy24.com
PREZENTACJA FIRMY
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels