Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Postawili na Wielką Brytanię
Utworzona: 2023-09-28

Norweski operator logistyczny, który od początku 2022 roku działa w Polsce, otworzył właśnie swój oddział na przedmieściach Londynu. To ważna wiadomość dla polskich eksporterów i importerów na tym kierunku, w szczególności dla klientów ColliCare.

Firma świadczy usługi transportu drogowego pomiędzy Polską i Wielką Brytanią, a także intensywnie rozwija własne rozwiązania short sea, koncentrując się na obniżeniu emisji zanieczyszczeń do atmosfery w branży transportowej. Bez względu na formę transportu, firma oferuje również wsparcie w zakresie odpraw celnych do i z Wielkiej Brytanii. Oddział ColliCare w Erith, pod Londynem, ma długofalowe plany rozwoju. Nowy zespół ma za zadanie rozwijać ofertę transportu morskiego i drogowego, ale także wprowadzić na rynek obsługę frachtów lotniczych, usługi magazynowania i krajowej dystrybucji w UK. Z pewnością kierunkami o dużym znaczeniu i potencjale dla ColliCare UK, również ze względu na lokalną obecność Grupy na tych rynkach, będą Skandynawia, kraje bałtyckie, Beneluks, oczywiście Polska, ale też Azja, np. Chiny i Indie.

Jako nowy gracz na rynku brytyjskim, norweski operator logistyczny koncentruje się na wysokim poziomie jakości i usług. Wizją firmy jest wzrost konkurencyjności klientów poprzez dostarczanie innowacyjnych i zintegrowanych usług logistycznych, które charakteryzują się wysoką jakością i elastycznością. Nowy zespół jest już na miejscu. Dyrektorem zarządzającym został Cem Turkdonmez, od lat związany z ColliCare. Wcześniej odpowiadał m.in. za zarządzanie oddziałem firmy w Turcji. Cem posiada wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej.

Mamy już wielu klientów i partnerów w Wielkiej Brytanii i nie możemy się doczekać dalszego rozwoju naszej współpracy. M.in. dlatego zapadła decyzja o otwarciu własnego oddziału w Wielkiej Brytanii. W Grupie ColliCare drzemie ogromny potencjał, a Polska jest dla nas bardzo ważnym partnerem. Łącząc nasze siły w Polsce i Wielkiej Brytanii, a także z resztą Grupy, budujemy konkurencyjne rozwiązania logistyczne, doceniane na całym świecie powiedział Cem Turkdonmez, Managing Director UK.
Czas mija szybko. Na początku 2022 roku otwieraliśmy biuro ColliCare w Gdyni, teraz czas na Wielką Brytanię. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ eksportujemy i importujemy znaczne ilości towarów do i z Wielkiej Brytanii dla naszych polskich klientów. Teraz obecność naszych kolegów w Wielkiej Brytanii z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na jakość naszych usług i nasze możliwości logistyczne dodał Piotr Kaleńczuk, General Manager Poland.
Źródło: ColliCare
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADAR Sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels