Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Współpraca liderów

Utworzona: 2023-10-30


FM Logistic przejmuje zarządzanie logistyką Mattel w Hiszpanii i Portugalii, ze swojej nowoczesnej platformy logistycznej zlokalizowanej w Illescas w Hiszpanii.

W ramach kontraktu, zapewni kultowej firmie z branży zabawek kompleksową obsługę logistyczną, która obejmuje: kontrolę całej niezbędnej dokumentacji - przed przybyciem kontenerów do portu, kompleksowe zarządzanie odprawą celną, kontrolę dokumentów oraz usługi spedycji, magazynowania, przygotowania zamówień, a także obsługę i rozładunek ciężarówek i kontenerów.

Wkrótce planowane jest ponadto rozszerzenie współpracy obu firm o usługę copackingu, zapewniając tym samym jeszcze bardziej kompletne i spersonalizowane rozwiązania logistyczne dodaje Elisa López, kierownik operacji Mattel w FM Logistic Illescas.
Dynamiczne i sprawne zarządzanie operacją w okresach wzmożonej aktywności jest możliwe dzięki zespołowi liczącemu do 60 osób dedykowanym wyłącznie do obsługi Mattel, która ma w swoim portfolio znane na całym świecie marki, takie jak Barbie, Hot Wheels, Mega, UNO, Matchbox, Polly Pocket, Masters, Little People, Imaginext i Mattel Games. Elastyczność jest kluczowa przy prowadzeniu operacji dla firmy, której działalność charakteryzuje się tak wyraźną sezonowością. W obecnym okresie przygotowań do kampanii świątecznej aktywność wzrasta.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty Mattel docierały do miejsc docelowych we właściwym czasie i w idealnym stanie, tak aby wszyscy klienci mogli cieszyć się swoimi ulubionymi zabawkami powiedziała Elisa López.
Źródło: FM Logistic
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Studio Patrzałek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels