Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

KH-KIPPER

3200 wystawców i ponad 495 tys. zwiedzających

Utworzona: 2022-11-17


Tyle osób przybyło do monachijskiego centrum wystawienniczego, co sprawia że Targi Bauma są dziś wiodącymi na świecie targami maszyn budowalnych, maszyn górniczych, pojazdów budowlanych i sprzętu budowlanego.

Tak ogromne targi były doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale rozmowy rozpoczęte podczas spotkań na stoiskach będą kontynuowane jeszcze długo po targach mówi Łukasz Karczewski, dyrektor handlowy KH-KIPPER odpowiedzialny za sprzedaż do ponad 60 krajów na świecie.
Na swoim stoisku KH-KIPPER pokazywała zabudowę kopalnianą W1MV na podwoziu Scania 8x4, zabudowę budowlaną W3H na podwoziu MAN 8x4 wyposażoną w hydrauliczną lewą burtę oraz betonomieszarkę FML Leżajsk będącą częścią tzw. systemu wymiennych nadwozi. To oczywiście nie jedyne produkty prezentowane na rozległej powierzchni wystawienniczej stolicy Bawarii. Na stoisku Palfinger stanęło elektryczne podwozie Volvo 6x2 z zabudową W3A. Firma Zink natomiast pokazała zabudowę trójstronną W3A z aluminiowymi burtami i żurawiem za kabiną na podwoziu MAN 6x4.


Nasze stoisko odwiedzili klienci z całego świata co dało doskonałą okazję do wymiany cennych informacji i oceny kondycji branży. Dziś wszyscy mierzymy się z załamaniem łańcucha dostaw, wysokimi cenami energii i rosnącymi kosztami wytworzenia produktów, a poszukiwanie nowych rozwiązań i produktów stało się niejako nową rzeczywistością, do której zdążyliśmy się przyzwyczaić i wypracować nowe sposoby działania. Redukcja śladu węglowego, elektryfikacja taboru, optymalizacja procesów oraz autonomiczne pojazdy w kopalniach to trendy stopniowo zadomawiające się w branży budowlanej i kopalnianej, w której KH-KIPPER działa najmocniej i które żywo w Monachium omawiano dodaje Łukasz Karczewski.
Kolejna edycja odbędzie się w dniach 7-13 kwietnia 2025r.

Źródło: KH-KIPPER
Do ulubionych KH-KIPPER
FIRMOWY SPOTLIGHT
Wega Agencja celna


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels