Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

AddSecure wzmacnia swoją pozycję w europejskiej branży transportowej i logistycznej

Utworzona: 2024-06-10


Europejski dostawca bezpiecznej łączności IoT i kompleksowych rozwiązań, ogłosił przejęcie Astrata Europe B.V., europejskiego oddziału telematycznego firmy.

To strategiczne posunięcie pozwala AddSecure zwiększyć swój udział w rynku i umocnić swoją pozycję kluczowego dostawcy rozwiązań IoT dla branży transportowej i logistycznej w całej Europie.

Astrata Europe B.V., z siedzibą w Eindhoven w Holandii, oferuje kompleksową gamę połączonych rozwiązań flotowych w całej Europie, w tym śledzenie zasobów, łańcuch dostaw oraz rozwiązania dla kierowców i ładunków. Przejęcie to nie tylko rozszerza obecność AddSecure na rynku, ale także zdobywa nowe rynki, takie jak Włochy i Węgry, dla swojej jednostki biznesowej Smart Transport. Doskonale wpisuje się to w strategię firmy polegającą na konsolidacji rynku i staniu się wiodącym dostawcą rozwiązań do zarządzania flotą, transportem i telematyki wideo w Europie. Ponadto przejęcie wnosi dodatkową wiedzę w zakresie telematyki i zwiększa możliwości sprzedażowe. Ugruntowana baza klientów Astrata Europe, w tym kilku kluczowych graczy na rynku europejskim, dodatkowo umocni pozycję AddSecure w branży.

To przejęcie stanowi znaczący kamień milowy dla AddSecure, ponieważ wzmacnia naszą pozycję wiodącego dostawcy rozwiązań IoT dla branży transportowej i logistycznej w całej Europie. Dzięki integracji europejskiego oddziału telematycznego Astrata, AddSecure jest dobrze przygotowany do dostarczania innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań swoim klientom, jeszcze bardziej umacniając naszą wiodącą rolę na rynku stwierdził Stefan Albertsson, CEO, AddSecure.
Cieszymy się, że możemy powitać Astrata Europe w rodzinie AddSecure. Synergia między naszymi technologiami i zespołami zwiększy nasze możliwości dostarczania jeszcze bardziej kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań. Obecni klienci obu podmiotów skorzystają z szerszego portfolio produktów i naszej połączonej wiedzy, obiecując większą doskonałość operacyjną powiedział Claes Ödman, prezes Smart Transport w AddSecure.
Dla Astrata Europe ruch ten stanowi szansę na dołączenie do dużej, ekspansywnej europejskiej firmy IoT, dzięki czemu będzie mogła dostarczać swoje rozwiązania do zarządzania transportem nowej generacji jeszcze bardziej kompleksowo i skutecznie w całym regionie.

Źródło: AddSecure
grafika poglądowa
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Studio Patrzałek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels